špecializované oblečenie do pohonu

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56281 od matulkoh
špecializované oblečenie do pohonu bolo vytvorené matulkoh
Chlapi chcel by som Vas poprosit o pripomenky k oblecenie d pohonu, ktore som dal vyrobit. pouzita je polyamidova latka, ktora sa vyznacuje odolnostou voci oderu a vode. oblecenie by nas malo chranit pred premoknutim, dobodanim od trnov, malo by byt trvacne, dobre viditelne, je lahucke, vetraky by mali zabranovat prilisnemu poteniu, snezny pas a rukav by mal zabranit podfuknutiu.....
<br/>
<br/>za pripomienky dakujem
<br/>
<br/>www.nornik.sk/obl.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56283 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému špecializované oblečenie do pohonu
Ahoj pozeral som tvoje oblečenie, čo ma napadlo:
<br/>- zapínanie na páse máš suchý zips miesto gombíka, ak máš pod tým funkčné spodné prádlo suchý zips ti ho vie pekne zničiť, ak sa ti zachytí.
<br/>- traky aj opasok - klipy sú umelé, niekedy sa to zvykne zlomiť, mysli na prípadnú výmenu, aby si nemusel kvôli napr. pri výmene spony na opasku párať šitie aby si ju mohol vymeniť.
<br/>- keď je to určené na poľovačku tak by som to skombinoval aj s nejakou zelenou časťou odevu, aby nebolo vyslovene ako cestárske oblečenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56284 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému špecializované oblečenie do pohonu
dakujem, so zelenou je problem ten, ze tato technicka latka sa kupuje vo farbe po kotucoch na stovky metrov, co by strasne zvysilo cenu, ale ak bude uspech je mozne, ze neskor sa nieco podari. suche zipsy su robene tak, aby sa minimalizovalo poskodenie funkcneho oblecenia, vid skialp oblecenie, resp jahti. pracky su robene s tvrdeneho plastu tak dufm, ze nebudu praskat. este ra dakujem za pripomienky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56403 od dusab
Odpoveď od dusab na tému špecializované oblečenie do pohonu
Vyzera to ako keby isli cestari hnat diviaky... Malo by to byt zelene s oranzovymi pruhmi. Neviem pre boha kto by si toto obliekol na spolocnu. S istotou by ho vysmiali a este dlho by sa na tom zabavali.
<br/>Skus oslovit Narodnu dialnicnu spolocnost, mozno vyhras sutaz. Tam by to mohlo prejst... :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56431 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému špecializované oblečenie do pohonu
s orandzove svetre jahti jakt, vesty,capice s tym vyzerame ako co? skus pozriet toto
<br/>www.hundeschutzweste.de/index.php?sid=0&...;lang=de&rlid=19

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56439 od plantex
Odpoveď od plantex na tému špecializované oblečenie do pohonu
Som zástancom reflexného oblečenia v pohone a aj na štandoch, minimálne vesta. Ale toto je na môj vkus už vela, minimálne nohavice by mali byť v polovníckej farbe. Ale keď je látka taka drahá tak aj toto je riešenie a zase, verejna mienka mi je ukradnutá oproti zdraviu a bezpečnosti v pohonoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56495 od dusab
Odpoveď od dusab na tému špecializované oblečenie do pohonu
Myslim, ze co sa tyka bezpecnosti, uplne postaci reflexna vesta pre honcov (resp. strelcov) aj pre psa...a samozrejme dodrziavanie zasad bezpecnej strelby, aj ked nehovorim, ze sa nieco nemoze stat. Netreba hned strielat po vsetkom co sa v lese pohne.
<br/>Toto je ale uz silna kava, a len preto, ze je to z Nemecka to este neznamena, ze je to najlepsie co moze byt. Ten pan v odkaze mi vobec nepripada ako polovnik, ale ako nejaky zachranar s lavinovym psom co hlada kuska snehu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 564 návštevníkov a žiadni členovia on-line