Kaliber 7,62x39

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8852 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Kaliber 7,62x39
Keď som vkladal aktuálnu stránku, nerátal som s tým že majú nejakú dobu - platnosť stránky, ktorá skončí, ale kurt Ťa naviguje dobre. Takže choď podľa jeho rád - klikni na jaspi v jeho predošlom príspevku, potom na vľavo hore na novootvorenej stránke predpisy, atď... 23/1962 napíš spolu, bez medzier a klikni na zelenkavé políčko vyhľadať. Ponúkne Ti dva predpisy, ale Ty si vyber ten rekodifikovany /prvy/, účinný od 5.5.1993. Klikneš na jeho číselný názov a mal by sa Ti otvoriť. Potom prejdeš na jeho záver - koliečkom na myši, alebo posunovníkom /celkom vpravo na obrazovke/ až na koniec dokumentu a klikneš na políčko vytlačiť. Mal by Ti ho otvoriť ešte raz /na bielom pozadí/ a ponúknuť voľbu tlačiarne.. Poprípade si ho ulož ako klasický wordový súbor na svoj PC. Daj vedieť či si to zvladol.. Držíme palce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9145 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Kaliber 7,62x39
neviem ti takto odpovedat nemam parametre o 300WM no pojdem do dubnice a prinesiem si to na druhy tyždeň piatok potom ti napišem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9146 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Kaliber 7,62x39
Už to mam stiahnuté dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9171 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kaliber 7,62x39
Tajfi ďakujem za ochotu, ale už je to bezpredmetné. Zbraň som poriešil nákupom novej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 218 návštevníkov a žiadni členovia on-line