Strely "JAGUAR"

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60742 od lacco1
Strely "JAGUAR" bolo vytvorené lacco1
Nazdar chalani, skúšal niekto tieto strely? Nejako som sa o nich nedočítal u nás, či to niekto používa. Ja zatiaľ len v 300WinMag, schválne len zasadené komorové rany, ale účinok výborný, Muflónia zver pri komorovej rane ostáva v ohni, vysoká to isté, diviak zatiaľ neviem, nestihol som odskúšať. Konečne laborácia čo mi sedí v Howe, nábojnice RWS, 71grain Vithavuori N150, išlo to aj s Tubal 5000 ale s N150 som to dostal na 12-13mm rozptyl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #60965 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Strely "JAGUAR"
lacco 1- ahoj, nepôjdeš v najbližšom čase nastrelovať nejakú pušku? Šiel by som s Tebou /aj s uzáverom tentokrát/ Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #60975 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strely "JAGUAR"
Vitaj Pali, pôjdem, len som na antibiotikách, nevyležaná chrípka, aj v hore som bol asi 2-3 krát za mesiac. Ohlásim sa. Dokedy si doma?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61097 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Strely "JAGUAR"
AHoj, som presne na tom ako Ty:). Doma by som mal byť do konca mesiaca /zatiaľ to tal vychádza/, cca 30.1. asi budem cestovať. Tak do vyliečenia, maj sa:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61232 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strely "JAGUAR"
Trošku prekvapenie s Jaguarom, vysoká, zasadená rana na cca 120-130m na krk, smer streľby priamy na krčnú chrbticu, ale guľu strhlo hneď pod kožou strašne šikmo dole 25cm, a vyletela von, diera ako dlaň, kosť nedotknutá, zver odbehla cca 20-25m, ostala ležať, chalabohu účinky hydrošoku sa potvrdili, dostrelenie nutné. Aj to sa stáva. Hlavne, že zver neuhynula niekde ďaleko po trápení. Ale aj tak to človeka mrzí. Ešte raz a prejdem znova na Barnes TTSX 180gr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61235 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strely "JAGUAR"
Tieto strely na zahraničných poľ. a loveckých stránkach naši zahraniční kolegovia vôbec nechvália. Sám s nimi nemám žiadnu skúsenosť, len som čítal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61243 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Strely "JAGUAR"
lacco1 barnes-y prebijas alebo si myslel kupovane strelivo....zhanam strely od barnesa ale nikto v okoli nema na tuto znacku licenciu....poradi niekto kde sa daju zohnat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61777 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strely "JAGUAR"
Kolesart, Akela: Niečo som s tým Jaguarom strelil, napr. 2-ročný jeleň, strielal kamarát s mojou puškou 5cm nad srdce, odbehol asi 30-40m. Idú okolo 1000m/s v 140grainoch dosť jedovaté, ešte ich mám asi 30ks prebitých. Pôjdem nimi asi trošku vyčistiť revír od líšok. Kolesart: strely Barnes a všelijaké iné skús objednať na www.grauwolf.net, v pondelok objednáš, v utorok máš na mail faktúru, zaplatíš cez internetbanking a vo štvrtok je tovar pred domom. Pozri si tú stránku, super ceny, spoľahlivý. Ešte aj www.middwaydeutschland.com, ale to je trochu drahšie a dodávka podľa skladu od 14dní až mesiac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61802 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strely "JAGUAR"
Zabudol som, kontaktoval som nejakú firmu myslím v Ostrave, tiež tie Barnes veselo posielajú, našiel som ich cez Google...A v Zelenči ich nemá?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 276 návštevníkov a žiadni členovia on-line