Prišiel Vám časopis Hubertlov?

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61087 od Kalach
Prišiel Vám časopis Hubertlov? bolo vytvorené Kalach
Chcem sa touto cestou spýtať predplatiteľov Hubertlovu,či im prišlo č.6/12 a prípadne Katalóg zbraní XII.ročník?Mne nie.Zobral mi ho niekto zo schránky? Díky za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61113 od galen294
Odpoveď od galen294 na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Aj ja som očakával katalóg zbraní v decembri, tak ako to avizovali predtým. Nič mi neprišlo, nemám to zistené, ale myslím si, že sa opozdilo vydanie v tlačiarni a ešte dôjde. Posledné číslo mi prišlo 5/2011 možno ešte v septembri alebo októbri, bol tam priložený kalendár na r. 2012.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61117 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Áno.Aj mne presne tak isto.Ale to je trocha veľké opozdenie.Nie? Ja blbec som si tento časák objednal aj na rok 2012.:(. Takže díky.Aspoň viem že mi ho nik nezobral.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61129 od PeterGora08
Odpoveď od PeterGora08 na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Ahojte!
<br/>Podla Vas ktory je najlepsi a najcitanejsi polovni casopis?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61178 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Dobrý večer.Odpoviem krátko na Vašu otázku.Už žiaden časopis zo Slovenska.Radšej ,,Myslivost-stráž myslivosti&quot;.Pozor,nie ,,Svět myslivosti&quot;.Dôvody nemienim rozoberať v diskusii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61183 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Neviem čo Ti vadí na Svete Myslivosti. No mne úplne vyhovuje. Pokladám ho za jeden z top poľovníckych časopisov. Mne osobne sa viac pozdáva ako Myslivost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61548 od adriansniper
Odpoveď od adriansniper na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Konečne mi prišiel hubertlov č 6/2011 :) a ešťe chcem č1/2012 :[:[:[:[:[:[ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 9 mesiacmi #63916 od strompl
Odpoveď od strompl na tému Prišiel Vám časopis Hubertlov?
Mám predplatený časopis Hubertlov na rok 2014. Do dnešného dňa mi neprišiel ani jeden výtlačok, hoci je to dvojmesačník. Na iných &quot;Fórach&quot; čítam, že ani iným predplatiteľom neprišlo ešte žiadne číslo. Poľovnícka informačná databáza mohla upozorniť, že vydavateľ predmetného časopisu asi skrachoval, a vyzvať predplatiteľov, aby sa dali dokopy a súdne vymáhali už zaplatené predplatné. Toto je môj názor na podobné nekalé podnikanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 257 návštevníkov a žiadni členovia on-line