Kaliber 6x70R

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36639 od belson
Kaliber 6x70R bolo vytvorené belson
Uvítam vaše názory, či skúsenosti s týmto kalibrom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38562 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Kaliber 6x70R
mam jeden v zbierke vyrobca NORMA...viac neviem :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38639 od belson
Odpoveď od belson na tému Kaliber 6x70R
:( Pre zákazníka objednaný výstružník aj s kalibrami mám už na SK. Keď s tým niečo "spácha" budeme múdrejší. V podstate šestka v štíhlom a dlhom vyhotovení. Keď nič, aspoň si potom z nábojnice urobím suvenírovú ceruzku. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38669 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Kaliber 6x70R
nechcel som sa zapajat, sam som zvedavy, no ked nic, tak aspon nieco, co nema velku vypovednu hodnotu: Ja som z toho uz strelil srnča z pozicanej jednoranovej zlamovacky a pred polovackou som strelil 2x do terca. Strelivo Norma (ine sa snad ani fabricky neprodukuje), kopanec ako moja 6,5x58R (teda ziaden), srnča strelene za lopatku na 40m sa zlomilo v rane, vystrel 2cm, podliatina pivna tacka, puska stoji u majitela cely rok v trezore, pretoze na 1ks srncieho lovi cca 15ks diviakov (Sachsen-Anhalt) a preferuje uplne ine kalibre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38704 od belson
Odpoveď od belson na tému Kaliber 6x70R
Celkom bez výpovednej hodnoty to zas nie je, ďakujem. Že nekope, to sa pri tých technických údajoch dalo aj čakať, ale pri úsťovke 740m/s (Norma) by to nemuselo podlievať vôbec...nie? Bral by som to ako štýlovú, menej razantnú náhradu 243Win.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38710 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Kaliber 6x70R
no prave, su okolo toho na webe presne tie iste rozpravacky ako okolo ostatnych echt rehkalibrov (srncich) a som presvedceny, ze sa to aj tak chova. Nechcem, aby sa na zaklade toho, ze som sa o to len obtrel nieco zovseobecnilo. A dodavam, ze rovnaka podliatina sa mi na srncati uz podarila i s napr. 6,5X41R ( .25-20 S.S). Inak v Rakusku po komisoch som v tom par peknych pusticiek videl, tak verim, ze sa tu nejaky uzivatel vyskytne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 261 návštevníkov a žiadni členovia on-line