Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33408 od lrentka
Na stránke fy Sellier&Bellot www.sellier-bellot.cz ma zaujalo strelivo do W270 typu PTS a XLC. Doposiaľ som použval SP lebo iné v ponuke nebolo. Máte s uvedeným strelivom skúsenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33416 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
Ahoj, teraz testujem Barnes XLC cal. 7*65R. Zatial jedna prasa strelená na krk. Bohužiaľ účinnosť strely som nevedel dobre analyzovať:liar: Teraz chcem na ten náboj nastreliť flintu, a vtedy uvidím aj presnosť tej strely. Mne osobne podľa odporúčania katalógu sa veľmi páči táto strela. Cena pikantná, ale uvidím či je adekvátna výkonu strely:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33417 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
cena cca. 60Sk/kus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33418 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
cena cca. 60Sk/kus :[ neviem na SaB...?!;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33419 od maty
Odpoveď od maty na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
ja používam od Sellier-bellot strely Siera a som spokojný, zver dobre farbí strela drží pokope, nedrobí sa, cena 40 Sk za ks. predtým som mal SP, tie boli slabé, zver odbiehala a nefarbila. Stzrela sa rozbíjala.(kaliber 7x64)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33540 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
V časopisa Poľovníctvo a rybárstvo bol zverejnený test striel barnes od S&B. Neviete mi povedať v ktorom čísle?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33546 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
zdá sa mi že v januárovom čísle

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33552 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
Čítal som ten test - boli tam testované náboje SaB strela Bárnes TSX v kal.6,5x55SE -tuším že to hodnotili na 10-tich strelených kusoch .Podľa toho čo som tam čítal vyznelo hodnotenie týchto striel dosť dobre ked si zoberieme že Vo - 784 ms a Eo- 2582 J .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39582 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
ahoj vieš mi podrobne popisať sieru,aka gramaž,presnosť,trieštivosť dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39699 od maty
Odpoveď od maty na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
pri 7x64 je to gramov 11,35g, presnost som blyzsie neskúmal ale urcite lepsie ako strely SP, podla mna nie je to pri polovníckej strelbe az také dôlezité ci je rozptyl 3,5alebo 7 cm pokial nestrielas len na krk. samontný lovec a nastaveniý puskohlad sú podstatne dôlezitejsie. Tento rok som vyskúsal prvi partizan cena len do 20sk za ks a úcinok ten istý ako Siera(strelené 6ks diviak, vysoká), bud na mieste alebo do 30m

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39728 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
nazdar...tie partizány boli na aku dialku použité..? a tiež by ma zaujímalo ako sa rozložila strela,alebo sa ani jedna nenašla...dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39743 od maty
Odpoveď od maty na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
od 30m do zhruba 140m, tie strely co som nasiel tvorili hríb ani jednu som nenasiel rozbitú oproti S-B SP, ktoré boli za ti roky co som ich pouzíval z 90% zozbité

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42105 od petrasj
Odpoveď od petrasj na tému Sellier&Bellot strelivo typu PTS a XLC
Zatim jsem se strelou Barnes XLC do 308 W 11,7g ulovil pouze danka a 2 selata, ale byl jsem prekvapen ucinnosti. Presto ze jsem se docetl, ze jsou vhodne na stredni vzdalenost a na tezsi kusy, tak u danka to bylo v ohni a obostranny prustrel a to se od teto stely ocekava. Prvni sele jeden krok - prustrel pres okraj obou pleci, ale druhe odeslo cca 30 m - trochu ze sikma, cast plic a jater. Danek na 130 m, selata cca 50 - 60 m. Dal jsem kamaradovi nekolik patron a jiz ulovil 2 kusy cerne a chce na toto strelivo prejit, prestoze pouziva zahranicni strelivo ?????
<br/>Velmi setrne ke zverine, ale dle meho nazoru se podle zasahu muze chovat jako celoplast. Vstrel sotva poznat a vystrel na 2 az 5 korunu.
<br/>JP

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line