Chcem sa opytat co sa pise do ziadosti pre prijtie do polovneho zdruzenia !!

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54703 od Svaty
Ahoj, mohol by som Ta poprosit, ci by si nejaky vzor ziadosti o prijatie do polovnickeho zdruzenia neposlal aj mne ? dakujem :) Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54710 od bibasso
Svaty, ono v podstate nie je dôležité čo tam napíšeš a aké koľko toho bude, ak ťa chcú prijať tak im stačí napísať, že ich žiadaš o prijatie do združenia. Ale ak tam nikoho nemáš, ktor by ťa potiahol, tak môžeš napísať čo len chceš, lebo je to márne. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 2 mesiacmi #63827 od anicka
ahoj prosim ta nemohol by si aj mne poslat nejaky ten vzor ten ziadosti o prijati clena do polovnickeho zdruzenia? :) email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .......mooc pekne dakujem :) ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 4 mesiacmi #63974 od steattila
Dobry Den. Aj ja by som potreboval ziadost o prijatie do polovného zdruzenia. Bude niekto taky láskavy , aby si mi poslal vzor.
<br/>
<br/>E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>Vopred Vám Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 3 mesiacmi #63978 od rem222
mohol by som niekoho poprosit o neaky vzor žiadosti za čakatela moc dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 310 návštevníkov a žiadni členovia on-line