Neviete prosím o niekom kto má hladkosrstého jazvečíka trpasličieho králičieho bez PP-psa?

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36333 od DKo
Takého psa hľadaj skôr v okolí panelákov a nie u poľovníkov. Poľovník zvykne potrebovať poľovne poľovne upotrebitelného psa = psa so skúškou z výkonu a tieto skúšky sú nás dovolené iba psom známeho pôvodu, tzn. psom, u ktorých nie je pochybnosť o príslušnosti k danému plemenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36338 od Keisanda
Nájdem ti tisíc psov lepších bez PP ako z PP. Moja suka má rodokmeň, nebude však chovná kôli úrazu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36339 od Jaro
no chcel by som ich vidiet tych 1000 psov 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36345 od Tresnovazahrada
Ahoj no to máš pravdu,ale např..i polovníci u nás chovají jezevčíky bez pp,protože je o ně velký zájem...jinak 1000 psů???to jsi trošku přepísknul i když už jsem tu psal,že jsem viděl jezevčíka bez PP,který předváděl práci kterou dokáže jen málokterý pes...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36346 od Marceliusko
Podľa mňa je scestné tvrdiť že sú lepšie psi bez papierov ako s papiermi, veď aj tie bezpapieráki majú predkov s papiermi teda cielený chov ak budeme mat všetci psov bez papierov bez skúšok bez výstav ako to bude vyzerať? Budú už len nejaké skupiny brlohár, durič, farbiar?Len sa potom netreba čudovať ak bude mať trpazličí jazvečík hlavu jazvečíka a telo stavača prípadne aj nebude mat žiadnu hlavu.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 549 návštevníkov a žiadni členovia on-line