Strelecké preteky - guľové

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11081 od lovec_1
Strelecké preteky - guľové bolo vytvorené lovec_1
Zaujimal by ma vseobecny nazor citatelov fora,ci by na Slovensku bol aspon nejaky (trosku sa obavam,ze minimalny) zaujem o usporiadanie serie streleckych pretekov z gulovnice.Susedia v Cechach maju nieco ako K4 (styri discipliny strielane gulovnicou),a obluba je celkom zaujimava.
<br/>
<br/>Vzhladom na skutocnost,ze napriek tomu ako malo ludi sa najde,aby obetovalo &quot;do papiera&quot; par gulovych nabojov,myslim ze by to nemuselo byt celkom marne a nasiel by sa dostatok zaujemcov.
<br/>Predpokladam,ze 100 metrovych strelnic by mal byt dostatok v kazdom kute Slovenska.
<br/>Moja velmi vseobecna predstava je,aby neboli pravidla tykajuce sa zbrane prilis zväzujuce.Min.kaliber od .222Rem,maximum neobmedzovat (nema zmysel),zvacsenie optiky max. do 12x.Zbran lubovolna-opakovacia gulovnica,zlamovacka,gulobrok-proste vsetko,co polovnici pouzivaju.Vahu zbrane,ani typ pazby by som neobmedzoval-predpokladam aj nejaku disciplinu,kde by sa mohlo strielat z volnej ruky...
<br/>Strelivo lubovolne lovecke (ci uz fabricke,alebo prebijane)-nie vsak tercove strely typu HPBT,alebo celoplaste (FMJ).Poloplaste vsetkych konstrukcii,aj s plastovou spickou.
<br/>Terce medzinarodne srnec,diviak,kamzik,liska.
<br/>Pocet ran pre zaciatok na kazdy terc 5 + mozno nejake pripadne nastrelne.
<br/>
<br/>Co vy na to?Nestalo by to na rok za pokus?
<br/>
<br/>S organiz.pomocou SPZ (rozhodcovia)a ludi (obvykle sa na kazdej strelnici najde nejaky nadsenec) by to nemuselo byt nemozne...Nie nejaky vazny pretek,skor pohodove gulasove strielanie pre radost a sebazdokonalenie v kamaratskej atmosfere.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11089 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Strelecké preteky - guľové
lovec_1: Na SPZ sa vykašli, nájdi pár sponzorov čo dajú nejaké ceny, stanov štartovné a urob preteky. Uvidíš aký bude záujem -ak nebude dostatočný, tak to jednoducho zrušíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11099 od papo
Odpoveď od papo na tému Strelecké preteky - guľové
Výr, ty sa vykašli na rady tohto typu, čo si ty vlastne zač?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11100 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Strelecké preteky - guľové
Ja sa rad zucastnujem na pretekoch v disciplinach M300 a M600 a vobec mi neprekaza, ze sa preslo na redukovaneho diviaka a srnca, strelba z gulovnice trosku lezie do penazi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11104 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Strelecké preteky - guľové
papo:
<br/>1) Rada nebola adresovaná tebe ale lovcovi_1, ktorého poznám osobne.
<br/>2) Bola to úprimná rada ako by som to urobil ja, keby som chcel taký pretek usporiadať
<br/>3) Guľášových brokových pretekov presne tohoto typu je nespočetne a nikto do toho SPZ nepotrebuje zaťahovať
<br/>Tak že v čom máš problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32792 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Strelecké preteky - guľové
V roku 2007 sa strielal podľa pravidiel ČR prvý pretek tzv.plnou guľou na 100m.Záujem bol dosť veľký.Tento rok 2008 by sa to malo objaviť i v streleckom kalendári.Ak by to tam neprešlo dám vedieť termín.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32794 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Strelecké preteky - guľové
Prepáčte za chybu.Bolo to v Senici na strelnici v Čáčove.Každý terč 5 rán.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32847 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelecké preteky - guľové
Ano? To by bolo fajn,urcite by som prisiel+min.dvaja kamarati. Ja som robil podobny pretek minuly rok na jar v Šali na Orliku,prvotny zaujem bol slusny,startovne minimalne (tusim 550,-Sk) a nakoniec prislo 8 strelcov.Bieda...Strielali sme najprv lisku v sede na 100m,diviaka z volnej ruky na 100m,srnca s oporou o volne stojacu tyc na 100m,potom muflona v sede na 200m,no a kedze nas bolo malo tak sme si dali aj disciplinu mimo vypisany pretek - muflon v sede na 300m (zvlast cena flasa sampanskeho).8-L Vsetko boli medzinarodne terce,ceny viac nez slusne (ked vidim ake ceny byvaju na M SPZ a podobnych,tak neviem ci sa mam smiat,alebo plakat....).
<br/>
<br/>Tak ta poprosim,ked bude uz znamy termin,napis mi to sem,alebo na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33672 od Ivan270
Odpoveď od Ivan270 na tému Strelecké preteky - guľové
Čaute chalany.Aj ja by som mal záujem o guľové preteky.O Čáčove som sa vlani dozvedel až týžde po ! Čáčov,aj Šalu by som uvítal.Dajte vedieť.tu,alebo moj mai : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33746 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému Strelecké preteky - guľové
ked mysliš v cacove ten gulovy 4-boj tak ten je 27.9.2008

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33762 od Ivan270
Odpoveď od Ivan270 na tému Strelecké preteky - guľové
Ano,dik.Určite prídem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33771 od axon
Odpoveď od axon na tému Strelecké preteky - guľové
Nazdar Andrej, odkedy sa bude dať v Čáčove trénovať na trape a oblúku? Ty si tam ako živý inventár:D:D, tak by si to mohol vedieť.... Rád by som s Peťom a Mišom prišiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33827 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému Strelecké preteky - guľové
Ked sa nic nezmeni tak konecne tento piatok by mala zacat sezona!!!!! Snaaaad!! Ja vam zavolam !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34233 od kikama
Odpoveď od kikama na tému Strelecké preteky - guľové
aj ja aj ja !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34877 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Strelecké preteky - guľové
O podobny pretek ako tu prezentoval lovec_1 by som mal aj ja zaujem. Dufam ze sa najde viac ludi a nieco sa aj zorganizuje...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38342 od jozefzako
Odpoveď od jozefzako na tému Strelecké preteky - guľové
Gulový štvorboj v Čačove sa striela z gulovnice alebo z maloražky a na aký terč?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38358 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Strelecké preteky - guľové
porzi na Verejné strlecké preteky, príspevok od Baikala z 22.9. o 14,35

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #51989 od slon
Odpoveď od slon na tému Strelecké preteky - guľové
OKO Piešťany dna 13.Februára 2010 usporiada na krytej strelnici LAILA v Sokolovciach pri Piešťanoch 3. ročník Cena OKO ZPZ Piešťany v disciplíne malokalibrovkový štvorboj M-800. Začiatok 13.2.2010 o 8:00 hod. Tel. kontakt. 0907282264

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #51999 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Strelecké preteky - guľové
O.k. prídeme

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #62687 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Strelecké preteky - guľové
Zdravim polovnickych strelcov gulickarov, ma niekto propozicie na G-200 do Čáčova na 2. septembra 2012?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line