Logo SPZ

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18404 od bet
Logo SPZ bolo vytvorené bet
Rad by som vedel kto schvaloval logo SPZ. Co je to za zviera? Krizenec srnca so zirafou a "jelenom". Ale jelena s takymi parohami som este nevidel. Logo ma reprezentovat a nie zosmiesnovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18465 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Logo SPZ
...urcite to bol nejaky funkcionar ktoryi si domyslal ze je umelcom a nakreslil to z hlavy - cize aj v zivote nic v skutocnosti nevidel, alebo si mamyslal ze ma svoje vedomosti v modernom upreveni grafiky a zchvalil nejakemu umelcovi nazor; , to su obycajne uspechy pri tych umelcoch ktory v zivote nevideli to co maju makreslit!:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18470 od debno
Odpoveď od debno na tému Logo SPZ
už tomu tvoru chybaju len rohy:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18503 od eso
Odpoveď od eso na tému Logo SPZ
zosmiešňuješ ho akurát ty! Najradšej mám típkov, ktorí vedia len kritizovať - ale skutek utek. Niekoľko 10tok rokov nikomu nevadil - a všetci sme ho akceptovali - a teraz sa zrazu niekto našiel - kto by to spravil lepšie, ale rozdiel je že iba hubou, resp. prstami na klávesnici - prečo stále chce niekto kydať do vlastného;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18504 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Logo SPZ
logo nie je fotografia, podla mna mu nic nechyba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18506 od papo
Odpoveď od papo na tému Logo SPZ
meniť logo subjektu, ktorý sa ním prezentuje dlhú dobu, je značne citlivá vec. zmena loga zvyčajne vyjadruje podstatnú zmenu v prezentovanej organizácii. obnáša aj aj vynaloženie značných finančných prostriedkov. v praxi sa bežne stretávame s logami, ktoré evokujú aj iné veci a predsa sú pre nás symbolom niečoho konkrétneho. napr. hviezda mercedesu môže byť kľudne priradená k hvezdárni, a nie k automobilke, (to samé skáčuci tvor, vzdialene pripomínajúci koňa, alebo zvislý kosouholník) a do akej miery má byť grafika realisticky verná predlohe, je tiež len vecou stvárnenia a jeho akceptácie. udivujú ma predošlé vyjadrenia, sú zrejme primerané vedomostiam, alebo vzťahu. Ale nikomu nič nebráni konať konštruktívne a dať podnet na zmenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18511 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Logo SPZ
Jeleňa by som nechal, akurát by som mu možno trochu "preriedil" parohy, umelec sa
<br/> zrejme trochu viac nechal uniesť múzou. :D Nikto netvrdí, že to má byť presne podľa
<br/> schémy &quot;očnica, nadočnica, stredná vetva....&quot; ale predsa len trochu bližšie k realite by
<br/> bolo fajn, keď sa na to pozrie nestranný pozorovateľ, alebo dieťa, môže si myslieť,
<br/> že jeleň vyzerá práve tak a to neprospieva osvetovej ulohe poľovníctva. Logá nemusia
<br/> presne kopírovať anatómiu zvieraťa, ale nemali by ju ani deformovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18518 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Logo SPZ
to logo je niecoho symbol a to ze ma take huste parohy je len niecoho symbol ako to ma byt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18750 od bet
Odpoveď od bet na tému Logo SPZ
To, ze sa tebe 10 rokov nik neozval este neznamena ze nikomu nevadil.Okrem toho ludia dospievaju a pred 10 rokmi mohol niekto este kacera tahat po dvore a nie sa zaujimat o podstatne veci.Vobec nejde o to ze sa to ma podobat presne na dakeho jelena ale o to ako pisal gulo, ked sa na to pozrie nezainteresovany alebo dieta tak si hned mysli ze takto vyzera jelen.Stale prevlada u nepolovnikov logika ze to co vidia behat zive je srnka a to co je ulovene je jelen.Takisto ze srnec je mlady jelen ktory este vyrastie.
<br/>PS: si sa rozohnil ako keby si to ty kreslil.
<br/>PS2: to ze kazdy vie len kritozovat je dobre, lebo najprv treba problem rozdiskutovat a az potom ho riesit aby riesenie malo uspech

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18759 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Logo SPZ
suhlasim s tebou co pises o znalostiach a uvahach casti nepolovnej verejnosti. problem vsak podla mna jedno logo nevyriesi. myslim si, ze velka cast nepolovnej verejnosti ani netusi ze exiostuje ci uz SPZ a uz vobec nie nejake logo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18764 od johny
Odpoveď od johny na tému Logo SPZ
Logo je spojenie zveri a umenia ... mne to vôbec nevadí ... čo ak je za tým nejaká iná myšlienka???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18775 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Logo SPZ
keď mám pravdu povedať doteraz som si to logo nejako zvlášť nevšímal, je pravda že keď naň kukám je to zvláštny tvor. Možno by nám tvorca resp. zadávatelia objednávky na vytvorenie loga vedeli povedať prečo je logo také ako je. Na druhej strane je pravda, že je mätočné a môže deformovať predstavy nepoľovníckej verejnosti o jeleňovi ako takom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18777 od papo
Odpoveď od papo na tému Logo SPZ
kedže v tejto brandži-reklame sa pohybujem už ....niekoľko...., názory a požiadavky zákazníkov na logo sú rôzne. jeden chce mať max vypovedaciu schopnosť-obmedzí sa na spracovanie názvu, druhý chce niečo imidžové, tretí zas niečo preexponované. Kedže naše logo vznikalo pred mnohými rokmi, tak aj predstava o ňom bola adekvátna dobe. na to nezabúdajme. Tak tomu je aj pri iných logách. A čo sa týka jeleňa - počtu výsad - koľko by ich teda mal mať? a korunový, alebo nepravidelný, akého typu.....?
<br/> V predošlom príspevku som uviedol príklady, teda ešte raz: skutočne by sme nemali trvať na zmene loga napr. renaultu? čo má spoločné s automobilom, alebo tankom, alebo iným produktom firmy? alebo škodovka, peugeot, a i.
<br/> Ja sa nebránim zmene, ale .....(viď predošlý príspevok). Naše logo je dlhoročnou značkou, ktorá má svoju cenu, či sa to niekomu páči, alebo nie. Jednoducho je to jeden zo symbolov, tak si ho sami nespochybňujme.
<br/> Ak je s ním nespokojnosť, tak treba prísť s niečim novým, trebárs aj tu a v priateľskej atmosfére o tom podiskutovať. Myslím, že názory by sa moc nelíšili od súčasných, len oponenti by sa vymenili;) ale... jeden nikdy nevie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18778 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Logo SPZ
pritahnem to za vlasy statny znak je tiez logo v urcitom slova zmysle tak preco nam nevadilo ze za ceskoslovenska mal lev dva chvosty a nevadi to ani v sucasnej dobe cechom alebo ze by hej ? logo nemusi zodpovedat zoologickemu charakteru jedinca :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19051 od eso
Odpoveď od eso na tému Logo SPZ
PS: ešte spochybni Pytagorovu vetu a si špička!
<br/>PS2: skús sa zaoberať produktívnejšou činnosťou v rámci reorganizácie a zlepšenia SPZ a celého poľovníctva a jeho osvety.
<br/>PS3: a čo tak logo ferarri - nemal vy ten koník stáť, alebo sa pásť???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19060 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Logo SPZ
Len na odlahcenie : Pytagoras ani nebol matematik , on tu vetu iba pouzival. Ospravedlnujem sa , nepatri to do temy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 390 návštevníkov a žiadni členovia on-line