Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva

pred 14 rokmi 1 dňom #54453 od viktormt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54454 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
nazorna ukažka toho ,kto by sa mal podrobit psychotestom,nie polovnici ,ale ti čo tu predvadzaju taku demagogiu a viktorm,pri pohlade na tvoju fotku ,tak tebe už ani psichiater nepomože:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 hodinami #54492 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Zaujímalo by ma, kedy boli tie testy robené, lebo ja poľujem už 16. rok a veru si nespomínam, žeby ma niekto oslovil za účelom ich vykonania :) . Prdpokladám, že si si opäť niečo vycucal z prsta ........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 hodinami #54497 od Jan
Nepamätám si už v ktorých rokoch, ale okolo roku 1993 bolo také obdobie, že sme povinne za poplatok museli absolvovať psychotesty na predåženie platnosti zbrojného preukazu na poľovné účely. Veľa starších poľovníkov da muselo vzadať poľovníctva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 17 minútami #54502 od molnarf
Odpoveď od molnarf na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Ano ,je to pravda.Platil som 800.-Sk za psychotesty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56277 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Uz ste to zachytili? Predsednicka novozalozeneho Klubu polovnicok pri SPK Ing. Sona S. figuruje v 2- och poslednych kauzach na ministerstve podohospodarstva!!!! Dobre...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56278 od yegi
Teraz to bolo na TA3, no šikovná to žienka, možno bude čarova

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56279 od papo
veru tak, vrana k vrane sadá

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56280 od papo
len zacitujem:
<br/>
<br/>Absolútnou perličkou je podľa Simona však fakt, že generálna riaditeľka sekcie potravinárstva na ministerstve Soňa Súpeková, ktorá odišla po voľbách, získala ako odstupné výšku trojmesačného funkčného platu. Šéf Výskumného ústavu potravinárskeho ju zamestnal 16. septembra. O deň neskôr s ňou však rozviazal pracovný pomer, pretože išlo o nadbytočné miesto a odsúhlasil jej štvormesačné odstupné. „Ubezpečujem, že to vyplatené nebude. Toto je výsledok bačovania vlády Roberta Fica a ministrov HZDS,“ vyhlásil Simon. Minister odmieta vyplatiť odstupné, aj keby jeho rezort mal čeliť žalobe.
<br/>
<br/>a citát z úvodnej stránky PIDu:
<br/>V rámci otvorenia 20. celoslovenských poľovníckych slávností bol predstavený Klub poľovníčok na Slovensku, ktorý založilo 15 členiek iba pred niekoľkými týždňami. Prezidentkou Klubu slovenských poľovníčok sa stala Ing. Soňa Supeková PhD. Pri slávnostnom uvedení klubu do života mal už 31 členiek. V rámci tohoto programu bola prvý krát slávnostne predstavená zástava a hymna Slovenskej poľovníckej komory.
<br/>
<br/>vidí sa mi, že sa komora čím ďalej, tým viac ukazuje čo je vlastne zač. šušká sa, že tohoto fleka vyfúkla inej neohrozenej funkcionárke komory a všetkého ostatného

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56287 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Morálny úpadok Slovenského Poľovníctva
Si myslim...ze, ak by bol Klub polovnicok Slovenska premenovany na,, Klub podvodnicok Slovenska&quot; , tak pani inzinierka by aj nemusela z predsednickej pozicie hadam odstupit... A sla by dokonca prikladom celemu klubu pri SPK!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 294 návštevníkov a žiadni členovia on-line