30 R Blaser

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39209 od mirek
30 R Blaser bolo vytvorené mirek
Zvažujem kúpu zbrane v tomto kalibri. Preto vás chcem požiadať o všetky informácie. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39459 od pepies
Odpoveď od pepies na tému 30 R Blaser
Mirek opýtaj sa Leona v čechách nastal Boom ohladom tohto kalibru,a viem ze Leon pozna ludi ktorý ho tam maju...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39464 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému 30 R Blaser
a co to je za znacku zbrane

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39465 od LEON
Odpoveď od LEON na tému 30 R Blaser
to není značka zbraně ale druh náboje který byl vytvořen pro fandy 30-06 do zlamovacích zbraní kde je lepší náboj s rantlem tak že ten kdo má zlamovací flintu na 30-06 nebo prý i 308 si jí může nechat přestavět na 30R blaser a nevím jestli je unás Boom 30R blaser ale v mém okolí jsou už dvě zbraně této ráže a všichni si to s náboji se střelou CDP (náboje dělá už i RWS) chválí ulovenou zvěř jsem neviděl ale viděl jsem fotky ůčinku od kluka co si pořídil jednušku sabatti v této ráži a vypadá to dobře i na srnčí i když na to má Miro lepší hračku:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39468 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému 30 R Blaser
ty chmulo ja viem ze je to druh naboja ale aka znacka zbrani osadza tento kaliber

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39471 od LEON
Odpoveď od LEON na tému 30 R Blaser
podle toho jak jsi položil otázku určitě:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39472 od mirek
Odpoveď od mirek na tému 30 R Blaser
Leon skús niečo pozisťovať od kamošov, napr. akú zver s tým CDP už ulovili, kde boli umiestntné rany, koľko zver odbehla, na akú vzdialenosť bolo strielané na zver atď. Prípade ak používa miesto CDP niekto RWS v akej gramáži je strela atď. Skús mi to potom hodiť do mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Ďakujem Miro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39477 od belson
Odpoveď od belson na tému 30 R Blaser
Miro, myslím, že pokojne môžeš použiť poznatky z kalibru 30-06 Sprg.
<br/>
<br/>Blaser má síce kapacitu nábojnice o 13% väčšiu a je fabricky laborovaný na mierne vyššie rýchlosti, ale neobávaj sa, že ROVNAKÁ strela, s tabuľkovými hodnotami úsťových rýchlostí len o 2 až 5% vyššími, bude mať nejak odlišné terminálne účinky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39478 od mirek
Odpoveď od mirek na tému 30 R Blaser
Ďakujem, prejdem si tému 30 - 06 Sprg.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39485 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému 30 R Blaser
cawte prosim vas ake su rozmeri 30 R Blaser v nasich cislach napr. 8x57

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39494 od SAKO
Odpoveď od SAKO na tému 30 R Blaser
7,62x68R, priemer strely .308

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 týždnami #59699 od lubos2
Odpoveď od lubos2 na tému 30 R Blaser
Zdravím všetkých nadšencov poľovníctva a pod.. Prosím vás už dlhšie sa k uvedenému kalibru nikto nevyjadri. Dajte niekto osobné skúsenosti so zbraňou v uvedenom kalibri. Tiež som sa rozhodol pre kúpu zlamovačky. Tabuľkovo je to porovnateľne 30-06,ale chcem osobné skúsenosti. Tak píšte jágri, vďaka.
<br/>PS: Poprípade môžte aj na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #59720 od lubos2
Odpoveď od lubos2 na tému 30 R Blaser
To fakt nikto s prítomných na tomto fóre nevlastní zbraň s uvedeným kalibrom :(???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 6 mesiacmi #61131 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 30 R Blaser
Ahoj, kúpil si už niečo, resp. pre akého výrobcu zbrane si rozhodnutý?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61192 od lubos2
Odpoveď od lubos2 na tému 30 R Blaser
Zdravím, takže rozhodnutý som bol pre Brno Effect, nakoľko po konzultácii s pánom riaditeľom Rampulom som dostal prísľub, že mi to vedia postaviť. Mám-mal som objednanú túto flintičku v spomínanom kalibri a v ľavorukom prevedení aj s kľukou uzam. mechanizmu. Po pol roku sľubov som sa p. Ing. Rampulu na rovinu spýtal, či sú schopný to postaviť a tento mi oznámil, že s tým majú problém resp. nemajú výstružník na komoru v uvedenom kalibri. Pán riaditeľ mi však aj po mojom odstúpení od objednávky oznámil, že to postaví aj napriek tomu a ak budem mať záujem môžem si to odkúpiť.
<br/>Chcel som to ako vedľajšiu zbraň na pirš,-milujem posliedky a rovnako tak zlamovačky. Na Krieghoff Hubertus ešte dlhšiu dobu mať nebudem, preto táto voľba. LLZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61193 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 30 R Blaser
Vďaka za info, som myslel, keď som videl toľko popísaného, že pogratulujem k novej zbrani, ale smola. A myslel som, že poštudujeme nejaké nové skúsenosti s týmto kal., takže zatiaľ čakáme, kým sa niekto nepochváli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #63759 od lubos2
Odpoveď od lubos2 na tému 30 R Blaser
Ahoj priateľu. Takže jednoranová guľovnička Sabatti SKL 80 LH v uvedenom kal. .30 R Blaser je doma a už aj niekoľko-x pokrstená 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #63760 od belson
Odpoveď od belson na tému 30 R Blaser
Teraz by uz len pasovalo tu popisat z tvojho x-nasobneho krstu osobne skusenosti, ktorych si sa domahal od jagrov v juli 2011. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #63761 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 30 R Blaser
Gratulujem, ja tiež testujem kipplauch a veľmi úspešne /zatiaľ som sa nepomýlil/ a je to osviežujúca skúsenosť. Začali sa mi po rokoch páčiť kombinované zbrane, len tie ceny hm...
<br/>Ja som strieľal Krieghoff v 30R Baser na strelnici, keď som skúšal tento typ zbrane a bolo to v pohode. Tak veľa šťastných a hlavne presných zásahov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.054 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 819 návštevníkov a žiadni členovia on-line