Steniatka Bavorskeho farbiara

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48236 od lubenko
Steniatka Bavorskeho farbiara bolo vytvorené lubenko
chcem len počut nazor skusenych,či kupit štena farbiara bez papierou za 150 EUR a lebo z papierami za 300 EUR a či ta cena 150 EUR nieje nadsadena aj ked otec je s papiermi a matka je polovne vedena ,dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48239 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
Lubko nespekuluj a kup psa s PP. Ver mi tie peniaze nebudu vyhodene ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48240 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
Lubo jenom blázen koupí zajíce v pytli za 150 euro :]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48243 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
chcel som počut len nazor chovatelou ,pretože na Lovu zdar take štenata ponukaju a ked som napisal že sa mi cena zda moc ked niesu s papiermi tak ma majitelka zahriakla a povedala že si ich chvalia aj v Nemecku ,tak preto som chel počut nazor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48244 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
Lubo lidi toho nakecají teď u mě byla zájemkyně o štěně chtěla si koupit štěně bez PP a majitelka feny jí tvrdila že její fena nemá PP protože byla nadpočetná což je lež protože všechna standardní štěňata dostanou PP a to je jenom jedna z mnoha lží kterými chovatelé psů bez PP krmí zájemce o štěňata. Já osobně bych psa bez PP nechtěl i kdyby to měl být pes na dvůr nikdy nevíš jak na tom jsou rodiče zdravotně a psychicky protože důvodu proč se nedostanou do chovu je několik maj dyisplazii nebo nezvládnou zkoušky protože se bojí nebo jsou agresivní atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48247 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
pozri,kúp si auto s papiermi za 3OOtis. alebo bez za 150t. obidve možno využiješ rovnako ,ale ako a kde je otázne...a ver táto prvotná investícia je tá najmenšia,takže ak mám psovi venovať čas a peniaze,tak aspoň nie tomu zajíci v pytli,lebo tých príde oveľa viac a suma bude prevýšená niekolkonásobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48269 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
Keď si ich tak chvália v Nemecku, nech ich tam draho predá. Kúp si psa s papiermi a nie gaučového povaľača. Kúpou psa bez dokladov podporíš len skupinu tiežpsíčkárov, ktorí každú suku vyžmýkajú na kosť a odkopnú. Investovať do psa sa oplatí!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48275 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
ale ja nechcem toho psa bez papierou kupit ,len som chcel počut reakcie chovatelou na to čo sa ako tak sledujem začina rozmahat na Slovensku a dakujem za vaše reakcie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48283 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému Steniatka Bavorskeho farbiara
ja som mal daksla bez pp bol to dobry psik aj na durenie aj na dohladavku oto viac ma mrzelo ze nemal pp . Takze som za PP. Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.054 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 407 návštevníkov a žiadni členovia on-line