FOTOPASCE

pred 14 rokmi 4 týždnami #53929 od Baikal
FOTOPASCE bolo vytvorené Baikal
Pigi,
<br/>
<br/>precitaj si pravidla fora, skor nez sa zbytocne nahnevas za vymazanie.
<br/>
<br/>Ak mas konkretnu skusenost s tou ktorou fotopascou, mozes ju opisat, avsak pripomeniem ti, ze propagacia stranok s komercnou cinnostou je proti pravidlam fora.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53940 od pigi
Odpoveď od pigi na tému FOTOPASCE
Pán Drábik, tutu niekto polozil konkrétnu otázku na predajcu! Ja som dal odpoved. Ako potom mozem komunikovat s tým clovekom, ked mu nemozem slobodne odpovedat na to co sa opytal. Co, alebo ako mu mam teda odpovedat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53942 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému FOTOPASCE
inak, nez propagovanim komercnej internetovej stranky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53955 od pigi
Odpoveď od pigi na tému FOTOPASCE
OK, tak potom bude jednoduchá odpoved pre toho cloveka vyzerat asi takto. Priatel polovník, ked hladás predajcu s fotopascami na Slovensku zadaj do vyhladávaca Google slovo fotopasce a tuto sa ti ukáze rovnaká stránka s bodkou a medzinárodnou skratku Slovenska na konci a mozes sa dostat tam kam chces. Som rád, ze máme takéto otvorené fórum, kde si mozeme poradit bez toho aby to bolo vymazané. Iné fóra sú preplnené odkazmi, ktoré tam ludia vkladajú a dalsí ich chodia vyhladávat. Urobte si názor kazdý sám!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54738 od sporko1234
Odpoveď od sporko1234 na tému FOTOPASCE
zdravim Vas pani kolegovia!
<br/>Chcem sa vas opytat ci nepoznate nejky druh fotopasce na ktory sa da nalobovat cez net. a nemusi sa pravidelne navsevovat na tiskanie informacii .Dakujem za odpoved a pozdravuj Vas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54750 od pigi
Odpoveď od pigi na tému FOTOPASCE
Takáto fotopasca je Moultrie I45. K tejto sa pripjí modul, pomocou ktorého sa dá s fotopascou komunikovat nadialku. Avsak je toto pokrytie iba v Amerike, uz sme to zistovali, lebo sme posielali aj do afriky a neni to ani tam a ani u nás v Európe. Ked to bude fungovat urobí sa tomu velká reklama. Viem ale ze na stránke najvascieho predajcu fotopasce na slovensku sa chystajú doplnit fotopasce s sms notifikáciou alebo odosielaním MMS. Inak stále behnú do hor pre SD kartu a je to..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55421 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému FOTOPASCE
tak akú fotopascu doporučujete ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55475 od pigi
Odpoveď od pigi na tému FOTOPASCE
Úplne postacuje Scout Guard SG 550V, ale pozor, uz s farebným displejom a uz akceptuje 8 GB kartu, alebo ako stredna trieda Moultrie, a ako úplna bomba aj so zvukom a so vstavaným displejom je Leaf River IR 7SS. Vsetky s infra prísvitmi, nehlucné, kvalitné videá a fotky s potrebnými údajmi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57584 od sibo
Odpoveď od sibo na tému FOTOPASCE
Mate niekto skusenosti s fotopascami MOULTRIE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57708 od sibo
Odpoveď od sibo na tému FOTOPASCE
alebo z fotopascou inej znacky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58604 od apac939
Odpoveď od apac939 na tému FOTOPASCE
zdravim vas poradi mi niekto ? kupil som fotopascu sg550. problem je v tom ze ked ju spustim zaregistruje pohyb a fotku urobi az po niekolkych sekundach a nie hned. po ofoteni sa do cinnosti znova spusta az po 30sekundach pri 5 mega . ked nastavym 3 mega je to o nieco skorsie ale nie hned po zaznamenani pohybu. v nastavenie je kamera. uroven vysoka.interval 0 sek.zachytavanie obrazkou 3.ako to vlastne ma bit pri tomto nastaveni? ma to urobit fotku hned ako zazanmena pohyb alebo to je v nejakom prednastavenom casovom pasme? piste prosim na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 týždnami #58620 od apac939
Odpoveď od apac939 na tému FOTOPASCE
nazdar vies sa mi ozvat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 týždnami #58621 od apac939
Odpoveď od apac939 na tému FOTOPASCE
pigi porad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 týždnami #58669 od sibo
Odpoveď od sibo na tému FOTOPASCE
odkial ju mas?
<br/>
<br/>ako si prisiel na to, ze robi foto az po niekolkych sekundach ked zaregistruje pohyb?
<br/>
<br/>ked je vsetko tak ako ma byt tak by mala urobit foto hned ako zaregistruje pohyb (odozva uvadzana vyrobcom je 1,2 sekundy) to je cas kedy by mala pasca urobit foto po zaznamenani pohybu (v praxi to zhruba plati max. tak 1,5 sekundy).
<br/>
<br/>co sa tyka tej dalsej veci. pauza medzi jednotlivymi zabermi sa da nastavit od 1sek do 60 min. vtedy je pasca necinna, takze ak ti pasca robi dalsi zaber az po 30 sek. predpokladam, ze to mas tak nastavene a staci zmenit nastavenie. Ak mas nastaveny iny interval tak nieco nie je ok. A ak mas nastavene 3 zabery tak to ma spravit 3 zabery za sebou (v priebehu cca. 2-3 sekundy).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 týždnami #58811 od apac939
Odpoveď od apac939 na tému FOTOPASCE
sibo ako ze odkial teda uz ju nemam vratil som ju a vymenil za kg680v

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60728 od beso_123
Odpoveď od beso_123 na tému FOTOPASCE
PIGI - predpokladám že si predajcom, resp. pracovníkom na stránkach fotopasce bodka SK, kupoval som od vás fotopascu SG 550V, mám s nou však podoné problémy ako tu uvádza kolega, prosím môžete ma kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61264 od branootapka
Odpoveď od branootapka na tému FOTOPASCE
ja som si kupil MMS fotopasca ScoutGuard SG550 MMS - 640x480 vsetko ok až kým nezacalo mrznut nad -5 , fotit foti ale uz neposiela fotky a mala by fungovat do -20 a tolko u nas neni ani zdaleka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #62662 od jurosik
Odpoveď od jurosik na tému FOTOPASCE
Dobrý deň! Kúpil som fotopascu Mountrie m 100. No neviem ako ju správne nastaviť aby som ju nemusel testovať a vyhodnocovať a meniť nastavenia. proste ako ju treba optimálne nastaviť. Prípadne hľadám niekoho , kto má túto pascu možno by mi poradil svoje typy. Ďakujem vopred.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #62673 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému FOTOPASCE
Mám ju od minulého piatku, dnes ju idem dať do &quot;terénu&quot;. FP má nastavenie od výrobcu-pozri myslím tretia strana slov. návodu. ja som ho nememil. Prečítaj si návod, aby si bol ako tak v obraze. Dá sa ja prenastavovať, ke´d pôjdeš podľa návodu, riadok po riadku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #62685 od jurosik
Odpoveď od jurosik na tému FOTOPASCE
Pozdravujem!
<br/>nastavenie výrobcu som ponechal zatiaľ testujem FP na režime foto je to prvý režim . Zmenil som len nastavenie čo sa týka fotenia, takže fotí jeden snímok každých 5min. a myslím že to stačí fotí fakt skvele. Ak budeš mať nejaké skúsenosti príp. typy budem rád ak sa o ne podelíš. Mám ju na strome asi vo výške 4m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.134 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 137 návštevníkov a žiadni členovia on-line