Prípravky na vnadenie zvery

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51706 od mark087
Prípravky na vnadenie zvery bolo vytvorené mark087
Ahojte,
<br/>
<br/>Má niekto skúsenosti s vnadením zvery, napr. diviakov, teraz nehovorím o bežných formách ako je kukurica a pod?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52016 od pstruzik
Odpoveď od pstruzik na tému Prípravky na vnadenie zvery
pouzivanie rôznych chemických príprakov na vnadenie zvery by som zakázal rovnako ako je zakázané loviť zver v čase núdze na krmoviskách. Podla mna to uz nema nic spolocne s etikou polovnictva nakolko niektoré látky môzu pôsobit na zver návykovo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59840 od patrikkusnir
Odpoveď od patrikkusnir na tému Prípravky na vnadenie zvery
podľa mňa je naj-bukový decht

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63011 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Prípravky na vnadenie zvery
Zdravim,
<br/>
<br/>mate niekto prakticke skusenosti s aplikovanim solnej pasty s prichutami (Anýz, Jablko), ako zver na to reaguje?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63014 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Prípravky na vnadenie zvery
Ja som minul celé, myslím, že to bolo to dvojkilové vedierko a nezistil som oproti klasickej soli žiaden prínos, čiže zvýšenú obľúbenosť u zveri oproti klasickej soli. Podľa môjho názoru, je to len ďalší prostriedok na ťahanie peňazí z vrecák kupujúcich.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63015 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Prípravky na vnadenie zvery
Vdaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 8 mesiacmi #64019 od Pickup
Odpoveď od Pickup na tému Prípravky na vnadenie zvery
Ahojte,
<br/>Podelím sa s vami o skúsenosoti s vnadením rôznymi umelinami z obchodov.
<br/>Lovím v revíri kde sú diviaky dosť prenasledované a pravdepodobne aj preto čokoľvek nové čo použijem má skôr opačný účinok. Skúšal som všeličo.
<br/>Jablková vôňa vo forme tekutiny zmiešanej s kukuricou, diviaky sa neukázali minimálne 3 dni na mieste ktoré navštevovali viacmenej pravideľne.
<br/>Spray s vôňou hľuzovky použitý mimo vnadiska na pravidelnom prechode diviakov, výsledok, diviaky si posunuli chodník cca 30 metrov ďalej , takže tiež bez odozvy.
<br/>Skúšal som viacej výrobcov s viacerými vôňami ani o jednom by som nepovedal že mal zrovna pozitívny efekt.
<br/>Bukový decht je úplne najväčšia katastrofa, miesta kde som ho aplikoval sú buď úplne bez odozvy, alebo sa tomu miestu vyslovene vyhýbajú, mám zakrmené miesto s kukuricou, ktoré som plus som ho &quot;vylepšil&quot; dechtom Už tri týždne tam nebola ani noha. Podľa stôp je jasne vidieť ako zver toto miesto obchádza. Dúfam že to už čoskoro vypáchne. 8-L
<br/>Zatiaľ vyhráva pravidelná dávka kukurice z automatického krmidla, prípadne kopec siláže:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 8 mesiacmi #64020 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Prípravky na vnadenie zvery
Kup si v rybarskych monster crab, alebo si pytaj ako ja nieco, co najviac smrdi. Idealne ako ryba, alebo nieco tomu podobne. Par kvapiek na vnadisku staci - kvapkam to na zem, kde davam sol a par hrsti kukurice, resp. psenice a stary chlieb. Zem tym pripravkom napachne a diviak ho citi aj zdaleka. Diviaky som neodplasil, skor naopak. Ak si to kvapnes na ruku, alebo odev, budes par dni smrdiet ako zdochnuta ryba... su tom tzv. posilovace do krmenia. Ovocne vone a chute sa mi absolut neosvedcili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 191 návštevníkov a žiadni členovia on-line