Border terier

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2493 od piticom
Border terier bolo vytvorené piticom
Chcem sa iba spýtať, či niekto nepozná nejakých chovateľov borderteriérov.
<br/>Pobehal som net, ale nič som nenašiel.
<br/>Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2494 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Border terier
ahoj mrkni na www.pesinzert.cz jsou tam odkazy na stránky chovných stanic na borderterieri jich tam je šest .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2498 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Border terier
Napriek tomu, že border je pracovné plemeno, treba dať pozor na to, aby to bola pracovná línia. Kontakty nájdeš na www.terriers.sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2506 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Border terier
Poznám jednu mladú chovateľku borderov v Sladkovičove mal som aj kontakt ale stratil som telefon tak už ju tam len pracne hladať. Slečna Ostrožanska je jej meno mala vinikajuce vysledky s jej psikami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2507 od piticom
Odpoveď od piticom na tému Border terier
ďakujem vám všetkým moc, takže ešte pobehám trochu net a snáď niečo nájdem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2508 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Border terier
Zisti si číslo na klub terierov a tam ti určite daju kontak na tu paní. Čislo na klub terierov dostaneš určite na SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2529 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Border terier
Priateľu, skúsim ti zistiť jeden chov, boli tam aj dobré pracovné výsledky. V pondelok ti dám telef.kontakt, ak prejaví dotyčný záujem. Inak, ja mám bordera vyše 5 rokov, norovať som ho ho nepúšťal, preto ani moc nechce, ale diviaky, dohľadávka, hlásenie bez problémov. Je to dobrý, učenlivý a poslušný havo, len treba odsledovať výkony rodičov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2586 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Border terier
Piticom, je mi ľúto, ale suku už nechce nakrývať a z posledného vrhu jej ostal jeden nádherný psík, ktorého si chcú nechať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2587 od piticom
Odpoveď od piticom na tému Border terier
a nemá aspoň nejaké kontakty na iných chovateľov?
<br/>strašne ťažko sa v SR zháňa border.
<br/>vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2589 od perdix
Odpoveď od perdix na tému Border terier
Tak si ho přivez z ČR, u nás není problém sehnat štěňata po dobrých rodičích a ani ceny nejsou vysoké.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2594 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Border terier
podívej se na www.kcht.cz v inzerci je nabítka štěňat po lovecky vedených rodičích a když zavoláš poradci chovu tak ti určitě poradí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2602 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Border terier
Súhlasím s názorom priateľov z ČR, majú tam krásne a pracovne veľmi dobré chovy borderov, aj na Morave, čo je prijateľné. Treba si aj vybrať, či chceš grizzly (sivohnedý), alebo bluetan. Je čosi vo Svidníku, tam je vynikajúci chovný psík diviačiar, bluetan (čierno-hnedý), robustný havo so širokou hlavou, pozisťujem to kolo neho niečo, ten pán by mal mať kontakty...! Vydržať...!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2608 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Border terier
Skús: p. JACKANIN, tel. do práce 054 78 63 163
<br/> domov 054 75 22 830
<br/>Má psíka, bude mať kontakty na chovné suky! Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2616 od perdix
Odpoveď od perdix na tému Border terier
Letos jsem kamarádovi vedl bluetan fenu na ZV, BZ a BzH a příští rok máme v plánu LZ, ZH a nějaké vrcholové zkoušky. První border co jsem cvičil a jsem příjemně překvapen.
<br/>Výstavu už má za sebou, tak jak ukončí zkouškovou kariéru, tak jí uchovní a začne chovat - o dobrá štěňata po pracovních rodičích je poměrně zájem.
<br/>[#1431#]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2777 od Rosta
Odpoveď od Rosta na tému Border terier
Ahoj, pořídil jsem si psa před třemi roky a letos aby mu nebylo smutno ještě fenku. Toto plemeno můžu jen doporučit. Perfektní práce na barvě, ostrost na škodnou a černou zvěř, aportování drobné zvěře a při norování můžeš poslat do nory i několik borderteriérů najednou. Nepoperou se a naopak spolupracují. K rodině a dětem je velmi přátelský. Podívej se na stránky www.borderterier.info/. Najdeš tam vše o plemenu, chovu, výstavách, seznam chovných psů i chovných stanic. Osobně tyto stránky považuji za velmi povedené.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17403 od Marceliusko
Odpoveď od Marceliusko na tému Border terier
Ma toto plemeno niečo o čom by mal buduci chovatel vediet?(Slaba hlasitosť atď.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17423 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Border terier
marceliusko namam sice skusenosti z borderom ale o tej slabej hlasitosti som cital aj pocul . neviem ci to potvrdia aj chovatelia borderov . v najnovsom cisle hubertlovu je clanok o borderoch .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17429 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Border terier
Keďže si majiteĽom Bordera mal by si vedieť hneď niekoľko dôležitých vecí. Hovorí sa o nízkej priemernej hlasitosti u BT, ale poznám dosť veľa BT a hlasitosť je tam podľa mojich skúseností zväčša okolo známky 3. Na videnú hlásia skoro všetci. Videl som aj zopár 4-kových BT, takže je to ako u iných plemien individuálne. Ďalej by si mal vedieť, že Borderi sú v priemere neskorí a nie je u nich vzácnosťou, že po pracovnej stránke vyzrievajú aj v 2-3 roku.To však ale neznamená, že dovtedy treba čakať doma. Do lesa so psom častejšie ako s puškou. Treba mu dať čo najviac príležitostí už odmalička. Videl som ale zase aj zopár jedincov ktorí pracovali pekne už aj v 8,9 mesiaci. Borderi neznášajú nátlak, pri výcviku treba uprednostniť hravú formu. Sú veľmi citliví na trest- NIKDY NEUDRI BORDERA !!!. To je hlavná zásada chovateĽov tohto plemena. Bohato stačí zvýšenie hlasu. Ak by Ťa ešte niečo zaujímalo napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Mňa by ešte zaujímalo od koho máš toho BT a po akých je rodičoch. Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17450 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Border terier
Uplne presné.Ten nas,teraz ho ma otec,pracuje ako robot.Nenormalna vydrz.A to,že niektori psikovia sa snazia pracovat velmi skoro je pravda.Ale ten nas bol hned od mala v hore.Inak podareny psik.A vdacny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17452 od Marceliusko
Odpoveď od Marceliusko na tému Border terier
Je to od sl. Ostrožanskej M:Fany z Luckinho dvora O:Xambo Fiery Lucifer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 591 návštevníkov a žiadni členovia on-line