nase polovnictvo

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15158 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému nase polovnictvo
Nevidím až tak do toho jaký způsobem se nechá vydělat na inetrnetových stránkách, ale když se zavěsí časopis na net, tak klesne prodej výtisků na stáncích;) a předplatilé??? No zas až tak moc výhod tam tuším není...přílohy Lovecký pes a Myslivecké zábavy a ušetříš pár korun za rok ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15166 od marek455
Odpoveď od marek455 na tému nase polovnictvo
mne sa casopis celkom paci, hlavne ze je tam vela obrazkov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15180 od steyr
Odpoveď od steyr na tému nase polovnictvo
Mne by stačil jeden čisto poľovnícky, v ktorom by boli prezentované skúsenosti a názory širokej poľ. verejnosti, ako je to tu! Ryby som z časových a fin. dôvodov totálne vynechal už dávno. Keďže taký nie je taký podľa mojich predstáv ani jeden, chodím TU. Raz ma otrávi neúmerne veľa vyslovene odborných vecí, inokedy insitné literárne útvary. Nereagujem na tomto fóre často, ale prečítam takmer všetko.
<br/>Taki, toto je môj najobľúbenejší &quot;časopis&quot; vďaka zaň Tebe i všetkým priateľom - slušným prispievateľom!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31461 od Kukri
Odpoveď od Kukri na tému nase polovnictvo
Zdar chlapi,
<br/>chcel by som uverejnit nejaky clanok v Nasom polovnictve,alebo inom polovnickom casopise.je to pre mna velmi dolezite.Neviete ako na to? dik moc...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31472 od johny
Odpoveď od johny na tému nase polovnictvo
Stačí napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59907 od DKo
Odpoveď od DKo na tému nase polovnictvo
astronom píše: V časopise Naše poľovníctvo som si prečítal článok o tohoročnej prehliadke trofejí v Bratislave. Prehliadku organizovalo SPZ a SPK - teda v podstate tí istí ľudia.
<br/>Majiteľov zlatých trofejí, ochotných poskytnúť trofej na prehliadku, bolo ani nie 50 %. Prečo bolo nevyhnutné presťahovať prehliadku z Nitry do Bratislavy som sa z článku nedozvedel, ale dozvedel som sa, že tí majitelia trofejí, ktorí svoju trofej na prehliadku neposlali sú sebci. Podľa logiky autora poľovník, ktorý trofej získal, pre to aby trofej bola zlatá nič neurobil, iba stlačili spúšť. Predpokladám, že väčšina trofejí bola ulovená členmi jednotlivých združení, v ktorých sa trofejové jedince vychovali. Nazvať týchto poľovníkov sebcami je znevažovaním práce užívateľov revírov, ktorí svojou chovateľskou činnosťou sa dopracovali k takejto kvalitnej trofeji. Trofej, obzvlášť špičková trofej, má pre poľovníka veľkú hodnotu. Nie raz sa stalo, že na prehliadkach trofejí došlo k poškodeniu trofeje a vyskytli sa aj prípady strate trofeje. Natíska sa otázka, čo urobili organizátori pre to, aby tých trofejí na prehliadke bolo viac? Rozmýšľam, či aj skutočnosť, že viac ako polovica majiteľov trofejí odmietla poskytnúť trofej organizátorom prehliadky, nie je signálom pre organizátorov, že podpora v členskej základne prudko klesá................
<br/>
<br/>myslím si, že autor uvedených slov, by sa mal vážne zamyslieť nad dobou, v ktorej žijeme a nenazývať to to sebectvom, ale radšej opatrnosťou !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.055 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 293 návštevníkov a žiadni členovia on-line