Bretaňský ohař

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48261 od Antonia
Bretaňský ohař bolo vytvorené Antonia
Bretaňský ohař ( nejmenší ohař na světě) je v současné době plemeno pro všestranné využití a to jak pro vystavování zvěře a s tím spojenou loveckou upotřebitelnost, tak i pro dohledávky zvěře vysoké, naháňky na černou, vystavování zvěře pod dravcem, sportovní či společenské využití.Je to v současné době VIP plemeno.Malé vzrůstem, rychlé, velké srdcem. :D Podívejte se na zlukovenskychkoutu.ic.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48470 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Bretaňský ohař
Když pominu pár věcí tak na začátku mohlo být napsáno Maďarská vižla........ale to by bylo trapné......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48487 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Bretaňský ohař
nechcel som reagovat ale uz ked musim .............. u nas v zdruzeni sme mali 5 bretonakov ........ dobry bol jeden ;)a k tej madarskej vizle no coment :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52837 od Dorinka
Odpoveď od Dorinka na tému Bretaňský ohař
Ahoj, nezáleží na plemeni ale na vůdci. Chovám bretaňské ohaře již řadu let a jsou opravdu vyjímeční. Za dobu, kterou provozuji myslivost ( 30 let) jsem měl možnost poznat řadu plemen loveckých psů. Mohu říci i u kolegů řadu neposlušných psů ale taky řadu opravdu vynikajících. Pravda je, že Já bretoňáky používám jak na drobnou zvěř, dosledy vysoké zvěře tak i na naháňky černé zvěře a to jak jednotlivě tak i ve směčce. Výhoda je, že nejezdím po veterině, protože moji bretoňáci černou nedáví, ale výborně nahánějí. V dnešní době, kdy se berou malé leče mám i vyhodu, že mi "neudělejí" dvě leče najednou.Mám složené jak ZV,PZ,BZ(hlasitost)FT. V klubu máme i VZ. Kdo by si přál ekonomičtějšího a nosově zdatnějšího psa jak bretoňáka.Hodí opravdu vyjma nory na jakoukoliv práci.Zdravotně jsou bez problému a hlavně je to vytrvalý pracovní pes. Poslouchat ale snad musí všichni nebo ne??????:):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52860 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Bretaňský ohař
Celkově jsem bretaňáka viděl 3x, sice ze tří psů nelze dělat závěr, ale ti dva co jsem viděl na naháňce, tak to na prasata nebylo. Na bažantech se mi práce bretaňačky líbila moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 796 návštevníkov a žiadni členovia on-line