7 Rem mag

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40501 od hunter1
7 Rem mag bolo vytvorené hunter1
Zdravíčko priatelia poľovníci.čítam forum už dlho ale až teraz som sa zaregistroval a potrebujem poradiť.
<br/>Aké máte skúsenosti zo 7remmag,riešim dilemu či túto ráž kúpiť alebo nie,taktiež riešim dilemu-ČZ.Zoli AZ 1900 alpen alebo Tikku t3 hunter.Ďakujem za rady.
<br/>S pozdravom Jano./srnčia,vysoká,čierna/hosťovsky daniel,muflón.:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40508 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7 Rem mag
Tema 7RM je uz niekde zalozená ale.....ani nespekuluj a kup.Nie je o com vobec hovorit.Pozri si vyrobcov streliva a hned vies na com si.Doporucujem Norma Swift Scirocco 9,72g. Paradicka.A flintu si kup aku chces.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40551 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 7 Rem mag
Kamoš ju má od Sako. Skvelá ráž - kamoš je aj nadpriemerný strelec. Zbraň aj kaliber nemá chybu. Strieľa Federal soft point - max spokojnosť. Ak Ti niekto bude tvrdiť, že je to zbytočne predimenzované a pod, nemá pravdu. Fraňo bude dovážať aj komplet sortiment streliva Remington, takže bude z čoho vyberať. Tie Federal sú lacnejšie ako české strelivo v tomto cal. a kvalita neporovnateľná. S kamošom spolu poľujeme, tak viem čo tento cal. zvláda. A to aj nad 200m. Zbraň si zvoľ radšej v ťažšom prevedení.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40569 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 7 Rem mag
Kamarátovi som ju nastreľoval, celkom príjemné strieľanie, celkom slušná škála streliva ak neprebíjaš a ani by som neváhal nad tou Tikkou. Akela má pravdu, radšej hrubšiu rúru ale ak sa s tým chceš túlať po hore, neviem neviem. Ale z posedu oprieš a vychutnáš si tú ranu aj cez 200m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40570 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 7 Rem mag
Súhlasím, na nosenie to moc nie je, ale boli sme na ruji a nosil ju 3 dni a nesťažoval sa. Musíš mať správne palivo, pozor na oktánové číslo. Najlepšie bude ak niečo napíše majiteľ. Volám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40575 od hunter1
Odpoveď od hunter1 na tému 7 Rem mag
Zdravíčko priatelia poľovníci.
<br/>Dnes padlo rozhodnutie nie je to 7rem mag ale 8 JS a bambitka antonio zoli 1900 prevedenie alpen luxus,strelivo norma vulcan ale uvidíme.Flinta pekná,drevo pekné a cena trocha vyššia aj z montážou ERA /schvenk/ cca 50 klackov a leupold 3-10x50 ilum je na ceste cez mláku lebo u nás sú drahé cca o 1/3.
<br/>Takže dík za niekoľko rád a 7 rem mag príde na ďalšiu sezónu ale len ČZ magnum lux nie je moc dukátov na účte,tak okolo septembra...:];):P:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40576 od hunter1
Odpoveď od hunter1 na tému 7 Rem mag
Akela kľudne brnkni kamošovi nech nás niečomu naučí a stím presvedčovaním si mal pravdu,načo 7remmag to majú amíci na striľanie na 400m a je im jedno na čo...čo je to za kus a puškohľad to samé prečo leupold,lebo je lacnejší keď išiel dolár dole...a prečo nie EU značku tie sú lepšie za šera....Ale aj tak som zvedavý na 7 rem mag.
<br/>Keby bola tá zolina alpen v 30-06 tak beriem tú ale tá bola len v lux prevedení tiež veľmi pekná ale horšie drevo a o 10 papierov lacnešia a samozrejme iné gravírovanie záveru.keď dojde puškohľad nastrelím a dám vedieť ako to strieľa,či je to rozdiel oproti mojej koze 7x57R/16 čo som kúpil staršiu keď som začal poľovať a zatil som s ňou spokojný čo som trafil to padlo posledný diviak cca 100kg bez pohybu na mieste
<br/>:D:]/dostal to za ucho:P asi náhoda lebo to bolo za behu a 30m cez puškohľad v dosť hustom poraste.
<br/>zatial čavte

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40579 od axon
Odpoveď od axon na tému 7 Rem mag
Blahoželám nad výberom gulovnice aj kalibru. Nebudeš ľutovať. Nad A.Zoli 1900 v 308W som uvažoval aj ja. Nakoniec som skončil pri Browning Eurobolt 30-06 - nemá chybu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40586 od hunter1
Odpoveď od hunter1 na tému 7 Rem mag
Tiež keby bol 30-06 tak beriem no uvidíme ako slepí povedal...Uvidíme keď sa to nastrelí a podarí sa niečo uloviť..a ako vravia starý chlapy keď trafíš dobre padne aj z
<br/>222 alebo5,6lr a keď nie, ani delo ti nepomôže :]no je to moja prvá sólovka okrem dvoch 22LR a na spoločné aj tak asi budem chodiť s kozou.No čo ma prekvapkalo tak plastová krytka schránky ...za tie dukáty,ale ináč v pohode.:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40590 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému 7 Rem mag
30-06 a ani 7mmRM ta nikdy nesklame---samozrejme mosis prv trafit;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40614 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7 Rem mag
Konecne dalsi vlastnik Browningu.8-L8-L:xLen tak dalej.Kus poctivej flinty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57349 od jumbo
Odpoveď od jumbo na tému 7 Rem mag
Neviem nikde zohnať strely Winchester acubond 160gr 7MM REM. 284. Neviete mi niekto poradiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57355 od slon
Odpoveď od slon na tému 7 Rem mag
Jumbo strely su NOSLER AccuBond a nie Winchester. Skus Jedlicka Zelenec alebo Kettner Rakusko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57378 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7 Rem mag
Alebo prebijanie MArtínek CZ..posle ti akukolvek strelu na prebitie.Ma naozaj široky sortiment.Skus cez google..najdes.Posles mail..a hotovo.Reaguje promptne.
<br/>Zdravím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57379 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7 Rem mag
Do 7 RM by som este doporucil 9,72g strelu Swift Scirocco. Použival som ju v 7RM asi 3r. Lepsiu som nemal.Okrem monolitu KJG.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60679 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 7 Rem mag
Pre všetkých majiteľov - kamoš bolv NR u Fraňa a dostal do 7mmremmag 5 druhov nábojov od HORNADY. Verím, že niektorých to poteší. Medzi iným aj Superformance a GMX monolit. A aj do 444 Marlin má Hornady FTX 265 grein. Dúfam, že som to nedoplietol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60682 od rujar
Odpoveď od rujar na tému 7 Rem mag
Akela mozes mi dat na teba mail? chcel by som sa ta nieco opytat. co nepatri do tejto temy. Dik moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60685 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 7 Rem mag
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ozvem sa Ti večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 813 návštevníkov a žiadni členovia on-line