CZ 531

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52641 od jaro3007
CZ 531 bolo vytvorené jaro3007
prosim vas vedel by mmi niekto povedat nieco blisie o puske CZ 531..Tato puska ma poistku ako brokovnica...Som jej majitelom..Stale sa snazim nieco najst o nej na internete ale marne..Pocul som ze z tejto rady bolo vyrobene len zopar kusou...rv je 1986..som snou velmi spokojny.....vopred vam dakujem ak mi pomozete...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52923 od axmann
Odpoveď od axmann na tému CZ 531
Dobrý den, máte na 531 na hlavni něco vyraženo do železa ? děkuji za odpověď Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52942 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
no tak je tam vyrazena raz..rok vyrovy a ceska zbrojovka...a nevem co este viacej lebo nemam ju teraz pri sebe...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52946 od axmann
Odpoveď od axmann na tému CZ 531
Dobrý den, až jí budete mít u sebe zkuste ji pečlivě prohlédnout zda objevíte ještě něco jiného .Děkuji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52955 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
dnes idem domov tak sa na nu pozriem ....preco vas to zaujima?nevete mi onej nieco povadat?...alebo poradit nejaky zdroj kde by som to nasiel??dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52960 od axmann
Odpoveď od axmann na tému CZ 531
o tomhle modelu nejsou moc informací nikde...vše si přadávají jen majitelé 531 .. na pár kusech je na hlavni ještě jeden poznávací znak ...uvidíte doma..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52965 od frenki
Odpoveď od frenki na tému CZ 531
Vraj to bol model, ktorý prebral niektoré patenty z guľovníc SAKO a po vyhrážkach tejto fínskej zbrojovky , že Zbrojovku Uh. Brod zažalujú za porušenie patentových práv sa výroba tohto modelu ukončola. Zatiaľ čo viem, vyrobené kusy boli vraj len v kalibri 30-06.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52971 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému CZ 531
A v 7x64,tiež asi v 270.win.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52977 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
no tak na hlavni su pismena US...kaliber zbrane...cisla...a potom je tam este obrazok pismeno N a vo vnutri je lev....no tez som pocul ze sa vyrobilo len zopar kusov z dovodu nejakych ukradnutych patentou...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52978 od mirob
Odpoveď od mirob na tému CZ 531
robíš z toho detektívku...?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52980 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
mirob...akoze nevem kde mala sledovat tato narazka...ja sa len chcem trocha o tej zbrani poinformovat kedze som jej majitel...a ked mi tu chces vypisovat trapne pripomienky tak si to radsej odpust...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52982 od Ivan270
Odpoveď od Ivan270 na tému CZ 531
Dnes som mal v ruke knihu hystoria českej zbrojovky,novú a tam je o nej niečo písné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52983 od frenki
Odpoveď od frenki na tému CZ 531
Skúste sa skontaktovať s majiteľom polovníckeho obchodu v Michalovciach s Vladom Kušnírom, ten ju vlasnil v kalibri 30-06. Neviem či ju ešte má.Určite bude o jej histórií vedieť viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52990 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
dakujem vam velmi pekne...musim si aj ja tu knihu pozhanat....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52994 od mirob
Odpoveď od mirob na tému CZ 531
odpovedal som na toto...o tomhle modelu nejsou moc informací nikde...vše si přadávají jen majitelé 531 .. na pár kusech je na hlavni ještě jeden poznávací znak ...uvidíte doma....prišlo mi že vie čo je tam a nepovie....a neber to hneď tragicky..aj mňa to inak zaujíma..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52997 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
mirob..tak prepac ze som tak pisal....no ale jaky je to poznavaci znak??nevem co mate na mysli...je to dost zaujimave ze sa len tazko zhanaju informacie o tejto zbrani...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #55038 od macko190
Odpoveď od macko190 na tému CZ 531
model 531 bol vyrabany v rokoch 1986 - 1988 co viem ja tak v kalibroch 308 win, 7*64, 30-06, tieto pusky prestali vyrabat z dovodu okopirovania systemu zaveru a poistky od mauseru. ako uz spomenul kolega firma im pohrozila zazalovanim tak ceska zbrojovka stopla vyrobu. na niektorich kusoch je vyrazene pismeno K . cela puska je odlahcena a ma na kalibre v akych bola vyrabana dost tenke hlavne. Vyrobili nieco viac ako 500 kusov tejto flinticky ..... este jedna prozba pani polovnici ak by ste mali volakoho kto ju predava v razach 7*64 alebo 30-06 tak sa mi ozvite prosim odpisanim na moj komentar dakujem a majitelom prajem vela uspechov ;D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55308 od jaro3007
Odpoveď od jaro3007 na tému CZ 531
dakujem velmi pekne za informacie..je to dost zaujimave..pocuvaj a co znamenalo to pismeno K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55326 od macko190
Odpoveď od macko190 na tému CZ 531
To ti moj priatelu neviem povedat ale volaco podla informacii v zmysle vyssia trieda luxusnejsia.... ale neviem ci je to pravda to by ti vedeli povedat ty pani co tuto zbran maju. na lovuzdra mas pekne fotky (centuri) :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 192 návštevníkov a žiadni členovia on-line