Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57581 od hladky
Stratil sa / alebo ukradli / dňa 24.12.2010 jazvečík hrubosrstý štandart - pes, v Trenčíne lokalite Zámostie - Odeva.
<br/>narodený v .r. 2001
<br/>tetovanie v uchu : .. 209 prvé čísla nečitateľné
<br/>počúva na meno BRET je priateľský
<br/>KONTAKT:
<br/>Trenčín
<br/>tel 0905 961 056
<br/>Aká koľvek informácia k nájdeniu bude odmenená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57699 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Ahojte,
<br/>
<br/>kamaratka na FB dala takuto info:
<br/>
<br/>...Ci nepozna nejakych veterinarov alebo polovne zdruzenia v okoli Piestan alebo Prašníka, našiel sa tam psík, hrubosrstý jazvečík, 2 roky, Kimbo z Kmetonyho dvora, je v utulku v Pezinku. Krasny havik...
<br/>
<br/>Nepoznate niekto majitela? V pripade, ze ano, poskytnem kontakt na kamosku. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57701 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Doplnenie info z ineho zdroja:
<br/>
<br/>V piatok 14.1.2011 popoludní nám priniesli do OZ v Pezinku drôtosrstého jazvečíka, ktorý je tetovaný. Dnes sme zisťovali chovateľa, ktorý pochádza z obce Šemša v košickom kraji. Keďže sa cho...vateľ presťahoval do USA za dcérou, nevieme zistiť, komu psíka predal. Psíka našiel pán medzi Košariskami a Prašníkom pri lese. Stál popri ceste a pán sa bál, aby ho nezrazilo auto. Jazvečík je trošku drobnejší, inak je klasický drôtosrstý. Ing. Dagmar Fecková OZ U PSEJ MATERE - Pezinok Kontakt: 0918 471 396, 0905 803 087 e-mail:psiamater@gmail.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57740 od hladky
Odpoveď od hladky na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Doplnenie k strate jazvečíka BRETA : číslo v uchu je 8068 a je z chovnej stanice zo Šraneckej Vrchovinee

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57774 od hladky
Odpoveď od hladky na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Psík sa našiel po 35 dňoch v Prejte na dialničnom odpočívadle majiteľka ho zobrala k sebe a na stránke www.mojimilackovia hladala majiteľa. Z dôvodu nedobre čitateľného tetovania dala inzerát. Touto cestou Chcem poďakovať pani majiteľke reštaurácie, a j ďalším ktorí posielali správy na moje tel. číslo. Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57912 od flado
Som tiež chovateľom psíka venujem sa kynológii a pri poľovačke sa občas stratí psík, ale aj nájde. Som veľmi rád a teší ma, že niekto zverejní, že psíka našiel a celé to má šťastný koniec. Spomenuté prípady sa ma nijako netýkali osobne, ale aj tak ďakujem ľuďom, ktorý sa pričinili o to, aby takéto prípady mali šťastný koniec. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58045 od medard
Odpoveď od medard na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Dňa 5.2. 2011 okolo 13:00 hod. sa v Lysej pod Makytou (okres Púchov) časti Príkre stratil pes jazvečíka hrubostrstého štandardného so slabo čitateľným tetovaním 9020, počúvajúci na meno Amor. Za akékoľvek informácie o ňom či jeho nálezcovi odmena. Tel.: 0902500393, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58295 od andrea1717
Odpoveď od andrea1717 na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Dna 16.2 2011 sa našiel v Čadci, v meste pri obchodnom dome Družba psik jazvečik hrubosrsty. Ma trochu poranene prave očko, čo je vidiet aj na fotografii, ma neudržiavanu srst, je tetovany. Po overeni čisla tetovania na SPK v Bratislave sa zistilo, že psik sa vola OLEG pochádza z chovnej stanice &quot;Z jazvečieho brlohu&quot;, narodeny 3.7 2001.... Hladame povodneho majitela tohto psika.
<br/>
<br/>Ak sa povodny majitel nenajde, bude psik ponuknuty na adopciu. V pripade, že by ste o uvedeneho psika mali zaujem, možete si ho u nas rezervovat.
<br/>
<br/>Kontakt : 0915 349 630
<br/>
<br/>www.facebook.com/#!/album.php?aid=614144&id=393000625057
<br/>
<br/>je tam aj fotka, je to síce ďaleko, ale mohol ho niekto odviezť, skúste ak ste ho ešte nenašli.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58311 od medard
Odpoveď od medard na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Dúfam, že si ho niekto nájde, no nieje to ten môj :( AMOR Veľká Fatra SPKP 9020, chovný pes, nálezcovi či za info odmena!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62215 od hiri44
Odpoveď od hiri44 na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
Dnes sa mi ráno stratila fenka hrubosrstého jazvečíka za obcou Gajary,má tetovanie(10550), www.lovuzdar.sk/foto-133744/tie-tvoje-ryby , ak by ste ju našli či o nej počuli prosim vás kontaktujte ma na 0901 91 01 09

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62853 od dlunter
Odpoveď od dlunter na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
16.9.2012 sa v okrese Zvolen stratil hrubosrsty jazvecik cierny s palenim. Moze byt kdekolvek, je priatelsky a rad sa vozi autom. info na 0905 271 396

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62856 od dlunter
Odpoveď od dlunter na tému Stratil sa Jazvečík hrubosrstý - štandart
NAŠLI HO! Dobrí ľudia manželia Bambuchovci pri smetisku na Dobrej Nive, majú ho doma, pomohlo tetovanie v ušku, plemenna kniha, chovateľ pán Vajanský z BA. A anjelik stražniček. ĎAKUJEME!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 427 návštevníkov a žiadni členovia on-line