Sabatti

pred 15 rokmi 1 týždňom #46392 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Sabatti
ja mam tiez bettinsolku v tomto kalibri a krmim ju vulkanom s vlastnou laboraciou:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 dňami #46399 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Sabatti
Kde ich majú za takú cenu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 dňami #46439 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Sabatti
Tušim Fi.Detex čo ho dovaža...take mam info od mojich českých kamaratov a www.detex.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49591 od kabell
Odpoveď od kabell na tému Sabatti
Len tak sa tu taram a čitam. Strašne ma zaujíma prečo pepies tak rázne odmieta SABATTI? Ja ju mám dáke dva roky ak nie viac mam ju v kalibry 12-70/7x65R a som velmi spokojný. KLOP KLOP KLOP. Jediné co by mohlo byt lepsie je brok a to 12-76 inac podla mna celkom fajn.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49758 od sipik
Odpoveď od sipik na tému Sabatti
Ja mám Sabatti 6,5x57R/12 od mája 2007, popadalo už toho dosť aj guľou a brokom a nemôžem sa sťažovať. Manuálna poistka? No a? Aj brokovnicu s automatickou vždy po nabití skontrolujem palcom, či sa zaistila, mám taký zvyk, že vždy poistku ťahám dozadu a nemôže sa mi stať, že ju nevedomky nechám odistenú. Zaujímavé je, ako často podaktorí komentujú talianske flinty, že sú z blata, že pod berettu neísť... :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49771 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Sabatti
Mozno som tu uz niekde pisal....prvu brokovnicu som mal lovecku kozlicu Sabatti 12/76 s pevnym zahrdlenim. Klzne plochy na baskuly mi mizli pred ocami (5.000 ran/rok). Nechal som prelestit a predal prvemu,kto to chcel. Ta moja na bohvieaku zataz teda robena urcite nebola....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 744 návštevníkov a žiadni členovia on-line