7.65 LONG

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51610 od ajven
7.65 LONG bolo vytvorené ajven
sice to nie je polovnicke strelivo, ale i tak skusam, nakolko je medzi vami vela prebijacova odbornikov.
<br/>Neviete, ci sa toto strelivo da este zohnat niekde, pouzivalo sa to do francuzkych pistoli v obdobi II.sv vojny.
<br/>Pripadne, vraj sa to da prebit do nabojnic .32 a jemne stiahnut.
<br/>Vdaka sa kazdu radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51619 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému 7.65 LONG
Toto strelivo asi tazko najdes. Ako si sam podotkol, da sa prebit z 32 ACP, ktoru nabojnicu treba skratit. Matrica by mala automaticky stiahnut krcok nabojnice cim dostatocne udrzi strelu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51620 od belson
Odpoveď od belson na tému 7.65 LONG
Tak ako píše stefan49 to nepôjde.
<br/>On si totiž poplietol dåžky nábojníc, ktoré sú v obrátenom garde. Francúzska 7,65-ka má nábojnicu dlhšiu takmer o 2,5mm (možno aj preto má v názve Long, je totiž o pár desaťročí mladšia), takže nábojnicu 32 ACP (ktorú v Európe voláme 7,65 Browning) by si musel nie skracovať, ale o 2,5mm predåžovať, čo samozrejme nejde. Okrem toho má dno väčšie o cca 0,6mm, čo by možno mohlo prekážať.
<br/>
<br/>Matrice na dlhého francúza ti na zakázku vyrobia v RCBS (dodacia lehota 3-4 mesiace), alebo ti ich viem od neznačkového výrobcu zabezpečiť aj ja. Síce nejaké to € by si ušetril, ale trvalo by to ešte jeden-dva mesiace naviac.
<br/>
<br/>Ak nevieš presne z akej nábojnice to pôjde naformovať, pozriem ti to dodatočne, keď budem vo svojom brlohu kde mám literatúru, na nete sa mi to študovať nechce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51624 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému 7.65 LONG
jaaaaaaaj, zas ta hlupost nekompletneho precitania---long---este keby som tomu nerozumel!:[:[:[Sorry, samozrejme ziadne skracovanie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51640 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému 7.65 LONG
ja som nasiel 32 S a W long,z tejto nabojnice sa to neda spravit?
<br/>www.lapua.com/index.php?id=852 druha z dola

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51641 od belson
Odpoveď od belson na tému 7.65 LONG
Priemer P1 (pri dne) aj dåžka sú OK, len ten okraj..... S&amp;W je totiž revolverový náboj. Keďže neviem nič o zbrani, neviem posúdiť.
<br/>
<br/>ajven: Pozeral som do svojich múdrych kníh, bohužiaľ, nič užitočné pre teba som sa nedozvedel. Ale viem zohnať zákazkovo vyrobené originál nábojnice, len nie je to ani rýchly ani lacný špás. To je téma pre zanietenca, ktorý je trpezlivý a je ochotný obetovať nejaký ten groš. Ak je to tvoj prípad, daj vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51906 od ajven
Odpoveď od ajven na tému 7.65 LONG
Belson: vies z hlavy tresknut nejaku cenu, co by stali tie nabojnice, co k tomu treba? Orientacne....
<br/> a etse lepsie by bolo mat matrice na prebijanie. Mas predstavu, co to stoji taky spas?
<br/>Vdaka.... mozes napisat na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51908 od belson
Odpoveď od belson na tému 7.65 LONG
Možno nerozumiem dobre tvojej štylizácii, ale potrebuješ oboje. Aj nábojnice, aj matrice na ich prebíjanie.
<br/>
<br/>Ceny a termíny najprv overím u dodávateľov, napíšem ti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52490 od ajven
Odpoveď od ajven na tému 7.65 LONG
ahoj, chcem sa spytat, ci ta tvoja ponuka je este aktualna, pisal som ti na mail, no nedorucilo ti to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52494 od belson
Odpoveď od belson na tému 7.65 LONG
Doména post.sk prežíva migráciu. Nie si prvý, od ktorého mi to nedoručilo, ale zase sú emaily, ktoré som dostal. Neviem podľa čoho si to vyberá. Napíšem ti z inej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.049 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5278 návštevníkov a žiadni členovia on-line