Jazvečík hladkosrstý

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50397 od edo332
Jazvečík hladkosrstý bolo vytvorené edo332
Dobrý ďeň mam jazvečíčku volá sa Cerry a má asi 4 mesiace briem ju každú chvíľu do lesa dokonca už sme boli aj v oplotku s diviakmi ale iba koli pachu (nech si zvyká) učím ju na vodítko.
<br/>
<br/>chcel by som sa spýtat či mi nenapíše nejaký jazvečikár jednotlivé kroky výcviku podľa ktorých by som sa mohol pridržiavat.......
<br/>
<br/>Ďakujem
<br/>
<br/>Miro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50437 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Jazvečík hladkosrstý
Pred týždňom sa kamošovi stratil pri dohľadávke jazvečík bez tetovania. Mohol by sa pohybovať v katastri obcí Malé Zlievce, Glabušovce, Olováry, Čeláre, Veľké Zlievce a Bušince. Ďakujeme za každé info. Miro H.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50451 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Jazvečík hladkosrstý
Edo jestli začínáš s jezevčíkem, doporučuji pořídit knihu od pana Vochozky Jezevčíci v myslivecké praxi. K sehnání třeba zde www.gundogstore.sk/index.php?main_page=p...&products_id=129 . Pro začátečníka myslím že skvělě napsaná kniha. Jsou zde návody na výcvik jednotlivých disciplín, cviků, poznáš jací jezevčíci jsou, co je jezevčík za OSOBNOST, čím vzniká pověstná paličatost a pár historek z praxe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50452 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Jazvečík hladkosrstý
Suhlasim, vynikajuca kniha. Je aj dalsich par dobrych knih, ale je nieco uplne ine, ked veci citas v knihe ako ked ti niekto skuseny veci ukaze v praxi. Sam som to zazil. Takze pre Mira, ak mas zaujem napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a mozeme sa na veciach dohodnut. Neviem vsetko a nie som majster sveta vo vycviku jazvecikov, ale ake take zaklady ovladam a hlavne som ochotny pomoct.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50712 od edo332
Odpoveď od edo332 na tému Jazvečík hladkosrstý
chcem sa ešte spýtať ona je od malička so starým perzským kocúrom a ten sa nikoho nebojí....a ona naňho už asi 2 mesiace riadne šteká a hryzie ho...ale dnes spom si všimol že ho len tak jemne pohrýzla a ked som ju huckal trocha zaštekala akoby sa chcela iba hrať. dost ma to znepokojuje lebo doteraz ked raz začala naneho štekať štekala aj hodinu v kuse.....myslíte že spolužitie s kocúrom bude mať u nej vplyv ma ostrosť pri divej zveri(líška ,jazvec)?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50714 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Jazvečík hladkosrstý
ak chces spoluzitie jazvecika s mackou s ktorou ma zit v spolocnej domacnosti,tak psa proti macke nehuckaj ani ako stena.naopak zvykaj ich na spolocny zivot.psa i macku.ostrost na skodnu cvic na inej macke a pokial je psik mlady tak zo zaciatku je myslim lepsie aj na inej zveri ako macka,napr kuna,fretka atd.to je ten zdlhavejsi a namahavejsi postup,ja by som volil ten druhy-macku von z domu,sposobov mas mnoho,staci len vybrat. ja mam 2 kopovy,u nas macka ani cez dvor neprejde,nieto zeby som mohol este najaku chovat aj keby som chcel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50716 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Jazvečík hladkosrstý
měl jsem fenu jezevčíka a domácí kočky brala v pohodě chrápaly i spolu v pelechu ale cizí dávila bez pardónu dnes unás nepřežije žádná pointři s američankou zadáví všechno co se na zahradě objeví

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50722 od edo332
Odpoveď od edo332 na tému Jazvečík hladkosrstý
Tak to je super. Tak na ostatné mačky cvičiť alebo umelý brloh ale to az ked bude starsia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50728 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hladkosrstý
Už roky riešim túto dilemu, na chalupe by som rád choval mačku, je to tam samá myš a potkan, ale bohužiaľ už to ani neskúšam, najdlhšie mi tam z posledných desiatich vydržala asi mesiac... Hrubosrstí likvidátori sa nezaprú...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50743 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Jazvečík hladkosrstý
na jednu stranu to je na budku že zadáví všechno co se hýbe kromě auta který je vozí bydlím kousek od řeky tak je různý havětě dost tak by kočka byla v baráku dobrá ale na druhou stranu to je dobrý aspoň je ticho v revíru :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50764 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hladkosrstý
Výhoda jazvečíka: svoje lovecké vášne dokáže vybúriť na hocičom... :] A aj takýmto tréningom sa pes drží v kondícii!:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 186 návštevníkov a žiadni členovia on-line