cz 550lux..... pozdravujem priatelov polovniukov,chcem sa opitať ak maťe skusenosti s gulovnicov cz

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38449 od chanel1092

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38451 od hohenlohe
mal by ho zaujímať hlavne slovenský jazyk a gramatika..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38456 od janci250
chcel by som vedieť až možeš poradiť chcem kupiť flintu,som začiatočnik či by sa hodila ta 550 luxka 7x64 na lov jelenej diviačej ,srnčej zveri,ponukaju mi aj starsie cz ale ked dodam k tej sume 4,5 tisic mam novu ,ako mam ju kupiť alebo nie a došporiť na niečo ine ,diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38457 od janci250
budem si davať vetši pozor hohenlohe?!?!?!?!?ale to som prave nechcel vediet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38461 od bombarder
Ja byt admin tak Ti to bez milosti zmazem;) Celu temu,opytat s i 8o8o:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38471 od chanel1092
možno že je emigrant...a na toho je to slušná slovenčina... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38472 od chanel1092
nazdar Janči...ja som ju kupil pred dvomi mesiacmi ČZ 550 LUX-7X64...po prvej skuške som sa nevedel dostat do terča rozmerov 45x60cm...to bolo na 160m,ked som skrátil vzdialenost na 80m...horko tažko na spodný okraj a to bol posuvatelný cielnik celkom na hornej hranici...ked som to reklamoval že potrebujem vyžší cielnik o 2mm tak na mna pozerali ako na blba..na továrenskom nástrelnom terči bolo všetko v strede na vzdialenost 50m a pod tým podpis technika a razítko továrne...po dodaní cielnika som to nastrelil,ale po napnutí napináčika začala sama odpalovat...tak isto ked bolo zaistené a odistilo sa vyšla rana...musel som dat dolu pažbu a pozriet to...a neveril by si bola vyrobená 2008 a z vnutra mechanizmus už napadala hrdza...tak takuto kvalitu su Ti schopný predat...nechcem Ta odrádzat,tiež som chcel novu pušku ale mal som celkom inu predstavu o kvalite ČZ-zbraní....a s rozptilom to tiež nie je velká výhra...možno som narazil na ojedinelý zmetočný kus,ale na to prídeš až po čase...prajem Ti štastný lov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38473 od pavelb
Mám presne takú istú CZ, ale uvedené problémy sú mi cudzie. Asi je to v tom, že si kúpil "nevydarený" kus. Ja som spokojný aj s rozptylom, skrátka som rád....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38474 od hohenlohe
vsak práve presnosť je asi jediná vec, ktorú si kazdý pochvaluje na CZ 550.. to ze hrdzavejú to je normálne. skus iné strelivo alebo potom uz len nové ruky a oči.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38476 od chanel1092
ak v ten istý den nastrelujem kamošovu cz537 v 270W...za tých istých podmienok na vzdialenost 120m a 5 rán dostanem do 4cm...tak to asi rukami nebude čo myslíš...??? alebo mali pred 17rokmi kedy bola vyrobená iné normi na kvalitu...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38485 od chanel1092
nazdar aké strelivo do nej používaš...??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38492 od pavelb

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38504 od Basky
Tiež by som zmazal celú túto novozaloženku, nie však kvôli ypsilonke ale kvôli tomu že jej zakladateľ pozerá len "...vzhuru k výškám..." a tém, do ktorých by mohol včleniť svoju jednoduchú otázku, je v tejto sekcii smerom dolu niekoľko.. :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38510 od Baikal
OK vecer to poriesim, na CZ 550 je z zalozenych tem niekolko, tato je je iste nadbytocna :) ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.055 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 244 návštevníkov a žiadni členovia on-line