Nemáte prosím někdo zkušenost s municí PMC v ráži 7x64 ?

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32554 od Vojttech
Skúsenosti síce nemám ale práve dneska som zistil že má 790 m/s a 3510J takže zlé to byť nemôže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32556 od miso
Ale môže. A veľmi. Aspoň pri použití na zver. PMC je lacné strelivo, okrem použitia na streľbu do terča(aj to s nie bohvieakým rozptylom) by som ho na nič iné nepoužil. To už aj čech je niekde inde. Ak sa nemýlim PMC dokonca aj zastavilo výrobu a už sa len dopredáva.
<br/>Podľa úsťovky a J hodnotíš kvalitu streliva? Troška opatrnejšie s výrokmi tohto typu, lebo radšej neporadiť ako poradiť zle.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33320 od Brosky
Zdravim ja to pouzivam ako lacne strelivo na strelnicu. (308win.) :) mozno by to bolo vhodne do pohonu, tak do 30m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33327 od kurt
Strelil som s tým srnča na rebrá, chytilo kosť na výstrele, vzdialenosť cca 70m. Vstrel čistý, výstrel veľkosti 5 cm. Nepodliate nič. Lanštiak vzdialenosť cca 40m medzi rebrá pod chrbticu nechytilo kosť. Roztrhnuté srdce, na výstrele podliate asi 5cm okolo diery. Líška na cca 70 m mierne šikmo na zadnú komoru. Vstrel nebadateľný, výstrel diera asi 15 cm, vytiahlo vnútornosti. Všetky kusy zostali v ohni, pred streľbou o mne nevedeli. Všetky sú v galérii. Keby som si mal vybrať medzi týmto a SB tak berem PMC. Bol to klasický poloplášť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33350 od rufino
je to lepší než 11,2 od S&amp;b ale né o moc je trochu tvrdčí a kompaktní ,soustřel taky nic noc srovnatelný s S&amp;B na kondiční střelbu dobré .mně chodí stejně jak sako hamerhed ale jen na 75 m takže to používám pro kondyční a ověřovací střelbu. Ja střílím saco hamerhed za tu cenu jsem spekojen. Když se trefím tak to spadne. :):P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.048 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 237 návštevníkov a žiadni členovia on-line