fotky

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28455 od Edu
fotky bolo vytvorené Edu
Dnes som pridal pár fotiek s prírody . Dúfam že aspoň niekoho potešia. V dnešnej dobe má skoro každý človek digitálny fotoaparát . Ale každý by sa mal zamyslieť či je fotografia ktorú chce publikovať vôbec pre takúto vec vhodná či po technickej alebo kompozičnej stránke .Alebo sa mýlim ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28492 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému fotky
Mas vcelku vydarene fotky!8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28493 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému fotky
Edo,s akeho okresu pochadzas?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28499 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému fotky
Nemylis as, avsak si musime aj uvedomit ze fotoaparat, ci klasika film, alebo digital z cloveka fotografistu neurobi! Fotografovanie je tiez umenie, niektory urobia gice s kvalitnym fotakom tak isto ako zase niekto moze urobit foto s normalnym crepom! Skratka clovek musi mat na to vlohy a samozrejme vedomosti k uspechu!
<br/>
<br/>Mimochodom, tvoje fotografie su v podstate bezchybne, okrem jednej malickosti-vyber si z kazdeho objektu jednu najlepsiu fotku a len tu ukladaj! Pohlad na jeden objekt z troch uhlov je unavny!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28864 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému fotky
PORADIL BY MI NIEKTO AKO SA DA RYCHLO ZAOSTRIT NA ZVER AK JE PRED NOU KONARIK ALEBO JE PRI KRIKU. JA MAM FOTAK S VYSOKYM ZOOMOM A PRI PLNOM ZOOME SA MY VACSINOU ZAOSTRY NA KRIK. MANUALNYM ZAOSTROVANIM MI TO CELKOM DLHO TRVA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28872 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému fotky
Podla toho aky fotoaparat mas! Pristroje ktore su upravene exluzivne len ana automaticke zaostrenie sa velmi tazko pouzivaju v situacii kde sa ukaze prekazka medzi objektom v zaujme fotografovania a fotoaparatom, cize sensor sa snazi zaostrit na prvy k nemu objekt! Ak vsak mas kvalitnu zrkadlovku, ta by mala mat moznost prepnut zaostrenie na manualne zaostrenie, cize si to napojis na manual a rucne zaostris kde chces!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28874 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému fotky
zaujímavé veci ohľadom fotografovania sa dozvieš aj na tejto stránke. www.chcem.info/rubriky/foto.php[/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28890 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému fotky
Poradte mi,potrebujem nahrat ceske alebo slovenske menu do Panasonic Lumix fz 50,nechcem to zadarmo. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28892 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému fotky
dakujem za radu ja viem ze sa da aj manualne da zaostrit ale mne to celkom dlho trva ja mam len 14 rokov a mam celkom pekne fotky len vacsina je trochu rozmazana lebo vedla alebo tesne pred nou je krik a ten je zaostreny do detailu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28893 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému fotky
mal by si to mat v manuali ako sa da nahrat do fotaka novy jazyk. ja mam v manuály napísané ze si mozem zmenit jazyk cez program ktory mam k fotaku alebo si dat kabel do pocitaca na stranke panasonic lumix najst jazyky a potom na fotaku dat add language a uz si len vyberes aky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28934 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému fotky
No, tak su ti e fotky dobre , alebo vacsinou rozmazane!??????:D:D:DKed naberies viacej skusenosti zistis ze jedina cesta k zaostrenej fotografii je minimalne manualne zaostrenie , stativ a kablova spust clony!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29038 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému fotky
Pridam sa aj.
<br/>
<br/>No ak chces mat ostre fotky pouzivaj aj stativ.Ked si das zoom na plno tak sa to dost trasie a sttiv ti dost pomoze.a co sa tyka fotenia cez kriky, neviem co to ma zmysel, najlepsie su fotky na volnom priestranstve.
<br/>Ja mam digitalnu zrkadlovku a neni to bohvie co fotit na manualnom ostreni.
<br/>Ked sa ti zver nehybe tak sa to este da ale nemusis sa trafit na presnu ostrost.
<br/>Manualne ostrenie sa najviac pouziva pri foteni macra.tam je automatyka zbytocna, manualne si zaostris na co chces.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29251 od alanko81

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29252 od alanko81

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29273 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému fotky
No tato fotka nema chybu, klobuk dole:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48037 od vrkocik
Odpoveď od vrkocik na tému fotky
..mal si na mysli káblovú spúšť zvierky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48039 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému fotky
som rad ze si to pochopil 8o:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 415 návštevníkov a žiadni členovia on-line