Nikon D80 a (nočné videnie)

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20805 od brano
Odpoveď od brano na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
a mimochodom slecna inteligentna,na inych temach tiez podla viacerych excelujes,ale ty si asi expertka vo vsetkom a vyhrazky typu ja si to s tebou vybavim,prosim ta,ja len lutujem,ze som napisal,ze si sliepka a trubka,pretoze som tak na moment spadol na tvoju uroven,to mi je jedine luto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20829 od jageRR
Odpoveď od jageRR na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
To je velká pravda:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20849 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
Rad si prectu prispevky ktere se tykaji foceni zvere a vlastne i fotograficke techniky.Fotografovani mne vzdycky zajimalo a tak se rad poucim,ale i kdyby jsem se treba zmylil,at uz umyslne nebo neumyslne,urcite bych cloveka ktery mi oponuje nenazval c...kem!:( Opravdu tato diskuse svedci o inteligentnosti nekterych jedincu.Vzdyt inteligentni odpoved dokaze nekdy vice zabolet,nez tato hulvacka rec.Vim ze nekdy hraji velkou roli emoce,ale i presto by se mel clovek umet aspon trochu ovladat a uvedomit si ze tyto prispevky cte mnoho X citatelu,at uz nalogovanych na PID nebo ne.Zadam proto admina,jestli tuto diskusi teda cte,aby tyto hulvacke a urazejici prispevky vymazal.Myslivci a polovnici by meli drzet pospolu a ne se tak sproste urazet,podle toho take tak cela myslivost jak uz v CR,tak i polovnictvo v SK vypada.Tot toto je muj nazor na danou vec.kdyz uz se chce nekdo takto vyjadrovat,tak si to teda napiste v pokeci pod sklo.V tom pripade to bude jenom vase osobni vec.Howk ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20852 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
Pozarm a citam, ze Nana sa vyjadruje aj tu, je to asi slecna pre vsetko. Pravdepodobne najinteligentnejsou bunkou v jej tele je SPERMIA.:] Nani, skus daj svoju fotku na net. Nech vidime, co sa za profesionala tu mame8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20917 od Turistika
Odpoveď od Turistika na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
Brano ako si sa opovážil povedať že ja som hlupák veď ja mám Nikon D80 s nočným videním a to znamená že keď niečo v noci odfotím tak všetko je tmavé a zviera dočervena a dá sa s tým aj kamerovať no chápeš ale asi určite nechápeš lebo ti si debil8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20919 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
Turistika vidim ze ty ale nechapes vubec nic a asi ani nerozumis cesky. Sve osocujici prispevky si nechej na pokec,tam ti klidne pod sklem vysvetlim co si o tobe myslim a vysvetlim ti pravidla slusneho vyjadrovani.Mimichodem,typuji te tak max.na 17 leteho ,ale asi uz mozna budes mit 18 kdyz uz jsi ulovil i srnce. A jeste na konec,nenasel jsem zaden prispevek,kde by te tak nekdo oslovil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20935 od brano
Odpoveď od brano na tému Nikon D80 a (nočné videnie)
chlapec moj, dobre som sa pobavil na tvojom prispevku,ak si precitas moj prvy prispevok,tak som tam pisal,co si tym myslel nikon d80 a nocne videnie, a nemyslel som tym nic zle,kedze som nevedel o co ti ide,pretoze som nepocul,ze na fotaku moze byt aj nocne videnie a tak fotit tak som sa spytal,a kedze som nevedel o co presne ide, tak som napisal o foteni na vysoke iso pri zlych svetelnych podmienkach ,to co si napisal,je pekny blud,pretoze som ta nikde nijak nenazval a moj prispevok bol narozdiel od tvojho uplne v normalnom duchu a ked uz si si vytvoril novu temu,kde si sa nieco pytal,tak si sa tam mal aspon co naskor pozriet a reagovat,keby som vedel,ze taka technika skutocne je,tak by so nepisal o foteni na vysoke iso pri zlych svetelnych podmienkach,nie som blby

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 842 návštevníkov a žiadni členovia on-line