Polovnicke poviedky

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33109 od miron
Polovnicke poviedky bolo vytvorené miron
Som autor kníh "Posledná spoveď starého horára" a "Horár Michal".Sú to poľovnícek poviedky z východných Karpát. Objednať si ich môžete na čísle 0918294061.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33114 od miron
Odpoveď od miron na tému Polovnicke poviedky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33144 od michal
Odpoveď od michal na tému Polovnicke poviedky
Horar michal bol vymyslený alebo podla skutočnosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33171 od miron
Odpoveď od miron na tému Polovnicke poviedky
Vsetko je to podľa skutočnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33188 od johny
Odpoveď od johny na tému Polovnicke poviedky
Tak tam budú povyberané len legálne kúsky .... :D Nemáš pre kamarátov aj necenzurovanú verziu???? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33218 od miso
Odpoveď od miso na tému Polovnicke poviedky
Niečo v štýle Horár sever? Tam sú niekedy pekné parádičky:D:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33224 od michal
Odpoveď od michal na tému Polovnicke poviedky
Vobec nie v štýle horar sever.....jednu z nich mam (tuším horár michal), velmi nudne je to písané...ale tým sa nechcem nikoho dotknúť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33231 od janPolovnik
Odpoveď od janPolovnik na tému Polovnicke poviedky
Náhodou mne sa to zdá velmi zaujímavé a napínavé môžem len odporúčiť tomu kto to ešte nečítal mne sa to veľmi páčilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33237 od michal
Odpoveď od michal na tému Polovnicke poviedky
No mna niekedy napínalo na spanie pri čítaní...ale každého oslovuje iný štýl písania. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33238 od michal
Odpoveď od michal na tému Polovnicke poviedky
No mna niekedy napínalo na spanie pri čítaní...ale každého oslovuje iný štýl písania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33239 od janPolovnik
Odpoveď od janPolovnik na tému Polovnicke poviedky
To je pravda ze kazdého oslovuje nieco iné.Ale sú to podla mna skvelé knihy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #60970 od vacoo
Odpoveď od vacoo na tému Polovnicke poviedky
Som autorom kníh s poľovníckou tematikou z oblasti prekrásnej prírody Poľany. Súbor poviedok "Spomienky polianskeho horára" je zhrnutý do niekoľkých dielov a tieto sú znamenite ilustrované perokresbami, ktoré len dopåňajú slangové výrazy s ktorými sa dnes čitateľ zriedka stretne.
<br/>Vydal som už štyri diely mojich zážitkov, dotíkajúc sa v nich jelenej ruje, poľovačiek na medvede, vlky, ale i množstvo úsmevných zážitkov ako ich priniesol sám život. Ak Vás zaujala moja ponuka, môžete si ich objednať na tel.čísle: 0907155742, alebo emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
<br/>Momentálne pracujem na mojom ďalšom a je voľným pokračovaním predchádzajúcich dielov. Dúfam, že ho milovníci poľovníckych príbehov náležite ocenia. S úctou Vacoo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61596 od vacoo
Odpoveď od vacoo na tému Polovnicke poviedky
V decembri som Vám ponúkol súbor poviedok s poľ.problematikov s názvom &quot;Spomienky polianskeho horára&quot;. Pre získanie predstavy, ponúknem úrivok z jednej:
<br/>Z rúdľa im trčali len hlavy s dokriveným parožím a ich veľké telá vynikajúco prekrývali jelenice s teliatkami a šmolami. Zver pri pasení neustále menila svoju polohu, krútiac sa zo strany - na stranu.
<br/>Do oka mi padol jeden jeleň, držiaci sa trochu bokom od ostatných. Neforemné parožie na hlave ma priam fascinovalo.
<br/>&quot;Teba musím dostať!&quot; zasrájam sa v duchu.
<br/>Posadím sa ku kope sena, opierajúc sa chrbtom o jeho uťapkaný zovňajšok. Jeleň akoby vycítil môj zámer, podišiel bližšie k rúdľu a dokonale s ním splynul. Namrzený na svoju nešikovnosť zagánim k rúdľu a len tak prehodím:
<br/>&quot;Radšej ulovím dobre stojace teliatko, akoby som mal postrieľať niekoľko kusov. Nemusím za každú cenu streliť jeleňa.&quot;
<br/>Zamierim na jedno a hlučný výstrel podvečerom je dôsledkom mojich úvah.
<br/> xxxxxxx
<br/>Ak vás oslovili tieto riadky, kontaktuje ma na tel. čísle: 0907155742, alebo email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 676 návštevníkov a žiadni členovia on-line