Brokové náboje Cheddite 100 metri - Vaše skúsenosti, postrehy

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39713 od Elo
Chlapi, máte niekto praktické skúsenosti s talianskymi brokovými nábojmi Cheddite 100 metri? Kde sa dajú na Slovensku zohnať a aká je približne cena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39722 od Vladenko
Nazdar Elo, skusenosti s nimi nemam, ale ponukali mi ich v Bratislave u polovnika (teraz je to polovnictvo Kuruc) Mali ich v razi 12/70 a cena okolo 50 sk kus. Mali v tedy dva druhy jeden typ bol 20-80 metri a druhy 100 metri. Pozri si ich na stranke Cheddite. Tiez by ma to lakalo skusit ich na lisku. Ten 20-80 metri by mal byt ucinny uz s dostatocnym krytim cca po 20-30 metroch a ten 100 metri tak po 60 metroch. Konstrukcia je urobena tak, ze su do seba dva kontajnery proti sebe, a ten predny ktory to uzatvara tie broky skorej vytlacia a potom letia este v tom zadnom uz normalne. Neskusal som iba co mi povedali v predajni. Ak pojdem okolo mozem zistit, ci ich este maju a cenu. Vladenko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39727 od Elo
Ahoj Vladenko, no zaujímala by ma cena a hlavne sa prosím ešte opýtaj, či je možné tieto náboje strieľať aj z guľobroku s pevným plným zahrdlením na brokovej hlavni (BRNO 502.10), prípadne do akej hrúbky brokov. To by ma veľmi zaujímalo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39732 od jager133
stoja 38,-/ks

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39772 od Elo
a kde ich majú?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39793 od Janos83
sused, kde si ich kupoval za takú cenu, v KE????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39805 od jager133
ahoj sused, má ich v PO Šoltés, Slovenská ul.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41751 od Mikiks
Vladenko - mohol by si napísať www stranku na tie Cheddite???
<br/>
<br/>Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41755 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41775 od Mikiks
Nevie niekto, kde by som ich kúpil na Slovensku???
<br/>
<br/>Prípadne kontakt, a adresa.
<br/>
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41816 od Elo
Ahoj mikiks, ja som si ich dal kúpiť kamarátovi v Blave na Vajnorskej u Poľovníka (Dynax). No po praktickej skúške na papierový terč z guľobroku Brno 502.10 kal. 30.06/12 cez optiku Artemis 2000 1,5-6x42 som so sklamaním zistil, že mi to &quot;podstreľuje&quot; z tejto zbrane na 50 m asi 40 cm dolu. :(
<br/>Netvrdím, že toto strelivo je zlé, no konkrétne mojej zbraní nevyhovuje. Takže Cheddite momentálne neriešim a z tohto guľobroku bez problémov na líšky používam český Sellier Bellot Mini magnum 4,0 mm, 42,5 g. Stred brokového zhluku je zhodný so zámerným bodom a líška na 50 m bez problémov &quot;počuje&quot; na moju ranu. :D
<br/>Elo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41896 od gyuszi
Nazdar Elo! Aj ja mám tieto náboje a na 100% s tebou súhlasím. Tie isté skúsenosti so 100metrovým nábojom. A aj ja používam broky 4mm 42,5g.... 8-L.Líšky nemajú šancu..:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42046 od kovacikja
osobne som ich nestrieľal, ale videl som líšku strelenú na cca 80 metrov. A ako si napísal, treba si to poriadne nastreliť na svoju zbraň, aj keď cena cca 1 € za brokový náboj je podľa mňa prehnaná

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45923 od ivakbystrik
kde okrem Bratislavy sa dajúzohnať 12/76 a aké čoky samajúpoužiť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51536 od janyka
Všetko dobré v Novom roku! Vie mi niekto vysvetliť značenie nábojov Cheddite? - 0, 2, 3... (neviem veľkosť brokov) Ďakujem, janyka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 229 návštevníkov a žiadni členovia on-line