Sabatti

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43930 od rastik121
Sabatti bolo vytvorené rastik121
Zdravím, uvažujem o kúpe guľobroku Sabatti, tá zbraň sa mi pozdáva, aj cenovo, ale nepoznám nikoho, čo by mal s ňou skúsenosti. Ak máte skúsenosti, poraďte začiatočníkovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43942 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Sabatti
Rasto ak ti možem doporučit radsej si došpor a kup si radsej Bettinsoli alebo Fair.kamarat mal stým to gulobrokom zlé skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43999 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Aký bol s ním problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44001 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Sabatti
Ja som ju mal v kal. 6,5x57R/20 a nemal som s ňou´nejake vbazne problemy. Jedine ak som zabudol napinacik a stiahol som broky. Ale inac lahka a presna zbran.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44003 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Sabatti
Pre kamoša som kupoval v NR FAIR v 6,5x57R/20/76 - veľmi pekná, ľahká a aj slušná kvalita. Zatiaľ po roku nemá žiadne problémy. Ja viem dosť krátka doba, ja mám FAIR v brokovnici a tiež som veľmi spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44012 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Aby som bol presný, má to byť moja prvá zbraň, prečítal som toho nielen na tomto fóre už veľa a vyšlo mi z toho asi toľko, že najvhodnejší by bol guåobrok 12/7x57, starší radšej nechcem, lebo mi nemá kto poradit a nerád by som niekomu naletel. Tie talianske sa mi pozdávajú aj Sabatti aj FAIR a na Sabatti sa pýtam preto, lebo som ho našiel na nete v čechách za cca 26000 českých. U nás ceny neviem, viem že FAIR predáva FRANO ale nie je tam cena a na mail mi neodpovedal, ak viete napíšte. Myslím že dovoz z vonku by nebol zas taký problém, ale ak by cena u nás nebola privysoká škoda si komplikovať život. A ešte jedna otázka, Sabatti má manuálnu poistku, čo ma trochu odrádza, ako je to u FAIR?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44013 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Sabatti
Rasto podla mna najlepší pomer ceny a výkonu je Bettinsoli,alebo Fair.čo sa týka kalibru tažko ti radit lebo neviem v akom revíry polujes.este raz Sabatti nie!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44015 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Ten kaliber mi nerobí problém, do zmiešaného revíru so škodnou, srnčou, diviačou zverou je to myslím dobrá voľba, iba zvažujem ktorého taliana. Práve som pozeral Bettinsoli u čechov stojí cca 34000 ale je tam iba 7x65

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44020 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Sabatti
jestli chceš Bettinsoli tak si zajeď rovnou do kozapu je to dovozce pro ČR a máš na výběr všechny kombinace jak 12 nebo 20/76 a od 6,5 do 9,3 před vánocema měli akce že byl kulobrok za 24 000 kč www.kozap.cz na ceny tam nekoukej už to hodně dlouho neměnily tak tam raději zavolej telefon berou hned a víš cenu přesně;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44026 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Vďaka za dobrú radu, zavolám tam a uvidím

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44028 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Sabatti
rastik iba? 7x65R?? ;) Čo lepsie by si chcel do gulubroku? 20/7x65R je perfektna kombinacia rovnako ako 16/ 7x65R. Ale je to na tebe. Ta 7cka ti urobi radost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44036 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Predtým som písal, že to chcem v 12/7x57, u Bettinsoli som to nenašiel, preto to "iba"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44037 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Sabatti
Rasti mě manželka nedávno 'koupila' Bettinsolku, kulobrok, když dáš meila pošlu ti její foto, mám jí v 12/76 x 8x57JRS. Jak píše Leon, ceny se mění, já jí kupoval v prodejně, ale prodavač jí objednával taky v Kozapu a cena byla 31 500 Kč.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44046 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44054 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Sabatti
Rasto ak ti mozen poradit ja nakolko je to tvoja prva flinta doporucujem ti tu Bettinsoli 8x57JRS/12.budes spokojný...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44061 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Sabatti
V čom by bola výhodnejšia od tej sedmičky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44063 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Sabatti
Rastík jde jen o to co by si chcel a koukni na balistiku a tu na nebo jinde na fore na příspěvky těch kteří mají jednotlivé kalibry a účinnost na zveri.
<br/>Mě byla 8 sympatická, nikdy jsem jí neměl a prý zver pekne pokládá a nerozbíjí a nestřílím na bůh ví jaké dálky. Jediné co je na tom kulobroku nevýhoda ..je trochu těžší , bez optiky 3,6 kg, nemá automatickou pojistku, ale to je síla zvyku. Jinak super ergonomie pažby i na hozené rány a ppodle mého názoru velmi slušivá rytina,,tedy aspoň na tom mém ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44065 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Sabatti
nemá automatickú poistku ????????????????????? veď to má aj ruský GB tajga ! hanba bettinsoli, hanba...:(:(:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44072 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Sabatti
No i já jsem se divil, ale hodně myslivců mi říkalo, že je to celkem normální, že jde o zvyk. Staré IŽ ky jí taky nemají, Je fakt že za těch pár dní co jí mám tak jsem si zvyknul.
<br/>Tajga má zase jiné &quot;přednosti&quot;;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44076 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Sabatti
ja ma tiez bettinsoli v kalibri 8x57JRS/12, ma pekny gravir sice strojovy ale pekny,
<br/>pekna pazba z tureckeho orecha z arabeskou.K tomu boli 2 kufriky jeden s gumennymi petkami,druhy so styrmi vymennymi cokami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 629 návštevníkov a žiadni členovia on-line