poľovnícky pes z útulku - pomoc

pred 15 rokmi 2 týždnami #46094 od charlie666
poľovnícky pes z útulku - pomoc bolo vytvorené charlie666
Ahojte, mám psa z útulku má asi 2-3 roky a je to kokeršpaniel. Až dodnes to ušlo mám ho už asi 6 mesiacov. Doma poslúcha, reaguje na povely. Akonáhle sa dostane von je hluchý. Vonku nechce ani odmenu, už sme vyskúšali všetko možné. Hlava k zemi a hľadá stopu. Niekedy zmizne na pár minút. Dnes prišiel krvavý, najskôr niečo chytil. Už nemám odvahu ho pustiť z vodítka. Neviem či mi pomôžu na normálnom cvičisku, alebo sú špeciálne pre poľovníckych psov. Prosím poraďte mi. Mám ho veľmi rada. Som z Bratislavy. Ďakujem za rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46105 od plantex
Odpoveď od plantex na tému poľovnícky pes z útulku - pomoc
Len jedna rada:
<br/>Ak je vonku neovladatelny v ziadnom pripade ho nepustaj s voditka niekde v lese. Mozes oneho prist ani nebudes vediet ako!!! Ak beha volne po lese a nahana zver je to pytliaciaci pes tzv skodna a snad ti nemusim hovorit co sa moze stat. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46107 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému poľovnícky pes z útulku - pomoc
Niekolko rad by sa naslo ale cvicit psa cez net sa neda. Ak chces www.polovnik.com/vycvik psov/telo.htm [/]ocekni si moju stranku , ak budes mat zaujem tak sa ozvi. Som z BA.
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46111 od Finist
Odpoveď od Finist na tému poľovnícky pes z útulku - pomoc
Kokeršpaniel je ako polovnícke plemeno v lese nedotknutelný aj keď zver durí,alebo sa k nej prikráda. Na druhej strane ...tiež som takto prišiel o kopova chráneného v lese zákonom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46136 od DKo
Odpoveď od DKo na tému poľovnícky pes z útulku - pomoc
omyl

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46200 od plantex
Odpoveď od plantex na tému poľovnícky pes z útulku - pomoc
Mne to vysvetlovat nemusis ja psov nestrielam pokial to nieje nutne,ale poznam desiatky ludi,ktory by okamzite strielali a vobec by ich nezaujimalo ze to je kokerspaniel. Pokial vedia ze to urcite nieje pes niektoreho s ich kolegov z PZ rozhodne ho nenechaju len tak prehanat zver po reviri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 304 návštevníkov a žiadni členovia on-line