Jazvečík trpaslíči/králiči hladkosrstý a skúsenosti s ním

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36592 od Jaro
Troska sa odbocilo od temy ale nevadi . Rad by som napisal par riadkov . S kamaratom a jeho bratom sme nedavno sedeli na jednej akcii pri kofole s dalsou partiou chlapov . Ti kritizovali discipliny a posudzovanie SD . Debata im veru sla a spomenuli kadejake preslapy usporiadatelov skusok ako aj rozhodcov . Tie veci co vraveli mali hlavu aj patu a mi mladsi sme pocuvali . Po tejto debate pri kofole a pive sme ocakavali ze dotycni pani tuto diskusiu otvoria aj na danej akcii ktorej sme boli ucastnici a bol tam priestor sa tym zaoberat a pytat sa kompetentnych . No ale bohuzial ostalo len pri krcmovych reciach a nikto s panov sa neozval zrazu bolo vsetko v poriadku a nikomu nic ku stastiu nechybalo . V uvodzovkach v krcme plna huba reci a ked pride na lamanie chleba tak skutek utek . Takze ak budeme vsetci cusat a prikyvovat tak to bude stat za staru belu !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36595 od moron
Od tématu zkšenosti s trpasličím jezevčíkem navíc hladkosrstým jsme se dostali skoro až k porovnávání plemen, což je blbost, ale hlavně k problémům které trápí kynologickou veřejnost asi skoro všude - úroveň a objektivita zkoušek, často nedostatečná nebo špatná příprava psů na zk., ale taky cíle klubu a zájem veřejnosti o určité plemeno bez jeho loveckého využití. Můžete ale napsat co nejvíce praktických zkušeností jak pozitivních tak negativních, které opravdu souvisí s trpasličími jezevčíky - tedy jestli to dokážete určit. Ať už rozdíly ve výcviku, třeba i při konkrétních disciplínách, udržení výkonosti a kondice při jejich fyzickém omezení a s ohledem na výstavní kondici, co všechno dokážou a kde je jejich hranice apod. Když k tomu přidáte konkrétní chovy - ne kvůli reklamě, ale kvůli možné komunikaci apod bude to to co v tomto tématu budou podle názvu určitě mnozí další hledat ;) díky ahoj rosťa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36599 od Jenda
Se mi zdá Viktore že si někde dostal patent na rozum, nevypisuj že tu někdo píše blbosti! Možná ti spíš došli náboje. Já žiju mezi psama a dívám se!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36601 od zalesak
Som rad že ty to vieš najlepšie a nech sa ti dari z jazvečíkmi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36602 od Jenda
Ale no nebuď jak malej , já to nevidím ne nejlíp. Píšu jen svoje poznatky, to co vidím. Ale tobě docházejí argumenty Viktore.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36604 od zalesak
Nie Jendo len sa nechapeme a to je zle nievieš čo som tým ymslel, ale je to jedno, je zbytočne sa takto o tom s tebou baviť možno keď sa stretneme, potom sa o tom porozprávame. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36605 od Jenda
Jo uleju tě a ukecám na jazveca:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36606 od Jaro
Viktor ma rad jazveciu mast , zacni ohrievat hrniec a Binka nech spise zavet :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36607 od zalesak
Jendo tak to ma veru neukecaš, Jaro :]:]:]:]:]:]:];););););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37001 od ondrej
ruky prec od binky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37002 od zalesak
Ondro čo sa tu naťahuješ, chceš pokarhanie? :]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37006 od ondrej
viktor nevidel si binku makat tak ju nehadz do hrnca ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37008 od LEON
podkolenka se bude vařit zvlášť?:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37009 od Jaro
aky hrniec na tu staci ešus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37010 od zalesak
len aby si sa nepoone hehehe :]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37022 od medard
to all: ma udivuje vasa zadubenost a neschopnost nejakeho a akceptovania ineho alebo nejakeho kompromisu... dufam, ze vsetci mate aspom nejakeho polovne upotrebitelneho psa;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37038 od moron
hoj medard to ani neřeš, to je všude, ale někde je to aj ze srandy jak počítám, že tady tomu tak bylo. Poslední zkušenost s trapsličími jezevčíki - Mezinárodní klubové zkoušky v norování SKCHJ ve Vinohradech nad Váhom a MFV (na úrovni národní zkoušky konané 3.-4.8 - z celkem ca 130 psů byli snad jen 2 zástupci trpasličích jezevčíků - bohužel přesněšjí info nemám. Andy Rosemary na MFV zaslouženě obdržel norníka - I.cena plný počet bodů - hlásič - vyhnání se nepodařilo, ale lišku z komína do třetího kotle vždycky dostal. Výsledek dalších trapslíků neznám. Jinak zkoušky měli docela dobrou úroveň - tedy psi na mezinárodkách byli většinou zkušení a pokud neměli vyloženě smůlu(což u celé řady z nich tak bylo) kdy favorité z jednoho dne pak druhý den odstupovali tak dopadli docela dobře. Psi na MFV už tak dobře připraveni nebyli - sobotní práce jsem neviděl, ale v neděli bylo opravdu dobrých prací jen velmi málo.Lišky byly taky připraveny dobře a někdy byly hodně tvrdým soupeřem.Organizační stránaka věci mohla být v celé řadě věcí více dotažená do konce, ale i tak patří poděkování všem kteří na přípravě takovéto akce podílejí, protože to musí být velmi náročné a přes tuto náročnost se celá akce nesla ve velmi příjemé a přátelské atmosféře. Jezevčíkům zdar rosťa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37127 od nugy
Musím súhlasiť. Na MFV v sobotu to myslím tiež nebolo najlepšie, ale snaha bola. Volako sa začať musí. Súťaž bola v priateľskej atmosfére za čo treba poďakovať všetkým zúčastneným, organizátorom aj členom PZ. JAZVEČÍKOM ZDAR!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38458 od Keisanda
Dnes Farbiarské skúšky pre duričov Ilava-Jessie Tergy (jazvečík hladkosrstý trpaslíči) 3. miesto,II.cena,63 bodov:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38459 od Gerry
na MFV bolo v sobotu skoro to isté ako v nedelu..viem čo to tam bolo odesedel som si to v tej betónovej búdke kde bolo okolo 30stupňov a vonku bolo ešte viac a aj to spravilo vela..tešil som sa na MSBL ale nakoniec som skončil na MFV takže som videl málo z druhej stranme ale práce čo som videl stály za to..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 519 návštevníkov a žiadni členovia on-line