Vyziva psa

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40609 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Vyziva psa
Veď ja nič, ja iba či si náhodou neomladol 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40611 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vyziva psa
To asi nie uz len zrejem od 35 sa uz len zreje ako vino :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40612 od amor69
Odpoveď od amor69 na tému Vyziva psa
CAu Jarko, ja davam psovi Arion aj mu chuti aj vyzera dobre. (fyzicka, srst atd.)
<br/>mate s tym niekto skusenosti???
<br/>
<br/>ked som daval divinu isli sa pozabijat ale tiez to nie je buh vi co... mali problemi zo stolicou, vracali atd. zverolekar mi povedal, ze je tam strasne vela proteinov..
<br/>
<br/>neviem co je na tom pravdy ale davam mu len ciste granule ked tak mu to niecim polejem koli voni a mam klud

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40637 od vp
Odpoveď od vp na tému Vyziva psa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40640 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vyziva psa
www.havino.net/index.php?option=com_cont...ask=view&id=1451 [/]Tu je taky maly dodatok, co obsahuju a z coho sa vyrabahu granule.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40653 od vp
Odpoveď od vp na tému Vyziva psa
Jaro, klobuk dole, mam rad ludi ktori sa dokazu branit. NAozaj nic proti Tebe, ale nemozem, ja osobne suhlasit s tym co propagujes. V tom Tvojom clanku, vid:&quot; Komerčené krmivá majú na svedomí množstvo alergických chorôb kože, obezitu, potravinovú intoleranciu, zápaly čriev či brušnej sliznice, chronické ochorenia ušných infekcií, dyspláziu kåbov, rakovinu mliečnej žľazy, cukrovku atď.&quot; COZEEEEEEEEEEE????????????
<br/>Prosim, vas vsetkych (prepac Jaro, vytiahnem, uz musim, tazsie zbrane). Daj sem nejake referencie, o tychto &quot;tazkych&quot; tvrdeniach, pokial ja viem, ziadne vedecke publikacie tieto hypotezy nepotvrdili, takze nelapajme sa niecoho co &quot;neexistuje&quot;.
<br/>
<br/>Mame mnozstvo krmych zmesi, od Premium Dog Food az cez mnohe krmiva az po Super Premium Dog Food.
<br/>Jasne ked si kupim krmivo z &quot;nemenovanych supermaketov&quot; a je tam napisane &quot;complementary dog food&quot; tak je tam co..........? Ano, po takom krmive sa moze moj pes aj co.....??????? A potom sa necudujem (ked maju skusenosti s krmivami, ktore stoja za nic) ze vzniknu podobni ludia ako ty!!!
<br/>Ale zoberme si poctive vyzivarske firmy (a naozaj nechcem menovat, aj ked uz som chcel skoro menovat) ktore vyrabaju krmiva uplne plnohodnotne. Vazeni, pozrite si pojmy (na napr. google) extruzia krmiv, enbroning, vitaminy E a C v spojitosti s antioxidantami a tukmi a alfa-omega-tukmi, a ine, o technologii vyroby krmiv, a vsimnite si este aj kontrolu kvality krmiv.......
<br/>Cize ked sa vratim k tomu prvemu clanku, rozhodnut sa akym krmivom krmite........., a cim skrmujeme????.... nebojte sa &quot;aniparazitarnymy produktami a nasimi psami&quot; urcite nie, na vsetko su prisne predpisy. Mnohi z vas si povedia: &quot;ved predpisy su na to aby sa porusovali&quot;. Ale myslim si, ze to je tema uplne o inom. Napr, co je v normalnej konzumnej sunke..........., dufam, ze ste ma pochopili.
<br/>Ahojte
<br/>Prepac Jaro, ale kynologii zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40655 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Vyziva psa
Jaro už přestaň jestli tomu věříš tak tomu věř je to tvoje věc ale nedávaj sem odkazy na takový bláboly protože nic jinýho to není;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40656 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vyziva psa
VP pohoda, inak neviem co ti mam prepacit sak pises svoj nazor predsa;). Pominme teda nejake vedecke studie a pod. hodim ti sem svoj nazor aby sme sa netocili okolo nejakych nepotvrdenych studii.
<br/>Zacnem asi tym, ze keby mna niekto krmil cely zivot granulami asi by som nebol moc spokojny. Pre psa prirodzena strava je surova, no musim podotknut ze nie som jej striktnym zastancom . Takze moji psy dostavaju asi 80% varenej zbytok je surova. Ako som pisal nie som proti vyuzivaniu granul no od urciteho casu ani ich zastancom. V roznych clankoch sa spomina aky negativny vplyv to ma na psi organizmus. Ako si napisal nikto nikdy nic take este nepotvrdil. Z tohoto hladiska som ja na to ale nepozeral, co mi vadi na granuliach je vyuzitie roznych akoze surovin po samotnu vyrobu. A to je vyuzivanie roznych masovokostnych mucok , roznych obilnych mucok a pod sajrajtu. Ako si spomenul samotnu sunku ... presne o tom hovorim , nebudem jest to co sa mi nepozdava a vyroba toho produktu a samotne jeho zlozenie je neurcite. Tak isto preto uvazujem aj pri krmeni psov. Ak to teda zhrniem co mi na nich vadi je vyuzitie surovin z ktorych sa vyrabaju. Pred 2r by som ti urcite povedal ze nie je nad granule. No mal som moznost vidiet zopar veci, cim su spolocnosti schopne krmit ludi nie to este psy ale to je asi ina tema a na dlhsie pisanie.
<br/>
<br/>tolko moj pohlad na vec.
<br/>
<br/>J.Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40657 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vyziva psa
Leon :D ja viem ze ty by si skor uvital eroticke odkazy ale take nemam. :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40684 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Vyziva psa
Ahojte,
<br/>no ja chcem len napisat cim krmime psa my. Teraz ma cca 3,5 roka dostava vylucne granule (obcas k tomu dostane trochu konzervy, vyvar alebo nieco), mame Royal Canine a zatial sme s nimi spokojni. Po prechode na royalky sme zbadali uzasnu zmenu - pes (temperamentny aj predtym) akoby sa zblaznil, uplne ozil, spravila sa mu nadherna leskla srst, no videla som, ze mu tieto granule sedia. Vyskusali sme dva druhy - Energy 4800 pre psa v zatazi, kedze dost v lete pracoval , ale ked mal asi mesiac pauzu a zacal priberat (energy maju vela tuku) , presli sme na klasicke pre velke psy a dostal sa pekne do kondicie. Takze nam royalky vyhovuju. Predtym ako stena mal Hill´sky, tie boli fajn, ale dospelacke nechcel, tak sme este skusali na doporucenie First Mate, ale to bolo hrozne...
<br/>No niekde som citala taky clanok, kde bolo vysvetlene ako je to s granulami, tiez by som nekupila nejake z hypermarketu. Co je ale asi fakt (teda ja si myslim), drahe krmiva obsahuju vsetky potrebne vitaminy a zlozky co pes potrebuje a teda ja osobne si neviem predstavit, kedy by som tak mojmu psovi skladala z varenej stravy, vitaminov a doplnkov kompletnu krmnu davku a to este kazdy den...ja nemam cas varit ani sebe. V tom clanku pisali rozne vysvetlenia a vyvadzania z omylov, ze krmenie granulami nie je pre psa dobre - bohuzial ho neviem najst.
<br/>Kazdy asi musi zistit, co jeho psovi vyhovuje a na co ma hlavne cas....joj, keby sa tak vsetci ludia mali dobre ako nase psi, vsakze...
<br/>Krasny dnik
<br/>Danka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.090 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 287 návštevníkov a jeden člen on-line