Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #51657 od PavolSustek
Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff bolo vytvorené PavolSustek
Prosím ma nietko praktické skúsenosti s oblečením, a obuvou zn.Anderson Geoff.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #51708 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff
Ja túto značku používam 3 roky. A som rád,že som si dobre vybral. Na leto používam košeľu Polybrush a nohavice Hikezone. Je to super oblečenie do lesa počas teplejšej časti roka. Vymakane, ľahké,odolné, vzdušné/ viacero vetracích otvorov/. Neocenitelná je odolnosť voči komárom. Mám aj nohavice Zipzone, ale Hikezony sa mi zdajú oveľa lepšie, tichšie,príjemnejšie na nosenie.
<br/>Mám aj komplet Zoantro s kapucňou. Výborne prepracované prevedenie. Odolné, nehlučné,vode,ale,hlavne vetru odolné/čo oceníš počas chladných a veterných dní/.Ak si pod to dám termoprádlo,polartec-windstoper,na hlavu windstoper čiapku a rukavice a na nohy Meindly do -35 tak mám leto aj v zime.
<br/>Kvalitné odlečenie, ale aj drahé. No oplatí sa zainvestovať.
<br/>Zatiaľ som ho veľmi nevidel. Raz na spoločnej mal jeden Zoantro komplet a dvoch ľudi som videl v Polybrush+ hikezone.
<br/>Podľa mňa je to dobrá investícia. Oblečenie má byť praktické, účelné a hlavne má spríjenovať chvíle strávené v prírode,na poľovačkách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #51720 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff
Vďaka za Váš názor ste už druhý čo to vlastní ,a nedá dopustiť a tiež tvrdí že leto má aj v tuhej zime, áno cena je vyššia ale zdravie už mám v háji tak musím ho šetriť, hlavne že sa nebudem potiť v pohonoch nebudem naobliekaný ako maco,a nohy ma nebudú oziabať ešte raz vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #60574 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff
mauser98 cau! CHcem sa ta opytat ci ti bunda zoantro nevrzga v oblasi ramien tam je spevnena s materialom cordura.Mal som tu bundu na sebe a v oblasti pliec vrzgala teda ta cordura.Dik za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #60579 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Skusenosti s oblečením zn.Anderson Geoff
lovec001- Bunda mi vôbec nevrzga, ani na cordure. Je to tiché prevedenie. Tichšie ako Jahti. To mám tiež. Ale jednu chybu by som Zoantru vytkol. A to je absencia odvetrávania pod pazuchami.Jahti to má. Zoantro nie, pri dlhšom pochode v zime sa na vnútornej strane vyzráža mikro voda a tá pri veľkých mrazoch zvykne namŕzať. To je podľa mňa veľká chyba. Chevalier,Fjall- Raven, alebo Harkila sú myslím lepšie alternatívy, cenovo porovnateľné.
<br/>Mám aj Chevalier Arizona, tá sa mi zdá lepšia. Nad Harkilou rozmýšlam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.052 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 581 návštevníkov a žiadni členovia on-line