Skúsenosti so soľnou pastou a je použitie v praxi.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1316 od lesak
Prosim ctenych ucastnikov tohoto fora aby pisali svoje susenosti s pouzitim solnej pasty v polovnickej praxi. Dakujem;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1332 od lankaster
To by zaujímalo aj mňa.Reklama o nej píše v superlatývoch.Ale aká je prax?Je dosť drahá a preto by ma zaujímalo či je naozaj taká ako onej píšu.Máme problémy s krádežami chovateľmi domácich zvierat,a to nehovorím že sa nám domáce ovce potujujú po horách a vyžierajú všedko čo nájdu.Niktoré problémi by mohla vyriešiť práve soľná pasta,ale zaujímalo by ma či napr. vlivom dažďa sa nezmije,alebo či ju naozaj zver s obľubou berie.Pred časom sme nakúpili minerálne lizy,ale neosvečili sa.Rýchlo sa rozpúšťali vlivom dažďa a zver ho nechcela brať.Najlebšie brali polskú kamennú soľ,ale ako som už spomínal kradnú nám ju.A je to dnes dosť drahé.Veď to dobre viete.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1333 od Vladosyn
to je pravda ludia soľ kradnú ale dá sa tomu zabrániť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1334 od lesak
Cital som test solnej pasty v terene. Pisu tam ze by to malo fungovat. Mna hlavne zaujima ta s prichutou hluzovky pre diviaky a anizu pre vysoku. Udajne to ma po nanneseni na kmen vytvrdnut. Aj mna by zaujimalo ci to nezmyje dazd. Chcel by som na skusku kupit tu 400g tubu. Uvidime. Ale je to ozaj dost drahe;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1335 od Vladosyn
ja som čítal že dážď to nezmija inak by to nemalo zmisel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1336 od Vladosyn
lebo by zver robila ryhy a jamy okolo stromov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1347 od LEON
na strom by to mohl dát jedině blázen nejlepši je očištěný kůl a udělat do něj zářez jak na píštale a do zářezu namáznout pastu:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1348 od lesak
Myslis urobit rez motorovou pilou. Pozdlzne po kmeni?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1351 od LEON
zatlučeš očištěný kůl uděláš jeden řez horizontálně a druhý šikmo ze spodu a pak nato nemůže pršet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1360 od lankaster
Zaujimavé,ale nebude to zver vyhadzovať?Viete čo dokážu diviaci?A čo to aplikovať niekde na krmelci?A je to tiež pod strechou?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1403 od jager
Osvedčený spôsob aplikácie su staré odumreté stromi , padlé kmene alebo jednoducho pne. To s toho dôvodu, aby zver nerobila škody na zdravých stromoch.U nás spomínanú pastu naniesol akýsi umelec na zdravé smreky a tým ich odsúdil na ťažbu. Našťastie sa spametal a tých pár stromov musíme oželieť v rámci zlepšenia si svojho poznania. Čo sa týka pasty , chvíľu to trvá pokiaľ sa zver odhodlá ju brať, ale potom je už len treba kontroľovať a pravidelne doplňať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3316 od lesak8
uplne s tebou suhlasim tak sa aspon predijde kradnutiu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3419 od pedro
Vie niekto kde sa dá pasta objednať? Okrem firmy Alfaagra technik z Nitry, lebo tam mi neberú telefóny a aj mail majú zrušený. Prípadne kde sa dá kúpiť hľuzovka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31551 od pedro
Soľnú pastu som napokon zohnal, priviezol mi ju kamarát z Čiech. Ešte nikedy v novembri som ju ponatieral na soľníky. Nemohol som povedať, že by sa diviaky za tým nejako zabíjali. Teda až do včerajšieho dňa. Bol som sa prejsť a podopåňať soľníky. Prídem k prvému - bola tam normálna neurála soľ plus som tam natrel soľnú pastu s hľuzovkovou arómou. V okolí poryté a soľník vyvrátený. Rovnako boli vyvrátené aj ďalšie dva soľníky na ktorých bola pasta. Tak asi to bude mať niečo doseba.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.090 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 611 návštevníkov a žiadni členovia on-line