Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51990 od Lovec00
Má s tým niekto skusenosti ?Kde sa dá nová hlaven zaobstarať ? Môže sa pri výmene zmeniť caliber?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51991 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
O zmene kalibra ti viac povie nejaky majster puškar.Ale kamarat menil hlaven.Rovnaky kaliber.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51992 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Dakujem.Vedel by si mi zistiť či kupoval hlaveň alebo zohnal.Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51993 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Potrebujem hlaveň z Mossinu ale môže byť aj iná,puškár to vie urobiť a na polícii sa preregistruje.Ak by niekto mal,alebo vedel kto má, dajte vedieť.Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51994 od belson
Odpoveď od belson na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Nemáš za čo. Aj by som ti rád dal vedieť a poradil, ale administrátor by to opäť mohol pokladať za komerčný príspevok a neváhal by mi to zase vymazať, takže radšej to neriskujem.
<br/>
<br/>Haloo, dobrý večer, pán major...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51995 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Kontakt uvedený v inzercii a nemyslím si,že administrátor je až taký zlý aby radu považoval za komerciu.Díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51996 od belson
Odpoveď od belson na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Nie je to celkom ako píšeš.
<br/>Všeobecná, &quot;nekomerčná&quot; rada znie: Navštív najbližšieho puškára.
<br/>Ale z tvojho včerajšieho príspevku je jasné, že to nie je to, po čom túžiš, lebo o 22:18 píšeš: &quot;... Ak by niekto mal,alebo vedel kto má, dajte vedieť.&quot; A podľa mojej čerstvej skúsenosti sa tu konkrétna odpoveď na také niečo posudzuje už ako komercia. A to nemusia ani cvendžať eurogroše.
<br/>Takže tak.
<br/>8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51997 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Podľa zákona o strelných zbraniach a strelive zmena kalibru je možná. V § 28 ods. 1 písm. h) je ustanovené, že držiteľ zbrojného preukazuhje povinný oznámiť policajnému útvaru, ktorý vydal preukaz zbrane, zmenu kalibru zbrane, výrobného čísla zbrane alebo opravu, ktorá má za následok zmenu kategórie zbrane, do siedmich dní od tejto zmeny; pred vykonaním takejto zmeny alebo opravy je povinný predložiť zbraň policajnému útvaru na vykonanie jej kriminalisticko-expertízneho skúmania. Tajkže najlepšie bude v prvom rade, kým niečo začneš meniť navštíviť OR PZ kde máš zbraň evidovanú a dohodnúť postup.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52001 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Ďakujem za reakciu.Zbraň prešla expertízou a v protokole je uvedený záver s tým,že ju môžem dať na znehodnotenie alebo opravu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52002 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Svoju poznámku som myslel tak trochu s odľahčením.Diky za pochopenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52004 od belson
Odpoveď od belson na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Ak už máš rozhodnutie, tak to si s tým prehlavnením švihni. Ak sa dobre pamätám, máš to stihnúť do 30 dní. Lepšie je to robiť opačne, najprv predjednať puškára a zohnať hlavňovinu a potom robiť administráciu s PZ a KEÚ.
<br/>
<br/>Ak by tvoj puškár nemal poruke nič vhodné, môžem mu okamžite ponúknuť za studena kovanú hlavňovinu 308 Win, 30-06 Sprg., 458 Win a tŕňom pretláčanú 0,338&quot; a 416 Rigby (tie posledné sú už zrejme mimo rozsah tvojej zbrane). Hlavne to rýchlo čítaj, kým to tu ešte visí a nezmaže to zase nejaký major.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52005 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Dáš kontakt ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52009 od belson
Odpoveď od belson na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52031 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Zdravím Vás, prednedávnom boli na výzvu MV SR odovzdávané rôzne kategórie zbraní.Vie mi niekto poradiť ako sa dá /a či sa vôbec dá/oficiálne odkúpiť takáto zbraň.Trebars za účelom použitia nejakého dielu z takejto zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52037 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Belso, prosím Ťa, chcem meniť pažbu, mám Brno 98 v .300WinMag, pozeral som na Middway pažby plastové ktoré robia na Mauser 98, podľa mňa by to mohlo pasovať na Brno, ale reku radšej sa uistím. Chcem tam hodiť aj ťažkú hlaveň a samozrejme sa jedná o varmintovú pažbu. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52041 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
ozvi sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52054 od belson
Odpoveď od belson na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Tak toto ti stopercentne potvrdiť neviem, aj keď si myslím, že by to mohlo &quot;baviť&quot;. Ja by som to riskol, ak bude treba niečo dofrézovať, žiaden problém. Ak treba vovnútri niečo vyplniť, predpokladám, že aj tak si budeš/dáš robiť nejaký bedding (epoxy lôžko), takže opäť nevidím problém. Momentálne porovnávam lamino pažbu predfrézovanú na záver Winchester 70 so schránkovým záverom CZ550 a nevidím problém to dopasovať.
<br/>
<br/> Ak vznikne problém vyplňovania priestoru zvonku, môže vyrobiť vizuálnu vadu, ale ja by som to aj tak poľudštil nejakou povrchovou úpravou (napr. DuraCoat). V priebehu februára budem striekač duracoatom svoju &quot;plastiku&quot; na Savažke, dám potom vedieť ako sa to chová. Výrobca to vo veľkom doporučuje, ale vieme, že každá líška (najmä americká) svoj chvost chváli.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52059 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Ak si v takomto časovom zovretí,poradím ti indíciu ,,tajfi,,.Prezri si tento a ostatné servere a nájdeš ho.To bolo iba také malé partizánske šifrovanie:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52067 od Lovec00
Odpoveď od Lovec00 na tému Výmena poškodenej hlavne na guľovnicu
Skúsim sa zahrať na Colomba.Diky.:;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 157 návštevníkov a žiadni členovia on-line