Štajerský durič

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50312 od MIKON
Štajerský durič bolo vytvorené MIKON
V poslednej dobe mi začalo toto premeno veľmi imponovať. Je to faktický najvšestrannejsí pes. Ak mate niejake skúsenosti, napíšte to sem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50317 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Štajerský durič
no hlavne už tu taka tema je popozeraj :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50325 od MIKON
Odpoveď od MIKON na tému Štajerský durič
To není téma, ale osobné osočovanie. Mňa zaujimajú praktické skúsenosti, ak si chcem toto premeno zakúpiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50327 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému Štajerský durič
Toto je výnimočné plemeno a veľmí príjemný psík. Exteriér síce niektorých odrádza, ale po pracovnej stránke je jednička. Tiež som riešil kúpu tohto psíka, ale žiaľ nevyšlo to :[ . Odporúčam ti kontaktovať užívateľa pod nickom tresnovazahrada , toto plemeno chová, má s ním dlhé skúsenosti a taktiež ti dokáže dobre poradiť od koho resp. z akého vrhu psa kúpiť. Taktiež by som ti odporučil kontaktovať užívateľa s nickom Jaro , má výborný prehľad o jednotlivých plemenách psov a aj veľa praktických skúsenosti s duričmi a ich výcvikom a pozná chovateľov štajerského duriča na Slovensku, takže by si ho mohol vidieť aj pri práci. Pre svoje potreby som v minulosti založil vlákno [r] Akého psa do hôr Oravy? [/r], možno by si tam mohol skočiť a prečítať si príspevky. Každopádne si vyberáš dobre plemeno, videl som štajeráka v akcii a išiel na jedničku, výborný v durení a ešte lepší na stope.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50423 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Štajerský durič
Ahoj, pokud přeskočíš to osobné osočovanie jak říkáš, tak i v tom původním tématu o štajerácích je popis práce psů některých majitelů a chovatelů.
<br/>Jestli máš chuť a čas, tak mi napiš tvé otázky k tomuto plemeni na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , mám tu i nějaké fotky a videa z výcviku a práce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50425 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému Štajerský durič
mohol by si mi poslat to video o vycviku a niaky popis pri vycviku na stope nemam sice stajeraka ale skusenosti sa zidu aj nazor ineho chovatela.dik moj e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.046 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 411 návštevníkov a žiadni členovia on-line