Tikka T3 Hunter alebo Antonio Zoli AZ1900 Bavaria LUXUS

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41497 od pozi
Mam zaujem o kupu jednej z týchto zbrani ale neviem sa rozhodnuť, cena je tam rovnaka ale vzhladovo je Antonio Zoli krajšia, čo sa týka pažby a graviru na schranke záveru, tak neviem, poradte:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50849 od najlepsi1
ja mám tiku a som spokojný ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53007 od pstruzik
Stojim pred podobnou dilemou. Tikka alebo A. Zoli battue?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53009 od Akela
Ja som mal obidve v ruke, kamoš poľuje Tiikka, aj ja som ju voľakedy zháňal v 22-250, ale zlomili ma dlhé dodacie doby, tak som kúpil CZ 527 v 223 a bola to dobrá voľba. Tikka mne osobne pripadá ako lepšia voľba, zbraň je taká pracovnejšia a zdá sa mi, že má lepšie lomenú pažbu na streľbu optikou. Zoli bol opticky krajší a aj o dosť drahší vtedy, neviem ako je to teraz. Ja by som sa rozhodol pre Tikku aj vzhľadom na ich originálnu a nie drahú montáž. Tikka mala určite lepší chod záveru. Tak šťastnú ruku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53011 od najlepsi1
TIKKA T3 mám som spokojný :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53028 od forester01
No T3 Hunter má jeden maly problem. Tá rovná pažba v podstate neumožňuje strieľať cez mechanické mieridlá (t.j. bez puškohľadu). Takže ak častejšie chodievaš do pohonu, tak pohľadaj niečo iné. Ak častejšie stojíš na stanovišti je T3 Hunter príjemná voľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53032 od najlepsi1
dobrá voľba puškohľadu môže tento fakt elminovať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53051 od andy8
Tiež šetrim na Tikku,no s plastovou pažbou,su lacnejšie.potom nato dám drevo robene na mieru a mám vystaráno.vyjde to dokopy ako tikka t3 hunter a drevo bude určite krajšie.Tiež som sa rozhodoval medzi Tikkou a Zolli,Tikka má lepší záver,poistku,a je lahšia oproti Zolline,tá má akurát krajšie drevo,ale to mám vyriešené novou pažbou,takže jednoznačne Tikka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53052 od lanus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53076 od sako80
ja mám Tikku T3 6rokov a myslím si že za tie peniaze je to velmi dobrá voľba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53081 od lubi
Ahoj andy8 kde si budes davat robit pazbu na tikku?ked ju budes mat hod sem neake fotky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53106 od andy8
nad týmto modelom som rozmýšlal,no čím vačšiu špecialitku od tikky chceš tym dlhšie čakacie doby ťa čakaju,resp. ti nemusí prísť vobec.preto som ostal pri základnom modely lite.pre istotu.
<br/>
<br/>Lubi, pozri galerku od sako80,tiež tam má tikku s drevom robeným na zákazku,takto nejako si to predstavujem i ja.foto potom hodím,samozrejme.nakolko som z Prešova ,pažbu bude robiť niekto odtial.kamarati mi odporučili dvoch pánov,s ich prácou boli spokojní.Ak chceš na nich kontakt napis mail a pošlem ti tel. čísla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53118 od forester01
No kto dohľadáva po zasnežených alebo mokrych kriakoch vie svoje. Najlepšie je dať dole puškohľad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53143 od lubi
zakolko teraz ide teraz tikka lite?viem ze ich zeleneči maju ale cenu neviem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 175 návštevníkov a žiadni členovia on-line