Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51562 od begus
Prosim o akekolvek informacie, rady a skusenosti s gulovou kozlicou ZH 344 -
<br/>7x57R/7x57R, ZH 348 - 7x65R/7x65R, ZH 349 - 8x57R/8x57R, alebo inou kombinaciu kalibrov ak sa vyrabali. Mam ZH 301 - 12/12 + vymenne hlavne ZH 221 - 16/16 + ZH 304 - 7x57R/12/Zeiss 6 a rad by som si este kupil vymenne hlavne gulovu kozlicu ZH, asi najradsej ZH 349 - 8x57R/8x57R. Zbran som dostal od otca, on ju mal 30 rokov a bol s nou spokojny a aj ja som. Takto by som uz mal slusny komplet na vsetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51567 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
tu sa nič nové a dobré nedozvieš a ako sa dozvieš tak to bude blbosť taká akú ti dávali na iných stránkach. napr. Lovu zdar. Toto nieje spôsob ako dostať rozum. radšej si zavolaj o pomoc ľudí čo sa s tým profesionálne zaoberajú. najlepšie je odborná a osobná konzultácia.
<br/>
<br/>určite nie internet a zvlášť nie diskusia .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51573 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
Teta - fajn príspevok v čom vieš poradiť ? Nevieš kde si robí hniezdo kukučka ? Materskú poznať !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51574 od army9
Odpoveď od army9 na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
No jasneee . Ten co sa tym profesionalne zaobera mu napr. povie ,ze neni problem vyrobit gulovy hlavnovy zvazok . Ked sa ho dotycny spyta co to bude stat tak ho najskor pri odpovedi obleju studene poty a pod. . Pretoze za tie peniaze moze kupit rovno gulovu kozlicu napr. Brno 800 .:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51595 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
Skus zavolať do ARESu v Topoľčanoch, tam sa svojho času /neviem ako teraz/ venovali prestavbe brokových ZH hlavní na guľa-guľové, guľ. hlavne boli spojené trošku iným systémom /že vraj podobným Blaseru/ ako origoš Zbrojovka Brno, ale robili také prestavby.. Číslo do predajne už nemám ale zoženieš ho na internete alebo takmer v každom poľ. časopise v reklamných inzerátoch. Tiež som mal s nimi niečo v podobnej veci rozrobené, ale potom sa mi podarilo v dobrej cene zohnať fabrickú ZH 344. Šlapala celkom dobre, len po jeden a pol ročnom používaní sa mi z neznámych dôvodov zrazu rozišiel sústrel. Dal som si ho nastaviť /do ARESu/, na dva krát sa im to podarilo a teraz už asi rok to zase bezchyne funguje, na 100m sa štyrmi ranami /po 2 z každej hlavne/ zmestím do 10-12cm, čo na lacnejších guľových kozliciach je vynikajúca hodnota.. Zatiaľ asi toľko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51596 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
Begus neviem či máš prehľad čo by ta stáli sériovo vyrobené hlavne alebo hlavne vyrobené na zákazku.Radsej by si mal predat gulobrok a kúpiť si sólo guľovnicu a vyjde ťa to určite lacnejšie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51601 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
v čechách se dají pořídit samostatný hlavně za 16000 kč puškaři to dělají z dílu co nakoupily když rozprodávali zbrojovku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51607 od begus
Odpoveď od begus na tému Guľová kozlica ZH 344, ZH 348, ZH 349
Ahoj Basky, dik za info. Ja som z Dlhej nad Vahom pri Sali. Nie si nahodou niekde z okolia? Napis mi na seba mail. Moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Rad by som este nejake infosky a tvoje skusenost zo ZH 344.
<br/>Mozno by som obetoval 16 hlaven ZH 221 na tu prestavbu. Mam 12 hlaven ZH 301 a ta uplne staci. Ta gulova kozlica sedi do kazdej baskule, ci len do urciteho rada ZH 100, ZH 200 ci ZH 300? Dik Peto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 677 návštevníkov a žiadni členovia on-line