Parson Russell teriér

pred 16 rokmi 5 dňami #34717 od Kutcher-Chan
Parson Russell teriér bolo vytvorené Kutcher-Chan
Koukám, že se tady na fórumu a na internetu o polovnictve neukazuje vůbec plemeno Parson Russell teriér. Jsem nimrod a používám toto plemeno absolutně na všechno. Je to rasa, která mi přirostla k srdci již před 12ti lety a byla to náhoda, jak jsem k němu přišel.. mám mimo jiné i koně a u jednoho z kamarádů jsem viděl 2 bílé bafany zavřené na malém kousku dvorka. Z dálky jsem si myslel, že jsou to foxíci, ale opak byl překvapením. Bylo mi jich líto. Byli to bratři a tak jsem navrhl kamarádovi, že je vezmu na výcvik od koní do lesa....no a zůstali mi. Jsou to pracanti a dříči.. jak na suchu, ve vodě i pod zemí.. Nyní už mám 3 feny, zmíněného "důchodce", 2 psy mlaďochy. Zkoušky jsou jedna dvě (i když s trénováním), zkusil jsem i speciální vodní práce a všestranky a... v první ceně a k tomu CACT, CACIT :) Dělají mi radost, jen mě mrzí, že mezi nimrody není tak velký zájem o tyhle makače. Vždycky, když si odvážejí noví majitelé štěňátko a já vím, že má super povahu pro práci je mi smutno z toho, že to bude pražský gaučák. No třeba se situace změní a já do budoucna nebudu na zkouškách sám s tímhle super plemenem.. :)
<br/>
<br/>Lovu zdar Vám všem.
<br/>
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34718 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Parson Russell teriér
Chce to cas a nadsencov ako si ty . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34719 od Kutcher-Chan
Odpoveď od Kutcher-Chan na tému Parson Russell teriér
[img]www.parsoni.wz.cz/Ajsha_2.jpg [/img]
<br/>
<br/>moje www [/]www.parsoni.wz.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34720 od Kutcher-Chan
Odpoveď od Kutcher-Chan na tému Parson Russell teriér
Dík :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 389 návštevníkov a žiadni členovia on-line