Browning X-Bolt

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51078 od asa_thor
Browning X-Bolt bolo vytvorené asa_thor
Nazdar chlapci.....uvazujem nad kupou gulovnice a padla mi do oka Browning X-Bolt. Kaliber .308 win. Ma niekto skusenosti? Pripadne keby niekto vedel v akych cenach sa da zohnat. Inak hladal som vo fore temu o browning zbraniach a nasiel som len nieco o brokovniciach a v archive Browning Eurobolt. Tak preto som zalozil novu temu. Ked tu je nejaka kludne ma zmazte. Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51096 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Browning X-Bolt
Na obrazkoch a na videu ma X-Bolt nadchol. Ked som mal ale v ruke standartne,zakladne prevedenie Hunter s mech. mieridlami, emocie dost vyrazne a rychlo opadli.....proste reklamni magovia zvolili pre foto a video tie spravne uhly, v ktorych flinta posobi velmi dobre. Najviac ma sklamala pazba - sklon a dlzka pistolovej pazbicky - nemam velke ruky, ale malicek som mal takmer uplne vo vzduchu,bez moznosti si ho dobre opriet a spevnit uchop. Pokial som si ruku posunul vyssie,uz som ju mal neprirodzene vykrutenu. Mozno by bolo lepsie prevedenie Medallion alebo RMEF Special Hunter - tie maju podla toho,co som videl dlhsiu pistolovu pazbicku a celkovo lepsie tvarovanu pazbu. Ked sa mi dostane do ruky niektore z lepsich prevedeni, tak dam vediet. Zakladny Hunter by som si osobne nevedel kupit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51098 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Browning X-Bolt
Hmm to bude moja prva puska, cize to o com pises som si vobec nevsimal. Mne sedela celkom dobre, no uvidim pozriem sa na nu lepsie, ked sa zastavim v obchode. Tak podla mna pre mna je to najlepsia volba. Skusal som Voere, ale vobec ma nezaujala. O Rosslerovi som necital prave najlepsie hodnotenia a cesku pusku nechcem. Na Sauer a podobne este mam cas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51103 od oryx
Odpoveď od oryx na tému Browning X-Bolt
Ja si osobne myslím , že nespravíš zle keď si ju kúpiš ja mám ruku dosť veľkú ale malíček mi nevysí vo vzduchu je ľahučká na celodenné nosenie super ani nevieš , že ju máš na pleci a hlavne nekope. Dobrá petka a americká pažba ktorá tvorí s osou hlavne rovnobežku takže pohyb dozadu po výstrele je priamo vzad a tým je minimalizovaný zdvih dnes sme z nej strelili 10 nábojov zatiaľ bez optiky cez otvorené mieridla s nadhaňkovou lištou z oporou a j ruky bez problémov na cca 60 metrov rozptyl 5 - 8 cm ale až dobrá optika ukáže ako to strieľa ale vyberal som medzi ČZ 550 rosllerom a x boltom a sadol mi najviac do ruky aj oka. čo hovoril predajca cena je dovozcom určená 1090 € takže je asi zbytočné hľadať niekde nišiu cenu. A win 308 v pohode univerzál na našu všetku zver dobré strelivo a pevnu ruku do 200 m v pohode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51127 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Browning X-Bolt
Z tych,co si spomenul urcite najlepsia volba. Ale s tym malickom to bude inak. Podla vsetkeho ju drzis vyssie a viac vpredu smerom k puzdru zaveru,takze spust nebudes tahat spredu dozadu,ale zdola nahor - samozrejme nie doslova. To mi pripomina uchop nejakej hakovnice z neskoreho stredoveku. :D Co nie je celkom optimalne a urcite sa to prejavi na strelbe. Riesenim jednoduchym a lacnym by bola taka mala nadstavba aptku pistolovej pazbicky,kde by ruka nasla vyrazne lepsiu oporu a pomohlo by to celkovo stabilite. Z nejakeho velmi tmaveho dreva by to dokonca mohlo pri tej pomerne svetlej pazbe posobit aj trosku esteticky.
<br/>Kazdopadne zbran je to velmi slusna,chybou krasy je len to,ze v Rakusku tot za rohom vo Viedni je o dobrych dvesto €€€ lacnejsia.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51134 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Browning X-Bolt
No super. Uz som si isty, ze ju chcem. Ja som dostal takisto ponuku na 1090 eur, ale fakt som zacal uvazovat, ze by nebolo odveci zaobstarat si ju z rakuska. Trochu odbocim, ale aky by ste doporucili puskohlad?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51143 od oryx
Odpoveď od oryx na tému Browning X-Bolt
Ta cena v rakúsku je super zarabaju viac tak nech majú nižšie ceny no nie? V USA dokonca stají 889 dolárov. Puškohľad ? rozmýšľam o leupolde z USA alebo Nikon ???
<br/>niečo šikovné ale treba to prisposobiť aj zbrani aby puškohľad nebol polovica z pušky. Lovec čo ty na leupold VX 3 3,5-10x50 IL ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51151 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Browning X-Bolt
A co hovorite na verziu A-Bolt?Kto je vyhradnym dovozcom na Slovensku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51154 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Browning X-Bolt
Ten Leupold ti uplne staci..to bude dobra kombinacia..ja som ho mal na Brow. Eurobolt.Spolahlivy kompaktny odolny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51156 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Browning X-Bolt
Výhradný dovozca Browningu na Slovensko je firma Hermes / p.Hrnčiarik/ v Bratislave. Predtým to bola firm BWArms zo Skalice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51162 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Browning X-Bolt
Ohladom optiky mi napis na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51412 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Browning X-Bolt
Kupoval niekto z vas pusku v Rakusku? Treba mi k tomu nieco specialne? Okrem eur:P A keby ste poznali aj nejaky obchod vo Viedni. Byvam na opacnom konci republiky a dajak nemam chut viackrat merat trasu Snina - Vieden :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51422 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Browning X-Bolt
zájdi si na políciu, tam Ti povedia všetko, aspoň by mali... Ja byť Tebou tak si zvážim, či cestou do Viedne niečo ušetrím, čosi Ťa bude stáť cesta, administratívne poplatky na prevoz zbrane, cestovanie (parkovanie) vo Viedni a nepochybne stratený čas...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51428 od slon
Odpoveď od slon na tému Browning X-Bolt
Potrebujes zbrojny sprievodny list s policie SR. Niektori predajcovia v Rakusku vyzaduju uradny preklad do nemciny. Predajca v Rakusku musi vybavit vyvozne povolenie ktore stoji cca 60 EUR a pripocita k cene zbrane. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51911 od miso243
Odpoveď od miso243 na tému Browning X-Bolt
Neviete niekto ako sa na x-bolte uzamyká záver? Do puzdra záveru alebo do predåženia hlavne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51913 od army9
Odpoveď od army9 na tému Browning X-Bolt
Pokial viem tak vsetky Brovningy maju puzdro zaveru z lahkej zliatiny . To samozrejme vylucuje aby bol don zamknuty zaver , takze do &quot;hlavne&quot;.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51925 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Browning X-Bolt
Veľmi sa mýliš. napr. na browningu eurobolt je púzdro záveru oceľové a záver sa neuzamyká do hlavne. Má 3 uzamykacie ozuby a uzamyká sa do púzdra záveru.Taktiež aj na A bolte a X bolte sú púzdra oceľové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51929 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Browning X-Bolt
vyrábajú x-bolt s mieridlami, ale bez nadhánkovej lišty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 371 návštevníkov a žiadni členovia on-line