Váš názor, skúsenosti na gulovnicu IŽ 18 Russia

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52814 od SEJBA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52824 od szmt
Jednoznačne NEKUPOVAŤ.1 z 5 zbraní je možno dobrá. Radšej niečo iné.Poznám ľudí ,ktorý ju nastreľujú 1 mesačne.Ak už chcete kúpiť tak jedine modely vyrábané pre firmu Remington USA.Sú raz také drahé ale ďaleko menej sklamaní.Môj názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52832 od lovec_1
Remington ich uz pred casom vyradil z ponuky......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52866 od Lubo1
Ak mas prebytok na ucte,daruj radsej na charitu. Aspon ta to nebude mrziet a vies ze si urobil spravnu vec. /Aj ked nevies, na ktorom vecierku charity skoncia, ale ide predsa o umysel/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52872 od mikkko
szmt ma pravdu 1z5 je dobra, ale keby si mal moznost vyskusat ju pred kupov,mal by si to lepsie vedel by si na com si :))):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52875 od Akela
Absolut. súhlas. kamoš v združení ju kúpil a po týždni nám vykladal ako na 200m strieľa líšky na hlavu. Aká bohovská guľa je to. O mesiac ju predával a bol rád, že sa jej zbavil, samozrejme hlboko pod cenu. Kúpil CZ 550 a je kľudný, síce prerobil min. 3000Sk, ale každý sa učí na vlastných chybách, aj ja som sa poučil, tiež to nebolo lacné...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #52903 od uhrineki
Je to stršné šrot,ešte pokud to robyli samotný rusi tak to ušlo,ale ked to robia taliani tak to je des.Ja som jich opravoval mnoho,od zjemnovanie spušte až po výmenu hlavne.mechanizmus hrubo opracovany a hlavne prilyš tenke,preto to ma chvenie a ked sa trochu zohreje tak sa neda nic trafit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53210 od lacika85
Trabant bol určite lepší:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55989 od bosquet
juj to je fajn na prasa domace. 2x ročne na2metre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56771 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Váš názor, skúsenosti na gulovnicu IŽ 18 Russia
Kolegovia polovnici!
<br/>Take prispevky si mozete nechat akurat do karcmy.
<br/>Ked sa vam flinta nelubi, tak nepiste chujoviny,
<br/>nevbiem ci ste skusali dakedy taku pusku, ale
<br/>napriek &quot;mudrym&quot; komentarom Vam prajem rovne musky!
<br/>Lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58020 od mdok1
Akela, pripájam sa. Nie je dôvod na nákup takejto zbrane, už len s jediného dôvodu, na trhu je veľmi veľa kvalitných zbraní, od nových, po použité, ale veľmi zriedka použité. Hlavne sú to opakovačky, aj s montážou a optikou, rôzne kalibre. Preto si myslím, že siahnúť po ižke, aj keď je nová a majiteľ proste nechce investovať veľa peňazí z akéhokoľvek dôvodu, je proste nezmysel. Párkrát som z nej vystrelil, proste strhával som pre hrubú spúšť, po cca 8 nábojoch bola horúca, že si si mohol cigaretu pripáliť a potom to už strieľalo v kružnici okolo zámerného bodu. Proste nevyplatí sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58061 od spito270
s touto zbranou som sa ao maly chlapec ucil strielat. leze ako tu bolo napisane,bola vyrobena dvnejsie a v rusku. dodnes je u mojho kamarata a je s nou spokojny. kal. 222 rem. teraz uz mozno niesu take kvalitne,nemam s terajsou vyrobou ziadne skusenosti,ale keby som ju kupil drevo hned spalim a dam urobit peknu pazbu... uz som videl par IZ18 tiek pekne poupravovanych

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58063 od Bubi
spito 270..ty si si niečo šlahol???? keby som si ju kupil,tak dam prerobiť drevo...už kupa IŽ-ky je riadna..ko..ina..sice ako veslo by mohla byť pouzita..ale este ju aj akoze prerobiť???
<br/>Flinta čo stoji tolko ako dve krabičky dobreho streliva nemože byť nič ine len poriadny ruský nepodarok a šmejd.Tie ,,pekne &quot; upravene IŽ.ky mali asi zahradkari ako koliky vo fazuli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58075 od spito270
je vecou nazoru,komu sa co paci,komu co vyhovuje...to slahnutie beriem kamaratsky..,no ty musis pochopit aj takych ludi,ktori si na zaciatok naozaj nemozu dovolit nic lepsie.....moj nazor na tie zbrane sa od tvojho niejak velmi nelisi,ale len som chcel povedat,ze poznam ludi,ktori s tym dlhe roky polovali a bez problemov... myslim,ze slahnut si nepotrebujem aby som sem mohol hodit svoj nazor ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58082 od army9
Spito ide o to , ze to s tou izkou nema zmysel . Ked si spocitas vsetky naklady za zbran samotnu , novu pazbu , ladenie spuste a vselijake ine upravy aby to aspon ako tak fungovalo , tak si za tie peniaze rovno mozes kupit nieco poriadne . A to este nepocitam kolko to zozerie nervov a nabojov kym sa dopracujes k nejakemu vysledku .:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58433 od mano
pani pred rokom som bol v Norinbergu na IWA 2010 a keby ste prisli do stanku kde vystavovala firma IZ pozriete na tie zbrane tak padnete na zadok. a to myslim uplne vazne a bola tam aj IZ 18. samozrejme ze sa to neda porovnat s tým co sa dovaza na SVK. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 týždnami #58606 od apac939
MAM 308w NABOJE GECO11G. NA STRELBU DO 100M SA DA AK SI ZVYKNEŠ NA SPUST PRIPADNE SI JU DAS UPRAVIT . POTREBNA ORIGINÁL MONTAZ PUSKOHLAD 6X45 NIE SMEJD.INAK CO VYSTREL TO RANA :)AK NEMAS NA NICO INE NA ZACIATOK TO POSTACI. PS. JA MAM ZBRAN NA UCEL NIE NA PARADU ODKAZ PRE PANOUV V KOMENTARI. BOL SOM NA POLOVACKE KDE NEMENOVANY PANI S DRAHÝMI ZBRAŇAMI NESTRELILI NIC A PAN S IŽ18- 3 DIVIAKOV.CO K TOMU DODAT!.ALE SUHLASIM CI DRAHSIE TÝM KVALITNEJSIE.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 týždnami #58607 od mirob
..ked dám fazulu &quot;inak co výstrel to rana&quot; aj u mňa:D
<br/>ale o inom som chcel...ja nehaním žiadnu zbraň..ked sa ti s ňou dobre poluje a penaženka nepovoluje nič lepšie...naozaj v pohode..
<br/>ale tá duhá časť..no neviem..aj ja mám S 303 a na troch polovačkách som nič netrafil..(ktoré som si zaplatil :{)..lebo na mňa nič nešlo a nič som ani zďaleka nevidel..8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 275 návštevníkov a žiadni členovia on-line