Sellier&Bellot - strela XRG

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55397 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Sellier&Bellot - strela XRG
V 308 Win./XRG by som sa nebál jej nedostatočnej priebojnosti,ale skôr slabšej ranivosti v dôsledku jej najnižšej rýchlosti z vyrábaných .300-viek !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55457 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému Sellier&Bellot - strela XRG
nové ráže so strelou eXergy
<br/>www.sellier-bellot.cz/cesky/exergy-naboje.php?product=30

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56337 od chasse
Odpoveď od chasse na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
.....tak...... v Turecku uloveni 4 kanci 100-150 kg, vsichni prostreleni, strelba na 30-60 m, vse se naslo do 40 m.
<br/>O srnci riji uloveni tri srnci, zrejme diky vyssi rychlosti jak u jinych strel S&amp;B, vse lezelo do 20 m, male vystrely, minimalni znehodnoceni zveriny. Jeden srnec strelen na meko, po 15 min. lezel 10 m od nastrelu zhasly (u raze 308W neco nevidaneho).
<br/>Myslim, ze se S&amp;B konecne neco povedlo - univerzalni strela na vsechno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56567 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Už ju niekto kúpil na Slovensku? Nedávno som bol v Nitre u Fraňa, a tam už dva mesiace počúvam, že už bude. Vyskúšame na spoločných v 8x57, potom sa podelím o informácie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56569 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
V 8x57 ju tak skoro asi nevyskúšaš. Urobili ju pokiaľ viem v 30 ke / 308W, 30-06, 300WM / potom je v pláne 7mm, až tak 8mm. V novej myslivosti je reklamne CD - Na lovu s exergy. Je tam ulovenie daniela, muflóna, srnca , jeleňa 2x, prasaťa a kanca. Účinok, vstrel , výstrel, poškodenie zveriny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56574 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Na KJG alebo BArnes TTSX, MRX, Hornady GMX...nemá.Je to od SB krôčik vpred ale velmi neskoro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56575 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Ja si myslím to isté, pozrel som to DVD a poškodenie diviny sa mi zdalo oveľa väčšie, ako keď strelím KJG. Áno, táto strela prišla oneskorene a nepredpokladám nejaký veľký úspech, naši poľovníci sú dosť konzervatívni. Radšej by som, ak by som bol v SB, vyrobil do všetkých najpoužívanejších kalibrov Nosler Partition - určite by to privítala väčšina poľovníkov, do osmičky by som ho určite kúpil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56582 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Veď ja to len zo zvedavosti, otestovať jednu škatuľu. Podľa reklamy SB, už malo byť XRG v 8x57 už v predaji okolo mája tohto roku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56583 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Zejména pro Akelu. Dneska jsem objevil obchod, který už nabízí Noslery od SaB. Je to asi 30 km od nás tak se tam zřejmě vydám až bude chvilka času. Podle e.shopu zatím nenabízejí v 7x57, tak zkusím 8x57JRS. Nedělám reklamu ale ochod je Šubt zbraně České Budějovice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56584 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Co z toho, ked je strela kvalitna, ked kazda navazka prachu je ina;/.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56585 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
dělaj munici pro myslivce ten si koupí dvě krabky nechá si nastřelit flintu a má na deset let vystaráno:]:]:]
<br/>Kdyby se dostali kvalitou na řadu Match tak by to bylo v pohodě to mám odzkoušeno ale za ty prachy koupím Hornady GMX a nemusím se o nic starat když jdu koupit další krabku teď jsem koupil dvě balení každý v jiným krámě a nebyl mezi nima žádný rozdíl

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56598 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
To bude asi najväčší problém, aby mal človek - zákazník istotu, že každý náboj poletí v rovnakej balistickej krivke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56732 od spider
Odpoveď od spider na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Zdravím chlapi.
<br/>Čo sa týka toho DVD o exergy ,je to v podstate nulová reklama.Ničím ma to nenadchlo.To čo tam predvádza &quot;spravím&quot; aj s mojou 243-kou naládovanou s nosler partition 100 grain.Ďalšia vec že vôbec to nesťahujú z kože aké sú podliatiny.
<br/>
<br/>Neviete niekto počom predáva SB do 243-jky náboj s nosler partition?
<br/>Mňa vychádza prebitý kus okolo 1,3 euro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60779 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
volal som kamosovi nemal na predajni.
<br/>nikto to u neho nekupuje... mne vyjdu 7*57 norma vulkan 1E

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60781 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Sellier&amp;Bellot - strela XRG
Kto chce strieľať monolit, kúpte si u Fraňa v NR monolit Hornady GMX, ktorý je lacnejší ako tento český. Inak taký výber od Hornady som už dávno nevidel live do 300WM napr. 6 druhov streliva do 7mmremmag 5 druhov streliva a primerane aj ostatné kalibre a slušné ceny.
<br/>Konečne nejaký obchodník, ktorý splnil moje a prijanie mojich kamošov. Včera bral kamoš guľu 22 Hornet a v pohodičke k tomu náboje Hornady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.057 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 151 návštevníkov a žiadni členovia on-line