REM 222 a optika 7x50

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43135 od mirob
REM 222 a optika 7x50 bolo vytvorené mirob
potreboval by som poradiť..mám cz 527 v rem 222....mám volnú optiku meopta 7x50...je to vhodná kombinácia alebo by bolo vhodnejšie niečo variabilné??
<br/>mám leupold 2,5-10x50 ir na 308-ke..a velmi som to zatiaľ nevyužil že je to variabil....(skúsenosť zatial..)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43139 od iboo
Odpoveď od iboo na tému REM 222 a optika 7x50
všetko záleží od použitia tej ktorej zbrane. ja by som na zbraň na univerzálnejšie použitie, alebo na posliedky dal variabil. na gulovnicu výlučne na posed aj tú meoptu 7x50. mám meoptu 7x50T na gulovnici, ktorú nosím najčastejšie na posed a je to dobrá volba. na gulobrokovú kozlicu som kúpil variabil. Tu u teba záleží na tom, na čo chceš tú ktorú použiť. ja by som ale na remingtona dal ten puškohlad, kde sa dá nastaviť lepšie zväčšenie a kde sú lepšie svetelné podmienky, lebo pri remingtone musíš zásah umiestniť pozornejšie ako pri napríklad tvojej 308 win.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43141 od mirob
Odpoveď od mirob na tému REM 222 a optika 7x50
dík....vypozoroval som na sebe ako to funguje..stále som sa prispôsoboval puškohľadom..mal som na 7x64 puškohľad 6x42 meoptu a poľoval som v pohode..dá sa povedať že som sa prispôsoboval kvalitám a charakteru puškohľadu..samozrejme nikdy som nešiel do extrémov..napr aj ten leupold je v pohode ale meopta má lepšiu svetelnosť (porovnatelná)...ale nemám problém..zvykol som si..keď nevidím nestrelím..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.047 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 238 návštevníkov a žiadni členovia on-line