Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15267 od jager
Otvorýš tému a stiahneš chvost. Možeš, byť konkrétnejší? Neboj sa !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15288 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
báť sa ? To nie je môj prípad, len som chcel vedieť, či sa nájde ešte niekto, čo dokáže
<br/> priznať, že v poľovníctve a medzi poľovníkmi nie je všetko v poriadku.. 8-L
<br/> Dúfam, že prispejú aj tí skalní .......... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15291 od papo
marmil, veď povedz viac, máš na mysli medziľudské vzťahy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15294 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
papo, už som toho tu popísal dosť a poriadne ste sa do mňa všetci zahryzli. Ale samozrejme, ešte poukážem na niektoré problémy... :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15296 od Jaro
uz sme si to vykecali marmil nie ?!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15297 od papo
prepáč, tiež si napísal, že sa vyznáš v poľovníctve, teda aj v jeho predpisovej časti. Výhrady, ktoré si uvedol, nesvedčia o porušovaní. Údaný neporiadok, nestarostlivosť o zver treba riešiť na Lesnom úrade jednoduchým podaním. A neodmietať napr. čestné členstvo v dotknutom PZ, potom to vyzerá, že ty sám nechceš komunikovať a tu sa len ventiluješ. Porozmýšlaj, a nejedz toľko uhoriek:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15299 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Jaro, prečo aj ty, nenapíšeš do príspevku svoje negatívne skúsenosti, mám dojem,
<br/> akoby si držal ochrannú ruku nad poľovníkmi.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15300 od Jaro
naco pisat to co kazdy vie . ochrannu ruku nad nikym nedrzim . ty si mal problem s nami tak som na pokeci o tom s tebou diskutoval . to myslim stacilo. alebo mam rozpisovat to ze su medzi nami slusne povedane hovada . ale to je predsa vsade . polovnici nie su vynimka a to vedia vsetci .takze by som sa asi len opakoval .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15304 od jager
Odpoveď od jager na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Papo prepáč, ty si určite nikdy nehľadal pomoc na LÚ. Ak by tomu tak bolo tak zmeníš názor. Píšeš o zakone o les. úrade, ale ty nevieš, že sú nanič a v plnom rozsahu porušované ak to práve niekomu z vrchnosti vyhovuje. žiadny zákon nie je bez vykonávacej vyhlášky, iba poľovnícky a preto je to bordel. Koľko máš rokov? bez urážky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15305 od papo
jager, LÚ je dobrý, ty si nanič

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15310 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
papo, to členstvo, čo mi ponúkali, bolo pod podmienkou, že vložím do Poľovnej spoločnosti svoj pozemok ako vklad. Pre upresnenie môj pozemok, pod ich čiernou
<br/>stavbou. Samozrejme to bol špinavý ťah z ich strany, nakoľko by som zlegalizoval
<br/>vkladom stavbu po právnej aj morálnej stránke. A potom na najbližšej schôdze by ma
<br/>vylúčili z poľovného združenia a mali by chatu aj pozemok. Zdá sa ti to seriózne, alebo
<br/>nie? A pôjdem ďalej. Na pozemku sa nachádzajú dva zdevastované posedy. Jeden
<br/>celý zdreva, už sa rozpadá a druhý kovová konštrukcia z bet. základmi. Ten druhý
<br/>som skoro opravil na svoje náklady. Keď som v lete prišiel, bol som verbálne a slovne
<br/>napadnutý nadávkami a nedbali ohľad ani na moju ženu. Zmluvu som im podpísal v dobrej viere, ale, to som nemal robiť. A na OLU môžeš písať koľko chceš, tam nepochodíš. Sami porušujú zákon. OLU mi mal doručiť potvrdenú zmluvu o nájme
<br/>ale nikdy tak nespravil a okrem toho zmluva bola retroaktívna nakoľko platila
<br/>od 1.1.2004, a vtedy som ja pozemky ešte nevlastnil. Jednoducho napasovali
<br/>platnosť od dátumu schválenia revíru. Ja som pozemky zdedil 5/2005. A neviem
<br/>doteraz, ako OLU posudzuje revír, keď predtým moja rodina vlastnila ďaleko viac
<br/>ha ako 10, a nikto sa nás na nič nepýtal. To by ma ani tak nesralo, ako to, že
<br/>chodia si tam, ako na svoje už asi 25 rokov, svojvolne si postavili chatu a ešte
<br/>ma aj napádajú. To už nehovorím o tom, že ma to stálo veľa prachov a námahy.
<br/>Keď som ich prvý krát udal na OLU, chodili za mnou ako psy, a za mojím chrbátom
<br/>podnikali kroky, ako ma zbaviť pozemku kde stojí chata. Tento užívali do 12/2005
<br/>štátne lesy. A dosiahli svoje. Vybavili si po 25 rokoch súpisné číslo na čiernu stavbu bez kolaudácie a bez stavebného povolenia a bez môjho súhlasu. A majú list vlastníctva.
<br/>Všetko protizákonne. Odkázali mi, že som vyj.. kok.. a už sa môžu na mňa vys..
<br/>Tak, ako sa ti to páči papo !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15311 od papo
pomôžem ti, toto je silná káva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15316 od johny
Odpoveď od johny na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Marmil toto všetko si mal napísať hneď na začiatku A mohli sme sa všetci vyhnúť niektorým invektívam ... Aj keď som poľovník, ľudí nedelím na poľovníkov a nepoľovníkov a neposudzujem ich podľa toho. Teraz som pochopil tvoj postoj k poľovníkom a jeho základ ... Ale nie sú všetci takí, aj keď nás Jager hádže do jedného vreca. Držím ti palce pri ďalšom vybavovaní a skús napísať aj do právnej poradne PID, Peter ti určite niečo poradí. Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15319 od macek
Odpoveď od macek na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Zavolaj PAĽBU a máš to vyriešené............... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15320 od macek
Odpoveď od macek na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Aj keď len z časti........... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15359 od tibo
Toto si ozaj mohol napísať hned a každý by pochopil čo vlastne chceš.....!?
<br/>V každom okrese je minimálne jeden človek ktorí má podobné problémy....nie si sám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15661 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Dnes som bol u pani Martincekovej,Okresna org.SPZ Cadca,ktora okrem ineho povedala
<br/>ze Slovensko Novy polovnicky zakon nepotrebuje,staci sa riadit starym,najdolezitejsia je Clenska schodza, ktora si poradi zo vsetkym,rozhodne v tajnom hlasovani,
<br/>kandidat na clenstvo v PZ sa nema co stazovat,lebo nie je clenom Polovnickeho zdruzenia,je iba platitelom poplatkov pre SPZ; Okresne organizacie a ani SPZ v Bratislave sa vsak do cinnosti PZ starat nemozu,lebo su obcianske zdruzenia.
<br/> Ono je to asi pravda,ze Slovensko Novy polovnicky zakon nepotrebuje,ved aj sucasny
<br/>je zbytocny a o SPZ ani nehovorim o tom sucasnom,zdruzovaciu polovnicku organizaciu treba ale nie pozostatok Narodneho frontu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15665 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
No, p. Martinčeková bude jedna z tých starých štruktúr, ktoré chodia do práce len preto,
<br/>aby nemali absenciu. Dokedy budeme ešte trpieť týchto ľudí !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #51954 od vjaro
Odpoveď od vjaro na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Mam pocit že SPZ alebo SPK nijeko nepomáha poľovníctvu. Nikdy neposlali seno alebo jadro. Nikdy nepomohli na brigáde. Nik to ani nechce. Len nech plnia funkcie zodpovedne. Asi to musí celé spadnúť a vyčistit sa. Prečo to nerobia zadarmo z lásky k prírode?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54339 od kopov70
Odpoveď od kopov70 na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Ty nevieš prečo?totiž tu nejde o lásku k prírode,ale o peniaze a nie malé peniaze.a každý radový polovník im bude na to prispievať.Žial ako tu už vela ludí na fóre povedalo všetko riadi politika a ludia v nej.všetky zákony si robia pre seba a nie pre ludí.a v SPK je to to isté.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.061 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 105 návštevníkov a žiadni členovia on-line