zbk 110 super lux .222 rem.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51625 od tihuanna
zbk 110 super lux .222 rem. bolo vytvorené tihuanna
Chcel by som sa Vas kolegovia, ktori tuto zbran vlastnite alebo mate s nou nejake skusenosti, opytat na tuto zbran. Chcel by som si ju zakupit ako doplnkovu zbran na skodnu a na srnciu zo zaciatku sezony. Ake mate s nou skusenosti, ako je na tom s presnostou, vaha zbrane, atd... Neviem totizto najst ziadnu recenziu...DAKUJEM!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51626 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Vlastnil som túto zbraň asi 2 roky, zbraň je ľahká, presná, pretože náboj je tak konštruovaný, myslím tým tento kaliber. Spúšť na zbrani je veľmi tvrdá, treba ju vyladiť. Použil som ju na srnčiu, trafil som zle, lopatku.. no riadna deštrukcia kosti a veľké hematómy. Použité strelivo bolo Federal 4.0 g SP. Inak na škodnú som používal celoplášte a nebol problém aj na väčšiu vzdialenosť. Teda na škodnú a srnčiu dobrý kaliber a na zbrani je treba popracovať, hlavne spúšť.Táto ZBK má ešte jednu výhodu, a tou je výmena hlavní, viem, že sa do nej dá dať aj 9-tkový kaliber, ale s dåžkou nábojnice 72R, teda nízkotlakový náboj, čo je už ťažká pomalá guľa, a tám má niečo do seba. Dá sa na ňu použiť aj hlaveň broková, prípadne guľová 6.5x57, čo je vraj už hraničné pre uzamknutie tohto typu zbrane. Tak či onak, dá sa kúpiť za lacný peniaz, rovnako aj hlavne. Ak si zástancom zlamovačiek, máš dobré možnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51629 od Akela
Odpoveď od Akela na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Možno budeš mať šťastie, ja som nemal, obrovský rozptyl 5,6x52R. Strašne tvrdá spúšť aj po doladení odborníkom. Hrdzavela na počkanie. Nedaj sa zlákať pekným drevom, váhou a hlavne cenou. Kvalitné zlamovačky sa pohybujú v úplne iných cenových reláciách. Kúp si 222ku radšej ak Ťa "berie" v CZ 527 - tam nič nepokazíš, lacnejšia a relat. kvalitná ak bola udržiavaná by mohla byť ZKK. Alebo prípadne v plaste - lacnú ale novú od Remingtona. A ak chceš strieľať srnčiu a malého diviačika, odporúčam skôr 223 a mal som aj 222, tak to viem porovnať. Inak keď som ZBK predal, veľmi som sa potešil...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51632 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Diky pekne za postrehy...Rozmyslal som aj nad cz 527,uz vlastnim v tomto prevedeni carbinu 7,62x39 a max spokojnost...pises, ze skor 223...rozmyslal som nad 222, je predsa len o nieco pomalsia "az" tak to nerozbija...mienim to pouzit viacmenej na skodnu a potom aj na srnciu, pokial nevyhuci trava vyse pasa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51633 od texedo
Odpoveď od texedo na tému zbk 110 super lux .222 rem.
mienim to pouzit viacmenej na skodnu.... skusme skor formulovat ze na skodlivu polovnictvu, lebo niektore organizacie si to mozu zle vysvetlit:x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51635 od army9
Odpoveď od army9 na tému zbk 110 super lux .222 rem.
U tej 223 Rem. ak sa tak bojis rozbijania sa to da scasti vyriesit kvalitnym strelivom . Hlavne ak sa pouzije tazsia strela .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51642 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Myslis tu, s ktorou si mal tolko problemov???
<br/>Aka je tvoja cenova predstava??? napis mi na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51643 od Akela
Odpoveď od Akela na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Súhlasím a ja som mal v 223ke naj skúsenosti s RWS ale pokojne by som strieľal aj Normu. A mal som 2x novú 527 v 223ke a raz novú v 222ke a nikdy som nemal za tie roky s nimi najmenší problém. Ešte poznámka, keď som začínal, strieľal som v 223ke len české SB a nemal som problém / na rozdiel od 7x64 a 7x57/ Tej 223ke výrazne chutili a možno som len mal šťastie... Možno to bolo aj v tom, že som tej 223ke absolútne veril, zbrani musíš veriť a potom sa aj darí, ak začneš mať pochybnosti, je zle! Kriste, už píšem ako mentalista...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51645 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Ja osobne som s 222 nemal problém, bola veľmi presná..tá ZBK myslím. Predal som ju preto, lebo mám savažku, teda skoro duplicitný kaliber. Inak by som ju nepredával. Kdesi v čechách je puškárstvo, kde inovovali ZBK, teda kúpili licenciu na túto zbraň a montujú do nej nový spúšťový mechanizmus, ten vraj ide super ľahúčko, jemná spúšť. Vtedy by to bola už celkom zaujímavá zbraň. Ale nakoniec, dá sa prekalibrovať do 223 ak by bolo nutné, ale nemyslím. Celkovo, ide o lacnú zbraň, s úpravou spúšťového mechanizmu stále lacnú, tak prečo nie. Taká 4g strela a myslím, že nie je problém, takže môžem doporučiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51659 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému zbk 110 super lux .222 rem.
lanus a hned si ako pozorny detailista aj uviedol nejake nezrovnalosti.8-L Ale musim povedať,ze ta moja prerobena na celopažbu bola ovela krajsia. ;) Az mi je luto,ze som ju predal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51660 od lanus
Odpoveď od lanus na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Bubi - súhlasím ,tá nová celopažba je aj podľa mňa nejaká &quot;divná&quot;,ale polopaža za tú cenu celkom ujde !:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51662 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému zbk 110 super lux .222 rem.
Ano...to musim s tebou suhlasit.v A je to vzdy lepsia volba ako ta ruska palica do fazule.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.112 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 448 návštevníkov a žiadni členovia on-line