Pán riaditeľ by zakázal

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59593 od zuzanka
Pán riaditeľ by zakázal bolo vytvorené zuzanka
Pán riaditel telocvikár sa v rozhovore pre denník sme vyjadril, že by zakázal volný pohyb psov v jarnej prírode dokonca aj svojím vlastnym polovným psom. Sme pol. kynologovia, vedel by mi p. riaditel riaditel potom poraditt, kde máme pripravit svojich psov na jarné skúšky vloh, príp. na field trialy stavacov? Na parkoviskách? Alebo na cintorínoch? Ci nebodaj na cviciskach pre sluzobnych psov? Potrebujeme revír a aj zver, pan riaditel nevie o com hovori!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59606 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Pán riaditeľ by zakázal
Akú veľkú plochu na to potrebujete? Isto sa aj vo vašom revíri nájdu oblasti kde by to v čase kladenia mláďat vadilo najmenej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60570 od tagir
Odpoveď od tagir na tému Pán riaditeľ by zakázal
Ja to vidim uplne naopak. Riadeteľ vie očom hovori ale zuzanka uplne nie vie o čom hovori. Na jar a začatok leta ne mame čo robiť v lese a na poli so psami. Ja mam dvoch poľovnich psov a od aprila do oktobra ne berem ich do lesa. Preto že pochitaju všetko aj bažantov, aj zajacov, aj srncov, aj prasiat. Psam ne ukažeš čo mažno chitať a čo nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60572 od papo
Odpoveď od papo na tému Pán riaditeľ by zakázal
mne len príde divnô, že sa nejaký zamestnanec vyjadruje v akoby v mene komory ku poľovníckym veciam. veď sa už tuším aj priznal, že mačku preto ani v lese nevidel.... nie je to ten istý, čo povedal, že ľudia lovia v supermarketoch?:] no nedá mi...
<br/>
<br/>Keď som bol mladší a veľa času som trávil vonku, v našom poľovnom revíri som za rok zastrelil aj dvanásť mačiek. Môžete sa na mňa pozerať ako chcete, ale dobre som urobil, spoločnosť na ochranu vtáctva by mi za to mala dať metál
<br/>
<br/>...povedal v autorizovanom rozhovore [r]šéf slovenských poľovníkov [/r].
<br/>musím si ísť cvrknúť, bo nevydržím:liar: :D:D:D
<br/>
<br/> www.sme.sk/c/5956013/imrich-suba-ludia-s...-supermarketoch.html [/]šéf rozpráva...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60573 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Pán riaditeľ by zakázal
poslal: tagirdnes, 17:52
<br/>Ja to vidim uplne naopak. Riadeteľ vie očom hovori ale zuzanka uplne nie vie o čom hovori. Na jar a začatok leta ne mame čo robiť v lese a na poli so psami. Ja mam dvoch poľovnich psov a od aprila do oktobra ne berem ich do lesa. Preto že pochitaju všetko aj bažantov, aj zajacov, aj srncov, aj prasiat. Psam ne ukažeš čo mažno chitať a čo nie.
<br/>
<br/>mám dotaz nemáš náhodou kombajn nebo sekačku místo loveckých psů:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60576 od abba1
Odpoveď od abba1 na tému Pán riaditeľ by zakázal
tagir dobre vycvičený pes je pre revír vždy úžitok a musí robiť to, čo mu prikážem - dovolím, s dobrým psom zlikviduješ viac skodnej ako päť poľovníkov bez psa .... ak sa nemýlim, Ty si zo Srbska a u vás sa môže poľovať aj s vysokými duričmi, tak sa nedivím, že pochytajú aj srnce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60577 od abba1
Odpoveď od abba1 na tému Pán riaditeľ by zakázal
papo, prečítal som si článok a neviem, čo je na ňom divnô, daj si už dole klapky z očí, stále útočíš na komoru, už si tým trápny, nie komora, ale zákon o poľovníctve je zlý ... som člen LOS Pribina a mám pocit, že mu robíš medvediu službu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60578 od jager
Odpoveď od jager na tému Pán riaditeľ by zakázal
Ja by som len rád videl výkonnosť tých tvojich psov. V októbri ich pustíš v revíri a chudáci letia po revíri ako odpojený vagón, lebo nevedia kedy pôjdu do basy na ďalších 6 mesiacov. A že vodič poľovného plemena. Boh zavaruj poľovnícku kynológiu.
<br/>M. U.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60581 od papo
Odpoveď od papo na tému Pán riaditeľ by zakázal
abba, ty máš názor, ja mám názor. ja viem niečo, ty vieš niečo. komora je zlo a bašujú tam tí istí, čo ju tvorili. tak sa nevyplakávam, že zákon je zlý, lebo ho nezmením v súčasnej dobe. no komora je predsa len čosi iné, s čím sa dá pohnúť. alebo aspoň to chceme. je to fabrika na peniaze od sprostých. neviem to ináč povedať, prepáč. už poznám niektoré veci zo snemu v michalovciach. nebudeš potešený, ver mi. nielen za revír budeš platiť tak, ako doteraz, ale ešte i 10€ ako osoba. každý rok. 3€ pôjdu prezídiu, 7€ ostane na opk. a tí tiež majú svoje ,,výdavky,, takže ak prídeš požiadať o nejaký príspevok, tak dostaneš alikvotnu časť... trebárs 5€. tých druhých päť si oferoval na darmožráčov, čo si vymysleli spôsob, ako ich budú sprostí živiť a platiť poľovačky, pardon, služobné cesty po celom svete. pán šuba ti neposlal pozdrav z kazachstanu? bol ich učiť, ako zamedziť pytliactvu. máme šikovných zamestnancov však? a to si neviem predstaviť tie výsledky, keby tam išiel niekto fundovaný.
<br/> no ale vrátim sa k tým 5€. vlastne ani netreba. pošli aj mne, budem ťa ospevovať ale pre istotu aj disciplinárny orgán spravím, bo ak nepošleš, tak si dopoľoval.
<br/> si profesionálny poľovník? ak áno, tak si maj komoru aj so šubom, lebockým, s kým chceš. ja mám poľovníctvo ako záľubu, voľnočasovú aktivitu, alebo neviem ako to povedať. no rozhodne nie som profesionál, poľovníctvom sa neživím. tak prečo mám mám byť nasilu v profesnej komore a svoje korunky pchať do bezodného gágora nenažrancom? ak mi toto vysvetlíš tak, že to dokážem pochopiť, tak tu verejne vyhlásim, že som nehodný, že som sa mýlil, a že komoru milujem.
<br/> napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo zavolaj. tel mám na stránke pribiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60582 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Pán riaditeľ by zakázal
jager to je ta klasika stačí se podívat na společných kolik psů takhle dopadlo 6 měsícu v kotci a dalších 6 litaj jak paka po lese takový majitel by potřeboval ten kotec místo psa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60614 od tagir
Odpoveď od tagir na tému Pán riaditeľ by zakázal
Napisať možno všetko, ale prosim ukašte ako vycvičiť psa odlišiť zajaca od kocura, aby on ne chital zajčikov a len kocurov. Keď pes beha v trave aj 5-6 metrov od teba, a tam bude mladý bažant to pes chiti ho a ty ne stihneš odvolať ho. Ja uš vela rokov chovam poľovnych psov. Mal aj ďuričov, aj stavačov, teraz chovam lajok, ale na jar a začatok leta ne berem ich do lesa. Na jeseň situacija ina a možno chodiť so psami a pušťať ich na voľno. Ne mam ani kombajn, ani sekačku, mam dobrych poľovnich psov, ktory bez problemov rostrhaju mačku a ježa, chitaju 15 kilovych prasjat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60617 od pistik
Odpoveď od pistik na tému Pán riaditeľ by zakázal
česť práci...pekná téma ,ono pravda bude niekde uprostred. Chodiť so psom po revíri &quot;navolno&quot; v čase kladenia mládať je skutočne velký hazard, najmä v revíroch s drobnou zverou. Nikto ma nepresvedčí, že psa udrží, aby pri kontakte so zverou ju neusmrtil.Je to lovec a k tomu ho vedieme a cvičíme.Určite však so psom je potrebné chodiť pravidelne a nie si spomenuť na psa až 1.9. resp 1.11. kedy začína sezona ( aspon u nás). V každej spoločnosti sú miesta viac, ale aj menej zazverené , kde hrozí minimálne riziko na takýto kontakt, tam je miesto na výcvik psa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60824 od tagir
Odpoveď od tagir na tému Pán riaditeľ by zakázal
Najprv nechcel com reagovať na prispevki leona a jagera od 6 novembra. Ale potom rozhodol dať na to odpoveď abi im trochu vysvetliť. Prva vec, nigde s voľery ne berem psov na poľovačku. Začinam s nimi denne chodiť do lesa začiatkom septembra a k oktobru oni uš pripraveny na poľovačku, maju dobru kondiciju. Druha vec, aj kebi zobral ich na poľovačku s voľery oni ne &quot;letia v lesi ako odpoeny vagon&quot;, preto že dobre vycvečeny na poslušnosť. Treťia vec, to je lajki a nie je tvrdohlavy ďuriči, oni poľuju pre svojho gasdu a ne utekaju ďaleko, vždicki kontroľuju gde gazda a behaju oblukom 500-700 metrov od neho a tlača zver na ňho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 308 návštevníkov a žiadni členovia on-line