Občianske združenie

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7336 od david
Občianske združenie bolo vytvorené david
Zdravím všetkých.
<br/>Mám v hlave taký plán, myšlienku s ktorou by som Vás chcel oboznámiť. Chcel by som vytvoriť občianske združenie, ktoré by sa venovalo rozvoju kynológie, sokoliarstva, poľovníctva a lesníctva. Chcel by som aby sa viedli KMPP, predstavenia pre ľudí a všeobecne osvetu vo forme besied a prednášok ľudmi, ktorí sa vyznajú v danej téme. Mám toho v hlave veľa čo by sa dalo robiť. Preto hľadám ľudí čo by išli do toho so mnou. Viem, že to bude ťažké ale myslím si že ak sa strestnú a pustia do toho tí správni ľudia mohlo by to ísť. Som zo Zvolena. Ak by ste mali záujem píšte do tohoto fóra. Prajem pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7347 od Malinowskij
Odpoveď od Malinowskij na tému Občianske združenie
ja by som do toho kľudne šiel:)
<br/>PS: LC je blízko:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7359 od david
Odpoveď od david na tému Občianske združenie
Som rád, že už sa niekto našiel. Na založenie OZ treba troch ľudí ako prípravný výbor aby sa to dalo zaregistrovat na ministerstve vnútra. Ak budeme viacerí môžeme sa stretnúť a podebatit o tom bližšie a dohodnúť sa na podmienkach založenia(stanovy a pod.):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7375 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Občianske združenie
David to by chcelo viacej podrobnosti;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7377 od Mak
Odpoveď od Mak na tému Občianske združenie
Dal by som sa do toho aj ja. Som z LC. Ale mohol by si to viacej rozpisat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7386 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Občianske združenie
David,mohol by si mi poslat tvoj mail?Ja som v ZV kazdy tizden.moj Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7387 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Občianske združenie
DAVID- vieš čo chceš ? Dňa 22.4. 2006 o 10,38 hod. píšeš vo Fóre do ,,PYTLIACTVO-viac ako zločin ,, , že si bez členstva v PZ a si začiatočník s teoret. znalosťami a v ten istý deň o 16,54 hod. ideš zakladať Občianske združenie. Je mi to čudné ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7404 od david
Odpoveď od david na tému Občianske združenie
Mirek: Viem čo chcem. Nemyslím si, že je to čudné keď sa snažím založiť OZ. Áno písal som v tom príspevku,že som začiatočník, ale to združenie nemá byť o mne ale o všetkých ľuďoch čo tam budú. Ja chcem proste zohnať ľudí čo sa vyznajú v jednotlivých oblastiach, ktoré som napísal a to sú kynológia, sokoliarstvo, poľovníctvo a lesníctvo. Chcem aby sa ľudia v tom združení venovali tomu v čom sa vyznajú. Preto je to združenie viacerých ľudí lebo jeden vie to, druhý niečo iné. Ja nechcem hovoriť do niečoho čomu sa nerozumiem ale ak sa v tom združení stretnú viacerí ľudia tak sa dá určiť kto sa na čo hodí, na ktorú oblasť. A myslím si, že aj ja môžem niečo naučiť napr. deti z KMPP. Vyštudoval som Strednú lesnícku školu a pozeral som si propozície na súťaž KMPP a boli tam oblasti ako napr. poznávačka zvierat, drevín, plemien psov a to dokážem tie deti naučiť aj ja a ďalšie témy môžu zobrať iný. Ja som mal myšlienku, ktorú som tu ponúkol. To však neznamená, že musím byť hlavným článkom toho združenia. Mal som taký nápad tak som ho tu prezentoval. A preto, že som začiatočník v poľovníctve to neznamená, že nemôžem mať dobré nápady a myšlienky v inej oblasti v tom združení, pretože to nemá byť len o poľovníctve. A ak sa nenájde dostatok ľudí znalých v daných oblastiach tak sa žiadne združenie nazaloží. Prajem pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7408 od mano
Odpoveď od mano na tému Občianske združenie
ja si myslim ze je to dobry napad ale hlavne zaklad je v tom nerobit nieco strasne rychlo a uvedomit si jednu vec ze zalozenie a zabespecit fungovanie zdruzenia zaberie trosku viac casu ako hodinu z volneho casu ked prides z prace domov. Ja som tiez mlady polovnik a urcite by som do toho isiel tiez. ( zilina )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7413 od michal
Odpoveď od michal na tému Občianske združenie
chlapci, nic v zlom ale dufam, ze vam ten entuziazmus vydrží....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7416 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Občianske združenie
mam navrh na nazov zdruzenia : ANTIVLK co vy na to ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7423 od johny
Odpoveď od johny na tému Občianske združenie
David, nerobí toto všetko už SPZ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7427 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Občianske združenie
A čo tak VLKODAV (či ako sa presne to plemeno volá).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7486 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Občianske združenie
Ale asi nie na 100%, keď má niekto potrebu zakladať ďalšie obč. združenie, ktoré by sa venovalo tomu čo píše david. Ja osobne si tiež myslím že čo sa týka prezentovania myšlienok poľovníctva laickej verejnosti, tak aby si netvorila, hlavne mládež, scestné názory prezentované a podporované &quot;pseudoochranármi&quot;, má SPZ, resp. jeho členovia v praxi a jeho zástupcovia voči verejnosti ešte rezervy.. Len si všimnite - keď sa v tlači a v televízii odprezentuje nejaký odborne nepravdivý, alebo scestný príspevok, tendenčne zneužitá polopravda, koľkých odborných reakcií na ochranu poľovníctva a fundovaných oponujúcich názorov na vyváženie verejnej mienky sa dočítate alebo uvidíte v TV? ...Ako šafránu, alebo ešte menej..;/
<br/>Niekedy to síce fakt nejde, lebo ak dáke konkrétne verejné médium je &quot;senzáciechtivé&quot; a pravda je mu ukradnutá, tak priestor zástupcom protimienky nedá, ale reagovať za pomocii iných médií dostupných bežnej verejnosti sa dá takmer vždy, ale nie vždy sa o to napr. SPZ na lokálnejšej úrovni aj pokúsi.. Alebo sa mýlim, resp. myslí si niekto niečo podobné? Alebo úplne odlišné ? Som dosť zvedavý, koľkí poľovníci majú na toto aký názor..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7487 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Občianske združenie
Basky, každý aj radový člen SPZ má možnosť prispieť k pozitívnej propagácii poľovníctva v médiach. Netreba len očakávať od iných, že to budú robiť.
<br/>A negatívnu verejnú mienku o poľovníctve nevytvárajú len „pseudoochranári“ ale najmä prešľapy niektorých „pseudopoľovníkov“.
<br/>Založiť občianske združenie je jednoduché. Ale získať dostatok ochotných dobrovoľníkov, ktorí budú v tom združení dlhodobo a aktívne pracovať je už ťažšie.
<br/>Myslím si, že je lepšie podporovať jednu silnú poľovnícku organizáciu ako je SPZ, ako trieštiť sily. A možno by pomohlo, keby sa do „funkcií“ dostalo viac ľudí z generácie mladších poľovníkov (aspoň tých, ktorým záleží na budúcnosti slovenského poľovníctva).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 519 návštevníkov a žiadni členovia on-line