Reklamácia zbrane-pušky.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38873 od rastyx
Reklamácia zbrane-pušky. bolo vytvorené rastyx
Dobrý deň.
<br/>
<br/>Chcel by som sa informovať ohľadom reklamácie na pušku.Mám iž 18 mn, 308 Win, nedá sa nastreliť.Dokiaľ je hlaveň studená, tak zásah ide meter nad cieľ, ak sa zohreje(po 5-ich výstreloch)dá sa nastreliť v rozptyle 2 cm na 50 metrov.
<br/>Ak má niekto skúsenosti s reklamáciou, poprosil by som o rady a skúsenosti.
<br/>Mám ju jeden rok a dva mesiace s prerobenou pažbou.Hlavne by som sa chcel opýtať, či keď je zásah do pažby či mi to ešte reklamujú.Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38879 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Reklamácia zbrane-pušky.
nazdar....smiem sa Ta spýtat či si ju skušal na rozptyl i s povodnou pažbou.pokial nebola prerobená...??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38912 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Reklamácia zbrane-pušky.
Všeobecne sa záruka uplatňuje 2 roky, tu je ale otázka, či výrobca pažby uzná takúto reklamáciu na pažbu. Možno by som ti odporučil, aby si si dal zbraň skontrolovať nejakému inému puškárovi.Pozor aby neboli s výrobcom pažby kamaráti! a na základe jeho posudku túto pažbu reklamoval. K tej záruke-na uplatnenie reklamácie na výrobok by si mal mať od výrobcu pažby oficiálny &quot;papier&quot;, ak nie je to na dohode medi Vami. Prajem hodne úspechov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38919 od rastyx
Odpoveď od rastyx na tému Reklamácia zbrane-pušky.
Asi sme sa nerozumeli ,pazba je povodna je iba trochu upravena ,prefarbena a je na nej petka .Reklamovať chcem nepresnosť hlavne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38924 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Reklamácia zbrane-pušky.
Do zbrane si zasiahol, je jedno do ktorej časti, takže predajca sa toho okamžite chytí. Podľa mňa máš minimálne šance uspieť. Musel by si natrafiť na veľmi slušného človeka. Predajca nemá šancu vrátiť svojmu dodávateľovi akokoľvek pozmenenú alebo upravenú zbraň. Mal si jednoducho smolu, resp. nemal si zasahovať akokoľvek do zbrane a to sa týka aj pažby ak sa Ti niečo nezdalo. Prajem veľa šťastia. Moje skúsenosti s reklamáciou a nie jednou sú veľmi zlé a preto som všetko čo som mal predal a kúpil už len kvalitnú zbraň aj optiku a mám pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38934 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Reklamácia zbrane-pušky.
odporucam ti urobit nasledovne, bez ohladu na to ci si do pazby zasahoval alebo nie chod flintu reklamovat. pri reklamacii musia vystavit reklamacny protokol do ktoreho sa udava info o reklamovanej zavade. nadiktuj im tam co reklamujes, tada aky mas presne problem atd.. podla platnych zakonov ti musi dat vyjadrenie k reklamacii do 3 pracovnych dni. v pripade, ze ti budu chciet reklamaciu zamietnut mozu tak urobit len na zaklade odborneho posudku (vypracovany odbornym znalcom alebo autorizovanou alebo certifikovanou ... osobou), nadaj sa oblbnut tento posudok je povinny dat vypracovat na svoje naklady predajca bez ohladu na jeho vysledok. Az na zaklade tohoto ti mozu reklamaciu zamietnut. toto moze trvat aj dlhsie ako 3 dni. Ak by ta chceli odbyt tym ze si zasiahol do pazby uved, ze reklamujes cast zbrane nie celu zbran a ziadas vymenu vadnej casti a nie celej zbrane. vybavenie reklamacie nesmie trvat viac ako 30 dni. V pripade, ze reklamaciu nevybavia do 30 dni mas zo zakona narok na vratenie penazi alebo na vymenu veci. viac najdes v obcianskom zakonniku a v zakone na ochranu spotrebitela.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38942 od rastyx
Odpoveď od rastyx na tému Reklamácia zbrane-pušky.
Sibo, ďakujem ti za uzitocne informacie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38943 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Reklamácia zbrane-pušky.
zdar, ak by ti sibove navrhy nevysli a flintu ako taku si chces ponechat tak je este riesenie, sice trochu drahsie ale aspom budes vediet na com si, daj si puskarovi spravit (zalozit) novu hlaven;) , myslel som ze ak mas ku tomuto zeliezku nejaky vaznejsi citovi vztah8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.054 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 488 návštevníkov a žiadni členovia on-line